İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Canlı Destek

Artvin Otelleri

2 Yetişkin
0 Çocuk
Otel Tipi
Genel Özellikler
Artvin Otelleri için toplam 1 tesis bulundu.
Filtrele
Popüler
 • Popüler
 • Fiyata göre (Önce en yüksek)
 • Fiyata göre (Önce en düşük)
 • İndirim Oranı
 • Otel Puanı
    7.2
    Lapera Butik Otel Artvin

    Lapera Butik Otel Artvin'in Borçka Bölgesinde yer almaktadır. İki Binadan oluşan tesislerin biri 11 odalı ve 30 yatak ...

    • Aile/Çocuk Dostu
    • COVID-19 Ek Önlemler
    • Ücretsiz İnternet
    • İnternet
    Artvin'de ne yapılır ?

    Dağcılık ekipmanlarınızı yanınıza alarak harika bir kamp turuna çıkabilir ya da yüksek yaylalarda yapılan festivallere katılabilirsiniz. Eğer fotoğrafçılığa merakınız varsa Artvin'de doğanın eşsiz anlarını fotoğraflayabilirsiniz.

    Artvin'den hediyelik ne getirilir?

    Artvin'den dönerken sevdiklerinize pek çok hediye götürbilirsiniz. Bunların başında,ahşap eşyalar, çanak çömlek, foklroik bebekler, kilim halı, ve taş bebekler gelir, Yiyecek olarak alınabilecek hediyelerden başlıcaları ise, asma yaprağı, ceviz, çam sakızı, çay, dut pekmezi, fındık, ıhlamur, kara hurma, kivi, bal, mısır unu, pestil ve tereyağıdır.

    Artvin'de ne yenir ?

    Karadenizin mutfağıyla ünlü şehrinde tadabileceğiniz birbirinden lezzetli pek çok yiyecek bulunuyor. Kuymak, yoğurtlu silor, mısır ekmeği, hamsili ekmek, cevizli kete, laz böreği, karalahana sarması, ve turşu kavurması yiyebieceğiniz eşsiz lezzette ki yemeklerden bazıları.

    Artvin'de nereye gidilir ?

    Karadeniz'in güzide kenti Artvin'de gezilecek bir çok yer vardır. Bunlardan başlıcaları, Hopa kültür evi ve müzesi, Artvin cam seyir terası, Borçka karagöl milli parkı, Hatila vadisi, Altıparmak parkı, Kafkasör yaylası, Arsiyan yaylası, İntkor yaylası, Sahara yaylası, Papart yaylası, Mençuna şelalesi, Delikkaya şelalesi, Maral ve Ciro şelaleleri, Şırata gölleri ve cehennem deresi kanyonu gezip görülebilcek yerler arasında.

    Artvin'e ne zaman gidilir?

    Genellikle kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçer. Yılın her ayında yağmur görme şansınız vardır. Artvin'e gidilecek en uygun zaman ise, mayıs ve ağustos ayları arasındaki dönemdir. Eğer kış sporlarının da dahil olduğu bir seyahat planı hazırlarsanız, kasım ve nisan ayları arası tam size göre.