İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu

Tatil Denince İlk Akla Gelen

Hakkımızda

Tatildenince, 2020 yılından itibaren hizmet vermeye başladığı turizm sektöründe, güvenli ve hızlı ayrıca en iyi hizmeti ve fiyatı sunma hedefiyle yürüttüğü faaliyetlerini, kuruluşundan bu yana bulunduğu İzmir'in Alsancak semtinde devam ettirmektedir. Turizm sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi ilk amaç olarak edinmiştir. Tatildenince akla ilk gelen olmak adına emin adımlarla ilerlediği bu yolda verdiği, otel, tur ve uçak bileti rezervasyonu hizmetlerinin yanı sıra yurtdışı seyahatleri için gerekli olan vize hizmetini de titizlikle yürüten Tatildenince, her geçen gün mutlu üye sayısını arttırmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin konaklama ihtiyaçlarına yönelik olarak, her bütçeye uygun binlerce tesisten gerek tatil gerekse iş amaçlı seyahatlerine uygun olan tesisi saptayıp, müşterilerimizin yaptıkları konaklamalarından hissetiği memnuniyeti maksimize etmek.

Vizyonumuz

Tatil ya da iş, seyahat amacı ne olursa olsun müşterilerimize konaklama seçeneklerini sunarken hem en iyi fiyatı hem de en fazla otel çeşitliliğini sunan, gerek kullanım kolaylığıyla gerekse güvenliğiyle ön plana çıkan sitemizle, ülke ekonomisine ve topluma ekonomik anlamda katkıda bulunan firma yapımız ile ilişki içerisinde bulunduğumuz tüm müşterilerilerimize ve sektör partnerlerimize memnuniyet sağlayan bir acenta olmak.