İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu

Beylikdüzü Otelleri

2 Yetişkin
0 Çocuk
Otel Tipi
Genel Özellikler
Spor Eğlence
Çocuklara Özel
Havuz / Plaj
Beylikdüzü Otelleri için toplam 1 tesis bulundu.
Filtrele
Popüler
 • Popüler
 • Fiyata göre (Önce en yüksek)
 • Fiyata göre (Önce en düşük)
 • İndirim Oranı
 • Otel Puanı
    9.0
    Ramada By Wyndham Beylikdüzü

    Ramada By Wyndham Beylikdüzü sizin için tasarlanmış 120 adet yüksek kaliteli döşenmiş tüm odaları tavandan tabana pencereli ve ...

    • Asansör
    • Döviz Değişimi
    • İngilizce Bilen Çalışan
    • Dezenfeksiyon Önlemleri
    9.7
    BİRGÜL Ö.

    Personel çok güler yüzlü güzel diyaloglar kurduk memnun kaldık kısacası.

    Otopark daha geniş olmalı ve kapalı otoparkta olsa çok hoş olur.

    Beylikdüzü Otelleri

     

    Beylikdüzü otelleri her zaman ön plana çıkan, konuklarına konfor olanağı sunan oteller arasında yer alır. İstanbul'un her semti kendine özgü yerlerdir. Son yıllarda metronun her yere ulaşabiliyor olması her yeri gezebilme imkanı sunmaktadır. Bu semtlerden birisi de Beylikdüzü ilçesidir

    BeylikdüzüBeylikdüzü diğerlerine göre çok ses getiren bir semt olmasa da sakinliği ve huzuruyla insanları kendine çekmeyi başarıyor. Üstelik sakin bir semt olması sebebiyle Beylikdüzü otelleri de uygun seçenekler sunmaktadır. Bu durum son zamanlarda bu bölgenin popüler bölgeler arasında yer almasını da mümkün kılar.

    Konum itibariyle huzurlu bir yer Beylikdüzü. İstanbul'un yükselen yıldızlarından biri olmaya devam ediyor. Ancak bunu yaparken planlı bir şekilde ilerlemekten yana. Yerleşim yerlerine bakıldığında her şey belli bir düzene sahiptir. Karmaşadan ve gürültüden uzaktır.

    İstanbul'un diğer semtleriyle kıyaslandığında son zamanlarda pek çok kişi hem tatil için hem de yaşamak için burayı tercih etmektedir. Gezilecek çok yeri olduğundan turistler tatil sezonunda Beylikdüzü'nü tercih etmektedir.

    Beylikdüzü'ne geldiğinizde buranın eski dönem mimari yapısına hayran kalacaksınız. Camiler, çeşmeler ve evler sizi geçmişe götürecek. Eğer kültürel bir geziden daha çok eğlenceli bir şeyler arıyorsanız plajları tam size göre. Mavi sularda tatilin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Üstelik Beylikdüzü otel fiyatları da turistler için pek çok indirim fırsatı uyguluyor.

    Beylikdüzü Otel Fiyatları

    Beylikdüzü'nü gören pek çok kişi buranın düzenli yapısına hayran kalmıştır. Caddeleri geniş olduğu için alışveriş yapmak ve gezmek de eğlenceli oluyor. Eğer yeşilliği seviyorsanız burada bol bol yeşil alanlar görebilir arkadaşlarınızla ağacın altında piknik keyfi yapabilirsiniz. Mimari ne kadar dikkat edildiği de gözünüzden kaçmayacaktır. Beylikdüzü en iyi otel seçenekleri hem görünümüyle hem de avantajlarıyla dikkatinizi çekecek.  

    Beylikdüzü'nün güzelliğini ortaya çıkaran yerlerin başında Büyükçekmece Köprüsü gelmektedir. Burası Beylikdüzü'nün adeta bir sembolüdür. Kanuni döneminde Mimar Sinan tarafından inşa edilmiş olan bu yapı yıllardır tarihe tanıklık etmiştir. Bu köprüyü görmeye geldiğinizde etrafında aileniz için vakit geçirebileceğiniz çok fazla alan olduğunu göreceksiniz.

    Yeşil alanlarda dinlenebilir, kafe ve restoranlarda güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

    Eğer tatilde denize girmeyi seviyorsanız burnın sahillerini mutlaka görmelisiniz. Büyükçekmece sahilleri istanbul'un en uzun sahili olmasıyla bilinmektedir. Ulaşımı kolay olduğu için diğer semtlerden de insanlar denizin tadını çıkartmak için burayı tercih etmektedir. İstanbul'a geldiğinizde denize gönül rahatlığıyla girebileceğiniz bir yer arıyorsanız Beylikdüzü sahillerine uğramalısınız. Sosyal tesisler olduğu gibi Beylikdüzü en iyi otelleri de buradadır.

    Beylikdüzü Gezilecek Yerler

    Beylikdüzü, gezmek isteyen insanlara çok fazla seçenek sunmaktadır.  Toplu taşıma imkanı da çok olduğu için gezi planınızı zorlanmadan oluşturabilirsiniz. Yılın her mevsiminde ayrı bir atmosfere ve manzaraya sahip olan bu şehirde gezebileceğiniz yerler şunlardır;

    • Sultan Süleyman Kervansarayı
    • Büyükçekmece Külliyesi
    • Enver Paşa Köşkü
    • Beylikdüzü Alışveriş Merkezi
    • Çamlık Piknik Alanı
    • Tüyap- Fuar ve Kongre Merkezi
    • Piri Reis Parkı
    • Gürpınar Halk Plajı

    Beylikdüzü’nün gezilmesi gereken en önemli yerler arasında bu seçenekler ziyaretçiler tarafından da tavsiye edilmektedir. Üstelik burada yaşayan halkın turistlere karşı gösterdiği misafirperverlik sayesinde pek çok kişi her yıl burada tatil yapmaktadır.

    Beylikdüzü otel ücretleri de diğer seçeneklere göre daha hesaplıdır. Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunan Beylikdüzü plajları, parkları ve bahçelerini siz de ailenizle ziyaret edebilirsiniz. Burayı ziyaret etmeden önce Beylikddüzü gezilecek yerler konusunda kapsamlı bir araştırma yapmanız her zaman önerilmektedir.

    Sultan Süleyman Kervansarayı

    Burası Osmanlı'nın önemli mimarisine sahiptir. Bu mimari eser Beylikdüzü Belediyesi tarafında da korunmaktadır. Diğer adı Kurşunlu Han'dır. Bu ismin verilmesinin nedeni çatısının ilk yapıldığında kurşunla kaplı olmasındandır ve kervansaray örnekleri arasında en dikkat çekici olanıdır. 

    Büyükçekmece Külliyesi

    Kanuni döneminde yapılmış bir külliyedir. Külliyenin içerisinde köprü, kervansaray ve çeşme bulunmaktadır. Aynı zamanda mescid, dükkanlar ve ayrı ayrı odalar bulunmaktadır. Bölgenin külliye ihtiyacını karşılayacak büyük bir yapı isteyen Kanuni Sultan Süleyman Sokullu Mehmet Paşa ile yaptırdığı bu eseri Balkan seferleri sırasında sıklıkla ziyaret etmiştir. Burada konum itibariyle Beylikdüzü otelleri de çok fazladır.

    Enver Paşa Köşkü

    Enverpaşa'nın kendisine ait olan köşkü ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. 3 katlı bu köşkün bahçesinde de güzel bir havuz bulunmaktadır. Enver Paşa ailesiyle yaşadığı bu yerde hiçbir yerde bulunmayan bir manzaraya sahipti. Bu köşk şimdi tarihi dokusuyla Çocuk Kültür Evi olarak Beylikdüzü sakinlerine hizmet vermektedir.

    Beylikdüzü Alışveriş Merkezi

    Nereye giderseniz gidin alışveriş yapma isteği sizi takip ediyorsa harika bir seçeneğiniz var. Eğer Beylikdüzü otel ücretleri size çok cazip geldiyse ve bütçenizin geri kalanını alışveriş yaparak geçirmek istiyorsanız Beylikdüzü'nün büyük AVM'sinde vakit geçirebilirsiniz.

    Çamlık Piknik Alanı

    Hafta sonu ailenizle piknik yapmak isterseniz Tepecik'te bulunan piknik alanı hem sizi hem de çocuklarınızı mutlu edecek. Burada aynı zamanda çeşitli aktiviteler yapılarak çocuklara doğayı sevdirmek amaçlanıyor.

    Tüyap- Fuar ve Kongre Merkezi

    Tatil yaparken kültürel ve sanatsal etkinlikleri de takip etmek isteyebilirsiniz. Öyleyse TÜYAP çeşitli faaliyetlerle tatilinizi anlamlandıracak. Burada belirli günlerde düzenlenen sergiler ve fuarlara katılarak tatil rehberinizde bir değişiklik yapabilirsiniz.

    Piri Reis Parkı

    Ailesiyle ya da arkadaşlarıyla güzel bir gün geçirmek isteyen insanlar için harika bir alan. Her yerin yeşil olduğu aynı zamanda aktiviteler de yapılmaktadır. Burası her gün ziyaretçileri açıktır ve çocuk sesleriyle doludur. Hem piknik yapabilir hem de spor eğlencelerine katılabilirsiniz.

    Gürpınar Halk Plajı

    Beylikdüzü'nün en işlek plajlarından birisidir. Burada size en yakın Beylikdüzü oteli bulabilir ve otelinizden çıkıp sahile yürüyerek gelebilirsiniz. Plaja giriş ücretsiz olduğu için turistler yüzmek ve güneşlenmek için burayı tercih etmektedir.

    Son Rezervasyonlar