İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
  • Kredi Kartı Gerekmiyor.
  • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti
Rezervasyonunu şimdi yap ödemesini otel geldiğinde resepsiyonda yap

Bingöl Otel Efe

Bahceli Evler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 63 Merkez Bingol (bim Market Karsi Caprazi)
Rezervasyon : 0
2 Yetişkin
0 Çocuk

Bingöl Otel Efe Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl Otel Efe Bingöl Merkez'de konumlandırılmıştır. 

Bingöl Otel Efe Konaklama Bilgileri

Bingöl Otel Efe

Bingöl Otel Efe Yeme İçme Konsepti

Bingöl Otel Efe 

Bingöl Otel Efe Yapılacak Aktiviteler

Bingöl Otel Efe

Bingöl Otel Efe Ulaşım ve Konumu

Bingöl Otel Efe Bingöl Merkez'de konumlandırılmıştır.

Bingöl Otel Efe Spa ve Wellness İmkanı

Bingöl Otel Efe'de spa hizmeti bulunmamaktadır. 

Bingöl Otel Efe Plaj ve Havuz Bilgisi

Bingöl Otel Efe'de plaj ve havuz hizmeti bulunmamaktadır. 

Bingöl Otel Efe Balayı Çiftlerine Özel

Bingöl Otel Efe

Bingöl Otel Efe Çocuklara Özel

Bingöl Otel Efe'de minik misafirlerimiz de konaklama sağlayabilir.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Bingöl Otel Efe Özellikleri
Bölgedeki Alternatif Oteller
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

  • Ad Soyad
  • Tc Kimlik Numarası
  • Telefon Numarası
  • İletişim Adresi
  • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.