İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Çamlik 87 Hotel Ayvalık

Sefa Çamlık, İnönü Cd. No: 87/A, 10400 Ayvalık/Balıkesir
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Hakkında Genel Bilgiler

Çamlik 87 Hotel,  Ayvalık Yelken İhtisas Klubü karşısında konumlandırılmıştır. Ayvalık merkeze yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayazma Kilisesi 18 dakika, Hayrettin Paşa Cami 23 dakika, Ayvalik Bit Pazari 22 dakika ve Taksiyarhis Kilizesi 28 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Sarımsaklı Plajı 5,8 km, Şeytan Sofrası 8,1 km, Badavut Plajı ise 8,3 km uzaklıkta bulunuyor.Çamlik 87 Hotel Ayvalık toplam 45 oda ile hizmet vermektedir. Odalar sizlerin rahatı ve konforu için özenle dizayn edilmiş olup şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Tüm odalarda; yatak, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası ve sineklik gibi olanaklar bulunmaktadır. Odalarda sigara içilmiyor. Deniz manzaralı odalarda balkon bulunmaktadır. Otel odalarına en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 12.00 olarak belirlenmiştir. Çamlik 87 Hotel Ayvalık oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Konsept dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Kahvaltı her sabah 07.30 - 10.30 saatleri arasında ve yerel tarzda servis edilmektedir. Çamlik 87 Hotel Ayvalık'da konaklarken önünde yer alan Capri Beach (Şemsiye ve şezlong ücretsiz) ve anlaşmalı Sandık Beach plajını  (Otelimizde konaklayan misafirlerimize giriş ücretsiz) kullanbilirsiniz. 

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Konaklama Bilgileri

Çamlik 87 Hotel Ayvalık toplam 45 oda ile hizmet vermektedir. Odalar sizlerin rahatı ve konforu için özenle dizayn edilmiş olup şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Tüm odalarda; yatak, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası ve sineklik gibi olanaklar bulunmaktadır. Odalarda sigara içilmiyor. Deniz manzaralı odalarda balkon bulunmaktadır. Otel odalarına en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 12.00 olarak belirlenmiştir. 

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Yeme İçme Konsepti

Çamlik 87 Hotel Ayvalık oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Konsept dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Kahvaltı her sabah 07.30 - 10.30 saatleri arasında ve yerel tarzda servis edilmektedir. 

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Yapılacak Aktiviteler

Çamlik 87 Hotel Ayvalık tarihi ve coğrafi konumu bakımından açık hava müzesi bölgesinde yer alıyor. Ege sahil kasabası olan Zeytin ve lezzet diyarı Ayvalık'tayız. Bir çok uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ayvalık, 2017'den beri UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alıyor. Ayvalıkta adalar tekne turlarına katılabilir ,Cunda (Alibey) adası, Ayvalık Çarşısı ve Tarihi Ayvalık Evleri, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı, Ayazma Kilisesi, Saatli Camii (Agios Yannis Kilisesi), Taksiyarhis Anıt Müzesi, Badavut Sahili, Çınarlı Camii (Alibey Cami), Küçükköy'ü (Yeniçarohori) keşfedebilirsiniz.

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Ulaşım ve Konumu

Çamlik 87 Hotel, Ayvalık Yelken İhtisas Klubü karşısında konumlandırılmıştır. Ayvalık merkeze yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayazma Kilisesi 18 dakika, Hayrettin Paşa Cami 23 dakika, Ayvalik Bit Pazari 22 dakika ve Taksiyarhis Kilizesi 28 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Sarımsaklı Plajı 5,8 km, Şeytan Sofrası 8,1 km, Badavut Plajı ise 8,3 km uzaklıkta bulunuyor.

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Spa ve Wellness İmkanı

Çamlik 87 Hotel Ayvalık'da spa hizmeti bulunmamaktadır. 

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Plaj ve Havuz Bilgisi

Çamlik 87 Hotel Ayvalık'da konaklarken önünde yer alan Capri Beach (Şemsiye ve şezlong ücretsiz) ve anlaşmalı Sandık Beach plajını  (Otelimizde konaklayan misafirlerimize giriş ücretsiz) kullanbilirsiniz. 

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Balayı Çiftlerine Özel

Çamlik 87 Hotel Ayvalık balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Tesis talep doğrultusunda yeni evli çiftlere özel oda süslemesi hizmeti sunmaktadır. 

Çamlik 87 Hotel Ayvalık Çocuklara Özel

Çamlik 87 Hotel Ayvalık'da minik misafirlerimiz de konaklayabilir. 

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
İnternet
- Kablosuz internet
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Temassız Check-in/Check-out
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Tek Bay Konaklama
- Tesis tek bay konaklama kabul ediyor.
Ekonomik 2 Kişilik Oda - Kısıtlı Manzaralı
Ekonomik 2 Kişilik Oda - Kısıtlı Manzaralı yaklaşık olarak 13 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Superior 2 Kişilik Oda - Kara Manzaralı
Superior 2 Kişilik Oda - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 15 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Deluxe 4 Kişilik Oda - Deniz Manzaralı
Deluxe 4 Kişilik Oda - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Superior 3 Kişilik Oda - Kara Manzaralı
Superior 3 Kişilik Oda - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 18 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Standart 3 Kişilik Oda - Kara Manzaralı
Standart 3 Kişilik Oda - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Superior 4 Kişilik Oda - Kara Manzaralı
Superior 4 Kişilik Oda - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Standart 2 Kişilik Oda - Kara Manzaralı
Standart 2 Kişilik Oda - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 13 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Superior 3 Kişilik Oda - Kısmi Deniz Manzaralı
Superior 3 Kişilik Oda - Kısmi Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 18 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Deluxe 2 Kişilik Oda - Deniz Manzaralı
Deluxe 2 Kişilik Oda - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 16 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Superior 2 Kişilik Oda - Kısmi Deniz Manzaralı
Superior 2 Kişilik Oda - Kısmi Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 15 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Deluxe 3 Kişilik Oda - Deniz Manzaralı
Deluxe 3 Kişilik Oda - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Tuvalet, Klima, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, TV, Uydu Kanalları, Kablosuz İnternet, Minibar, şeklindedir.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık içinde asansör mevcut mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Çamlik 87 Hotel Ayvalık otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde sigara içme alanı sunulmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için belirlenmiş özel bölgelerdir.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Çamlik 87 Hotel Ayvalık, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık Internet erişimi imkanı sunuyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde internet erişimi imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden yararlanabilirler.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, ücretsiz veya ücretli olarak Wi-Fi erişiminden faydalanabilirler.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık tek bay misafir kabul ediyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde tek bay misafir kabul edilmektedir.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık odalarda kablosuz internet hizmeti var mı?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde odalarda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır. Bu özellik, misafirlerin işleriyle bağlantıda kalmasını, seyahat deneyimlerini paylaşmasını ve diğer çevrimiçi aktiviteleri gerçekleştirmesini sağlar.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık sigara içilmeyen oda imkanına sahip mi?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde sigara içilmeyen oda imkanı bulunmaktadır. Bu seçenek, sigara içmeyen misafirler için temiz ve duman içermeyen bir konaklama deneyimi sunar.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık hangi yaş aralığındaki çocuklar için ücretsiz konaklama imkanı sunmaktadır?
0-4 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak konaklayabilir.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık denize sıfır veya yakın konumda mı?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık denize sıfır veya çok yakın bir konumdadır. Bu, misafirlerimize plaj keyfi yapma imkanı sunar.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık şemsiye ve şezlong imkanı sağlıyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde şemsiye ve şezlong imkanı sağlanmaktadır. Misafirler, plajda rahatça dinlenebilir ve güneşin keyfini çıkarabilirler.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık içinde A La Carte restoran hizmeti bulunuyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık içinde A La Carte restoran bulunmaktadır.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık içinde restoran var mı?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde restoran bulunmaktadır. Misafirler, çeşitli lezzetleri tadabilecekleri ve yemeklerini keyifle yiyebilecekleri bir restoranda konaklama süreleri boyunca hizmet alabilirler.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık içinde açık büfe restoran hizmeti var mı?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık içinde açık büfe restoran bulunmaktadır.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık kahvaltı veriyor mu?
Evet, Çamlik 87 Hotel Ayvalık tesisinde kahvaltı hizmeti verilmektedir. Misafirlerimiz güne zengin ve lezzetli bir kahvaltıyla başlayabilirler.
Çamlik 87 Hotel Ayvalık Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Sigara İçme Alanı
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Gazete
 • Resepsiyon
 • Erişilebilirlik Özellikleri
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Temassız Check-in/Check-out
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • İnternet Erişimi
 • Ücretsiz İnternet
 • Yangın Söndürücü
 • İnternet
 • Yarım Pansiyon Fiyatları Mevcuttur
 • Tek Bay Kabul Ediyor
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Banyo Malzemeleri
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Ara Bağlantılı Odalar
Yiyecek & İçecek
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Kahvaltı
Bölgedeki Alternatif Oteller
Agrigento Resort Hotel Balıkesir - Erdek
Agrigento Resort Hotel
Balayı Oteli
Doğa Oteli
Helin Hotel Erdek Balıkesir - Erdek
Helin Hotel Erdek
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Cunda Pür Beyaz Otel Balıkesir - Ayvalık
Cunda Pür Beyaz Otel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Tabiat Park Hotel Balıkesir - Ayvalık
Tabiat Park Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Villa Fuat Erdek Balıkesir - Erdek
Villa Fuat Erdek
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Joon Cunda Balıkesir - Ayvalık
Joon Cunda
Balayı Oteli
Doğa Oteli
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.