İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Cappa Cave Hotel

Avcilar Mahallesi Ilkokul SokakNo:2 Goreme/nevsehir/turkiye
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk
202 STANDART ÇIFT KISILIK ODA
202 STANDART ÇIFT KISILIK ODA yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Vantilatör, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Manzara, Teras, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
104 STANDART ÇIFT KISILIK ODA AYRILABILIR YATAK
104 STANDART ÇIFT KISILIK ODA AYRILABILIR YATAK yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Teras, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
201 PERI BACALARI MANZARALI JAKUZULI ODA
201 PERI BACALARI MANZARALI JAKUZULI ODA yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Hidromasajlı Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Vantilatör, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Manzara, Teras, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
103 JAKUZILI KAYA ODA
103 JAKUZILI KAYA ODA yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Hidromasajlı Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Şömine, Makyaj Masası, Teras, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
203 STANDART ÇIFT KISILIK ODA AYRILABILIR YATAK
203 STANDART ÇIFT KISILIK ODA AYRILABILIR YATAK yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Vantilatör, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Manzara, Teras, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
204 STANDART ÇİFT KİŞİLİK ODA
204 STANDART ÇİFT KİŞİLİK ODA yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Vantilatör, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Manzara, Teras, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
101 SUIT KAYA ODA
101 SUIT KAYA ODA yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Teras, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
102 STANDART KAYA ODA
102 STANDART KAYA ODA yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Makyaj Masası, Teras, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
105 KING SUIT
105 KING SUIT yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Hidromasajlı Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Teras, Veranda/Avlu, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
106 KING SUIT
106 KING SUIT yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Hidromasajlı Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Şömine, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Teras, Veranda/Avlu, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.

Cappa Cave Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Cappa Cave Hotel Kapadokya'nın merkezi Göreme'de konumlandırılmıştır. Nevşehir Havalimanı araçla 39 dakika, Kayseri Havalimanı ise 68 dakikalık mesefede yer almaktadır. Cappa Cave Hotel'de 5 adet kayadan oyma ve 5 adet taş kaplama oda bulunmaktadır. Odalar sizlere evinizdeki rahatlığı ve konforu yaşatabilmek için özenle dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; televşzyon, uydu yayını, ücretsiz internet erişimi, ısıtma sistemi, nevresim, halı, dolap, makyaj aynası, banyo, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca Jakuzili balayı suiteleri de bulunmaktadır. Otele en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 11.00 olarak belirlenmiştir. Cappa Cave Hotel oda - kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı 08.00 - 10.00 saatleri arasında açık büfe olarak sunulmaktadır. Kahvaltı harici alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Cappa Cave Hotel'de konaklarken Kapadokyanın simgesi haline gelen balon turlarına katılabir, safari, atv, jıp safari, türk gecesi gibi etkinliklere katılıp eğelenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Her sokağı büyüleyici olan kapodokyayı gezebilir dilerseniz otelin terasında dinlenebilirsiniz. 

Cappa Cave Hotel Konaklama Bilgileri

Cappa Cave Hotel'de 5 adet kayadan oyma ve 5 adet taş kaplama oda bulunmaktadır. Odalar sizlere evinizdeki rahatlığı ve konforu yaşatabilmek için özenle dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; televşzyon, uydu yayını, ücretsiz internet erişimi, ısıtma sistemi, nevresim, halı, dolap, makyaj aynası, banyo, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca Jakuzili balayı suiteleri de bulunmaktadır. Otele en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 11.00 olarak belirlenmiştir. 

Cappa Cave Hotel Yeme İçme Konsepti

Cappa Cave Hotel oda - kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı 08.00 - 10.00 saatleri arasında açık büfe olarak sunulmaktadır. Kahvaltı harici alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. 

Cappa Cave Hotel Yapılacak Aktiviteler

Cappa Cave Hotel'de konaklarken Kapadokyanın simgesi haline gelen balon turlarına katılabir, safari, atv, jıp safari, türk gecesi gibi etkinliklere katılıp eğelenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Her sokağı büyüleyici olan kapodokyayı gezebilir dilerseniz otelin terasında dinlenebilirsiniz. 

Cappa Cave Hotel Ulaşım ve Konumu

Cappa Cave Hotel  Kapadokya'nın merkezi Göreme'de konumlandırılmıştır. Nevşehir Havalimanı araçla 39 dakika, Kayseri Havalimanı ise 68 dakikalık mesefede yer almaktadır. 

Cappa Cave Hotel Spa ve Wellness İmkanı

Cappa Cave Hotel'de Türk hamamı bulunmaktadır. 

Cappa Cave Hotel Plaj ve Havuz Bilgisi

Cappa Cave Hotel'de plaj ve havuz hizmeti bulunmamaktadır. 

Cappa Cave Hotel Balayı Çiftlerine Özel

Cappa Cave Hotel balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır tesis yeni evli çiftlere özel oda süslemesi ve meyve sepeti ikramı sunmaktadır. Ayrıca otelin jakuzili balayı suiti de bulunmaktadır. 

Cappa Cave Hotel Çocuklara Özel

Cappa Cave Hotel'de minik misafirlerimiz de konaklayabilir. 

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Evcil Hayvan
- Tesis evcil hayvan kabul etmektedir.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Temassız Check-in/Check-out
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Cappa Cave Hotel evcil hayvan kabul ediyor mu?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde evcil hayvan kabul edilmektedir. Misafirlerimiz, evcil dostlarıyla seyahat etmek istediklerinde, tesisin belirlediği kurallar çerçevesinde evcil hayvanlarını yanlarında getirebilirler.
Cappa Cave Hotel otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
Cappa Cave Hotel içinde teras var mı?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
Cappa Cave Hotel 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Cappa Cave Hotel otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.
Cappa Cave Hotel rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.
Cappa Cave Hotel tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Cappa Cave Hotel, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
Cappa Cave Hotel bünyesinde yabancı dil bilen çalışanlar mevcut mu?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde yabancı dil bilen çalışanlar bulunmaktadır. Bu, uluslararası misafirlerin iletişim kurmalarını kolaylaştırır ve iyi bir konaklama deneyimi sağlar.
Cappa Cave Hotel ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlıyor mu?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu, misafirlerin internete kolayca erişim sağlamalarını ve bağlantılarını sürdürmelerini sağlar.
Cappa Cave Hotel Internet erişimi imkanı sunuyor mu?
Evet, Cappa Cave Hotel tesisinde internet erişimi imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden yararlanabilirler.
Cappa Cave Hotel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Evcil Hayvan Kabul Ediyor
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Rent A Car Hizmeti
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Erişilebilirlik Özellikleri
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Temassız Check-in/Check-out
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • İnternet Erişimi
 • Ücretsiz İnternet
 • Yangın Söndürücü
 • İnternet
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Çalışma Masası
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Halı
 • Parke
 • Jakuzi
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Gardırop / Dolap
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Alerjisiz Odalar
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Safari Turu
 • Canlı Müzik
 • Bisiklet Kiralama
Yiyecek & İçecek
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Türk Restaurantı
 • Kahvaltı
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.