İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Cevahir Hotel İstanbul Asia

Yalı, Turgut Özal Blv. No:261, 34844 Maltepe/İstanbul
Rezervasyon : 0 (216) 206-0135
2 Yetişkin
0 Çocuk
Grand Deluxe - Deniz Manzaralı
Grand Deluxe - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 40 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Makyaj Masası, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, iPod Yuvası, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Uyandırma Servisi/Çalar Saat, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Superior Kismi Deniz Manzarali Iki Ayri Yatakli Oda
Superior Kismi Deniz Manzarali Iki Ayri Yatakli Oda yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Düz Ekran TV, Telefon, TV, şeklindedir.
Bağlantılı Oda Kara Manzaralı
Baglantili Oda Kara Manzarali yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Düz Ekran TV, Telefon, TV, şeklindedir.
Superior Oda - İki Ayrı Yataklı - Kara Manzaralı
Superior Oda - İki Ayrı Yataklı - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 22 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Deniz Manzarası, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Deluxe Oda
Deluxe Oda yaklaşık olarak 26 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Makyaj Masası, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, iPod Yuvası, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Uyandırma Servisi/Çalar Saat, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Superior - Kara Manzaralı
Superior - Kara Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, iPod Yuvası, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Uyandırma Servisi/Çalar Saat, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Kismi Deniz Manzarali Baglantili Tek Oda
Kismi Deniz Manzarali Baglantili Tek Oda yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Düz Ekran TV, Telefon, TV, şeklindedir.
ADA SUIT ( KRAL DAIRESI )
ADA SUIT ( KRAL DAIRESI ) yaklaşık olarak 63 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Makyaj Masası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, şeklindedir.
Deluxe Deniz Manzaralı İki Ayrı Yataklı
Deluxe Deniz Manzaralı İki Ayrı Yataklı yaklaşık olarak 29 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Düz Ekran TV, Telefon, TV, şeklindedir.
Corner Deluxe Suit Kısmi Deniz Manzaralı
Corner Deluxe Suit Kismi Deniz Manzarali yaklaşık olarak 36 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Düz Ekran TV, Telefon, TV, şeklindedir.
Superior Room - İki Ayrı Yataklı - Deniz Manzaralı
Superior Room - İki Ayrı Yataklı - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Superior Kismi Deniz Manzarali
Superior Kismi Deniz Manzarali yaklaşık olarak 26 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Superior - Deniz Manzaralı Oda - Çift Kişilik Yatak
Superior - Deniz Manzaralı Oda - Çift Kişilik Yatak yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Ütü, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.

Cevahir Hotel İstanbul Asia Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Maltepe'nin Yalı Mahallesi'nde hizmet veren Cevahir Hotel İstanbul Asia, özellikle iş seyahati amacıyla şehre gelen misafirleri memnuniyetle ağırlamaktadır. İskele Meydanı, Adalar Museum, Bostancı Limanı ve Pendik Marina, Cevahir Hotel İstanbul Asia'ya oldukça yakın bir mesafede yer almaktadır.Cevahir Hotel İstanbul Asia'nın tüm konaklama birimlerinde klima, mini bar, kasa, yastık menüsü, 32-inç LCD televizyon, kablolu TV kanalları, ücretsiz TV internet, masa, ücretsiz gazete servisi, direkt telefon, çay-kahve makinesi, ücretsiz şişe su, açılır pencere ve güneşlik/perde yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar küvet ya da duş, çıkarılabilir duş başlığı ve ayna ile donatılmıştır. Odaların tümü deniz ya da şehir manzarasına sahiptir. Dileyen konuklar için turndown servisi ile uyandırma servisi hizmeti sağlanmaktadır. Günlük oda temizliği yapılmaktadır.Cevahir Hotel İstanbul Asia'da konaklayan misafirler, günün yorgunluğunu atabilmeleri için spa merkezi bulunmaktadır.  Dilerseniz açık yüzme havuzunda ya da kapalı yüzme havuzunda rahatlayabilir, sağlık kulübündeki imkanlardan faydalanabilirsiniz. Otelde minik misafirleri için çocuk havuzu da bulunmaktadır. Otelin diğer olanakları arasında ise tur-bilet hizmetleri, düğün organizasyonu hizmeti ve etkinlikler için yemek hizmeti bulunmaktadır. Otel genelinde ve odalarında ücretsiz internet erişimi sağlanmaktadır.    

Cevahir Hotel İstanbul Asia Konaklama Bilgileri

Cevahir Hotel İstanbul Asia 13 tip oda vardır. Tesisin tüm odaları çağdaş ve modern bir mimariye sahip olup siz değerli misafirlere evinizin konforunu ve rahatlığını aratmayacak tarzda tasarlanmış ve donatılmıştır. Cevahir Hotel İstanbul Asia'nın tüm konaklama birimlerinde klima, mini bar, kasa, yastık menüsü, 32-inç LCD televizyon, kabYalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:261 Maltepe , İstanbullolu TV kanalları, ücretsiz TV internet, masa, ücretsiz gazete servisi, direkt telefon, çay-kahve makinesi, ücretsiz şişe su, açılır pencere ve güneşlik/perde yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar küvet ya da duş, çıkarılabilir duş başlığı ve ayna ile donatılmıştır. Odaların tümü deniz ya da şehir manzarasına sahiptir. Dileyen konuklar için turndown servisi ile uyandırma servisi hizmeti sağlanmaktadır. Günlük oda temizliği yapılmaktadır.  

Cevahir Hotel İstanbul Asia Yeme İçme Konsepti

Cevahir Hotel İstanbul Asia oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup açık bükfe şeklinde servis edilmektedir.Tesiste diğer öğünleriniz için teisiisn restoranından faydalanabilirsiniz. Antigoni Rotisserie, Pita Brasserie ve Winter Garden gibi restoranlarda ise Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Tesiste kahvaltı dışında alınan yiyecek ve içecekler extra ücretlidir.24 saat oda servisi hizmeti sunulmaktadır.

Cevahir Hotel İstanbul Asia Yapılacak Aktiviteler

Cevahir Hotel İstanbul Asia'da konaklayan misafirler, günün yorgunluğunu SPA merkezinde atabilirler. Dilerseniz açık yüzme havuzunda ya da kapalı yüzme havuzunda rahatlayabilir, sağlık kulübündeki imkanlardan faydalanabilirsiniz. SPA küveti de rahatlamak için idealdir. Otelde çocuk havuzu bulunmaktadır. Özel bir organizasyon olduğunda açık havuz çalışma saatleri değişkenlik gösterebilir. 

Cevahir Hotel İstanbul Asia Ulaşım ve Konumu

Cevahir Hotel İstanbul Asia Dragos semtinin sahilinde yer alan tesis, kentin Avrupa yakasına kolay erişim imkanı sunan Bostancı Vapur İskelesi'ne 5 kilometre mesafededir. Sabiha Gökçen Havaalanı'na 20 kilometre uzaklıktadır.

Cevahir Hotel İstanbul Asia Spa ve Wellness İmkanı

Cevahir Hotel İstanbul Asia Sudatonic İnfrared Terapi Sİstemi kızıl ötesi ışınlar yardımıyla, metabolizmanızı hızlandırma ilkesine dayanan, Sudatonic İnfrared Terapi Sistemi ile, canlandırıcı bir etki hissedecek, metabolizmanız hızlanarak, toksinleriniz vücudunuzdan dışarı atılacak. Böylece, cildinizin görünüş ve dokusunda, kilo, selülit ve deri çatlağı sorunlarının çözümünde, fark yaratacak bir değişim sağlayacaksınız. Afüzyon masajı bedeninizdeki dokuların düzenlenmesini sağlayan, kan dolaşımınızı hızlandıran, cildinizdeki pürüzleri ve selülit sorunlarınız gideren etkisiyle Afüzyon masajı, suyun masaj etkisini, elle yapılan masaj ile bütünleştirerek, bedeninize canlılık katıyor. Sizi, aromatik yağlar ve mumlarla bezenmiş, rahatlatıcı bir atmosferde, ruhunuzun derinliklerine uzanan bir deneyime davet ediyoruz. Ayrıca geleneksel Türk hamamı da bulunmaktadır.

Cevahir Hotel İstanbul Asia Plaj ve Havuz Bilgisi

Cevahir Hotel İstanbul Asia'de siz misafirlerimize, rahatlayacağınız, kendinizi ödüllendireceğiniz bir ortam hazırladık. Havuzlarda, hem dinlenmenin, hem de eğlenmenin keyfini yaşayacaksınız. Kapalı ve açık havuzları bulunmaktadır.

Cevahir Hotel İstanbul Asia Balayı Çiftlerine Özel

Cevahir Hotel İstanbul Asia balayı misafirleri konaklayabilir.

Cevahir Hotel İstanbul Asia Çocuklara Özel

Cevahir Hotel İstanbul Asia 0-2 yaş arası çocuklar ücretsiz konaklayabilir. 

Otel Koşulları
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Temassız Check-in/Check-out
Check/in
- Hızlı Check-in
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Cevahir Hotel İstanbul Asia içinde asansör mevcut mu?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
Cevahir Hotel İstanbul Asia otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
Cevahir Hotel İstanbul Asia içinde teras var mı?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
Cevahir Hotel İstanbul Asia kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
Cevahir Hotel İstanbul Asia rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.
Cevahir Hotel İstanbul Asia içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır.
Cevahir Hotel İstanbul Asia içinde toplantı odası var mı?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar, iş toplantıları, seminerler veya diğer etkinlikler için kullanılabilir.
Cevahir Hotel İstanbul Asia bünyesinde yabancı dil bilen çalışanlar mevcut mu?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde yabancı dil bilen çalışanlar bulunmaktadır. Bu, uluslararası misafirlerin iletişim kurmalarını kolaylaştırır ve iyi bir konaklama deneyimi sağlar.
Cevahir Hotel İstanbul Asia ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlıyor mu?
Evet, Cevahir Hotel İstanbul Asia tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu, misafirlerin internete kolayca erişim sağlamalarını ve bağlantılarını sürdürmelerini sağlar.
Cevahir Hotel İstanbul Asia Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • Ütü Hizmeti
 • Rent A Car Hizmeti
 • Konferans Salonu
 • Toplantı Odası
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Temassız Check-in/Check-out
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Fotokopi Makinesi
 • Hızlı Check-in
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Ücretsiz İnternet
 • İnternet
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Ebeveyn Banyosu
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Engelli Dostu Oda
 • Parke
 • Jakuzi
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Odaya Kahvaltı
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Alarm Saati
 • DVD Player
 • Mini Buzdolabı
 • Müzik Sistemi
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Tenis Kortu
 • Masaj
 • Spor Salonu
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Diyet Menü
 • Büfe Kahvaltısı
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.