İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Crystal Prestige Elite

Göynük, Atatürk Cd. No:35, 07994 Kemer/Antalya
Rezervasyon : 0 (242) 264-0415
2 Yetişkin
0 Çocuk
Standart Oda Kara Manzaralı
269 adet ( 8 adedi engelli odası) 34 m² genişliğinde odalar. Çift kişilik ve tek kişilik yatak tipleri mevcuttur. 1banyo ve balkondan oluşmaktadır. (engelli odalarında tek kişilik yataklar mevcuttur) ve kanepeden oluşmaktadır.6 Adedi Balayı Odasıdır.TÜM STANDART ODALARDA BULUNAN GENEL EKİPMANLAR VE DONANIMLAR;Elektronik kapı kilit sistemiYangın alarmıMidi barSu ısıtıcısı & çay kahve setiUlusal ve Uluslararası HD YayınlarLCD TvMüzik Yayını (TV kanallarında)Çizgi film kanallarıWC,Duşa kabin, banyoBanyo ve odada direkt hatlı telefonMerkezi ya da Split Klima sistemiBalkonBalkon oturma grubuBalkon askısıSaç kurutma MakinesiMakyaj masası ve aynasıBanyo buklet setiBanyo havlularıTerlikÜcretsiz wifi bağlantısıElektronik kasaZemin ahşap görünümlü seramikBornozODALARDA ÜCRETSİZ VERİLEN GÜNLÜK HİZMETLER;Emanet KasasıBebek Yatağı ( İsteğe bağlı)Çocuk Küveti ( İsteğe bağlı)Çocuk lazımlık ( İsteğe bağlı)Günlük çarşaf değişimiAmara World Club üyelerine ve talep eden misafirlere turndown hizmetiGünlük havlu değişimiGünlük oda temizliği (09:00 –16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir)Günlük midi bar yenileme (1 kez)Günlük çay-kahve seti yenileme (1 kez) Standart Oda Kara Manzaralı içerisinde Kanepe, Elektronik Anahtar Sistemi, Minibar, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Lcd TV, Ulusal ve Uluslararası HD Yayınlar, Müzik Yayını (TV kanallarında), Banyo/WC, Duşakabin, Telefon, Banyo Telefonu, Merkezi yada Split Klima, Balkon, Balkon Oturma Grubu, Balkon Askısı, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj aynası, Makyaj Masası, Özel Banyo Malzemeleri, Havlu Terlik, Elektronik Kasa, Seramik Zemin, bulunmaktadır.
Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda
145 adet 34 m² genişliğinde odalar. Çift kişilik ve tek kişilik yatak tipleri mevcuttur ve kanepeden oluşmaktadır. 1banyo ve balkondan oluşmaktadır.Sınırlı deniz manzaralı odalardır.TÜM STANDART ODALARDA BULUNAN GENEL EKİPMANLAR VE DONANIMLAR;Elektronik kapı kilit sistemiYangın alarmıMidi barSu ısıtıcısı & çay kahve setiUlusal ve Uluslararası HD YayınlarLCD TvMüzik Yayını (TV kanallarında)Çizgi film kanallarıWC,Duşa kabin, banyoBanyo ve odada direkt hatlı telefonMerkezi ya da Split Klima sistemiBalkonBalkon oturma grubuBalkon askısıSaç kurutma MakinesiMakyaj masası ve aynasıBanyo buklet setiBanyo havlularıTerlikÜcretsiz wifi bağlantısıElektronik kasaZemin ahşap görünümlü seramikBornozODALARDA ÜCRETSİZ VERİLEN GÜNLÜK HİZMETLER;Emanet KasasıBebek Yatağı ( İsteğe bağlı)Çocuk Küveti ( İsteğe bağlı)Çocuk lazımlık ( İsteğe bağlı)Günlük çarşaf değişimiAmara World Club üyelerine ve talep eden misafirlere turndown hizmetiGünlük havlu değişimiGünlük oda temizliği (09:00 –16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir)Günlük midi bar yenileme (1 kez)Günlük çay-kahve seti yenileme (1 kez) Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda içerisinde Kanepe, Elektronik Anahtar Sistemi, Minibar, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Lcd TV, Ulusal ve Uluslararası HD Yayınlar, Müzik Yayını (TV kanallarında), Banyo/WC, Duşakabin, Telefon, Banyo Telefonu, Merkezi yada Split Klima, Balkon, Balkon Oturma Grubu, Balkon Askısı, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj aynası, Makyaj Masası, Özel Banyo Malzemeleri, Havlu Terlik, Elektronik Kasa, Seramik Zemin, bulunmaktadır.
Ranzalı Standart Oda
41 adet 40 m² - 50 m² genişliğinde odalar. İki odadan oluşmaktadır ve ara kapısı mevcuttur. Çocuk odasında pencere mevcut değildir. Tek banyolu odalardır.TÜM STANDART ODALARDA BULUNAN GENEL EKİPMANLAR VE DONANIMLAR;Elektronik Kapı Sistemi,Yangın AlarmıMidi BarSu Isıtıcısı & Çay Kahve SetiUlusal ve Uluslararası HD YayınlarLcd TvMüzik Yayını (Tv Kanallarında)Çizgi Film KanallarıWc, Duşa Kabin, BanyoBanyo ve Odada Direkt Hatlı TelefonMerkezi Ya Da Split KlimaBalkonBalkon Oturma GrubuBalkon AskısıSaç Kurutma MakinesiMakyaj Masası ve AynasıBanyo Buklet SetiBanyo HavlularıTerlikÜcretsiz Wifi BağlantısıElektronik KasaZemin Ahşap Görünümlü SeramikBornozODALARDA ÜCRETSİZ VERİLEN GÜNLÜK HİZMETLER;Emanet KAsaıBebek Yatağı (İsteğe Bağlı)Çocuk Küveti (İsteğe Bağlı)Çocuk Lazımlık (İsteğe Bağlı)Günlük Çarşaf DeğişimiAmara World Club Üyelerine ve Talep Eden Misafirlere Turndown HizmetiGünlük Havlu DeğişimiGünlük Oda Temizliği (09:00 - 16:00 Saatleri Arasında)Günlük Midi Bar Yenileme (1 Defa)Günlük Çay ve Kahve Seti Yenileme (1 Defa) Ranzalı Standart Oda içerisinde Minibar, Lcd TV, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Balkon, Banyo/WC, Su Isıtıcısı, Duşakabin, bulunmaktadır.
Havuz Aile Odası
134 adet 50 m² -57 m² genişliğinde çoğunluğu Dublex Family Odalar. 2 Yatak odası, odalarda çift kişilik ve tek kişilik yataklar mevcuttur. Kanepe, 2 LCD TV (uydu yayını), banyo da duş, 2 midi bardan oluşmaktadır. (odalarda ara kapı bulunmamaktadır)TÜM STANDART ODALARDA BULUNAN GENEL EKİPMANLAR VE DONANIMLAR;Elektronik kapı kilit sistemiYangın alarmıMidi barSu ısıtıcısı & çay kahve setiUlusal ve Uluslararası HD YayınlarLCD TvMüzik Yayını (TV kanallarında)Çizgi film kanallarıWC,Duşa kabin, banyoBanyo ve odada direkt hatlı telefonMerkezi ya da Split Klima sistemiBalkonBalkon oturma grubuBalkon askısıSaç kurutma MakinesiMakyaj masası ve aynasıBanyo buklet setiBanyo havlularıTerlikÜcretsiz wifi bağlantısıElektronik kasaZemin ahşap görünümlü seramikBornozODALARDA ÜCRETSİZ VERİLEN GÜNLÜK HİZMETLER;Emanet KasasıBebek Yatağı ( İsteğe bağlı)Çocuk Küveti ( İsteğe bağlı)Çocuk lazımlık ( İsteğe bağlı)Günlük çarşaf değişimiAmara World Club üyelerine ve talep eden misafirlere turndown hizmetiGünlük havlu değişimiGünlük oda temizliği (09:00 –16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir)Günlük midi bar yenileme (1 kez)Günlük çay-kahve seti yenileme (1 kez) Havuz Aile Odası içerisinde Kanepe, Elektronik Anahtar Sistemi, Minibar, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Lcd TV, Ulusal ve Uluslararası HD Yayınlar, Müzik Yayını (TV kanallarında), Banyo/WC, Duşakabin, Telefon, Banyo Telefonu, Merkezi yada Split Klima, Balkon, Balkon Oturma Grubu, Balkon Askısı, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj aynası, Makyaj Masası, Özel Banyo Malzemeleri, Havlu Terlik, Elektronik Kasa, Seramik Zemin, Küvetli Banyo, bulunmaktadır.
Dublex Aile Odası Kara Manz
Dublex Aile Odası Kara Manz içerisinde Kanepe, Elektronik Anahtar Sistemi, Minibar, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Lcd TV, Ulusal ve Uluslararası HD Yayınlar, Müzik Yayını (TV kanallarında), Banyo/WC, Telefon, Banyo Telefonu, Merkezi yada Split Klima, Balkon, Balkon Oturma Grubu, Balkon Askısı, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj aynası, Makyaj Masası, Özel Banyo Malzemeleri, Havlu Terlik, Elektronik Kasa, Seramik Zemin, Küvetli Banyo, bulunmaktadır.
Kısmi Deniz Mnz Dublex Aile Odası
Kısmi Deniz Mnz Dublex Aile Odası içerisinde Minibar, Lcd TV, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Banyo/WC, Su Isıtıcısı, Duşakabin, bulunmaktadır.

Crystal Prestige Elite Hakkında Genel Bilgiler

Crystal Prestige Elite Kemer bölgesinin Göynük mevkiinde konumlanmıştır. Amara zincir otellerinin bünyesinde bulunna tesis 2015 yazından bu yana Amara güvencesi altındadır.Estetik mimarisi ve görkemli yapısıyla sizleri eşsiz bir tatile davet ediyor. 544 oda kapasitesi ve ultra herşey dahil konsepti ile hizmet veren tesiste birçok aktivite yer almaktadır. Açık-Kapalı yüzme havuzları, spa merkezi, animasyon şovları, alacarte restorantları ve 200m mesafedeki özel plajı ile sizlerin hizmetindedir. Otelin bahçesinden başlayan özel bir üst 
geçitle plaja geçitler sağlanmaktadır. Çocuklara özel birçok aktivite bulunmaktadır. Mini clup, çocuk animasyonu, çocuk anismasyonu, çocuk havuzları, aquapark gibi. Tesis kemer merkeze 8km, Antalya'ya 30km mesafededir.

Crystal Prestige Elite Konaklama Bilgileri

Crystal Prestige Elite Hotel'de 312 adet standart oda, 180 adet aile odası, 12 adet pool suite, 34 adet deluxe suite ve 6 adet balayı suite olmak üzere 544 odası ile hizmet vermektedir.Odaların tamamı yenilenmiş olup standart olarak tamamında : duman dedektörü, Lcd Tv, uydu yayını, Wc, telefon, mini bar, elektronik kasa, balkon, oturma grubu, banyo seti bulunmaktadır. Standart odalar deniz manzaralı ve deniz manzaralı olarak değişmektedir. Aile odaları 1+1 şeklindedir. Ara kapılı bağlantılı şekliyle çocuk odası bağlantılıdır. Pool suıteler bahçe katında ve havuz manzaralıdır, havuza dire girişi bulunan odalarda 1+1 şeklindedir. Yeni evli çiftler için hazırlanan balayı suitlerinde oda süslemesi yapılmaktadır. Odalar son derece konforludur ve son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Mini barlar günlük bira, kols ve su ile doldurulmaktadır ve ücretsizdir.

Crystal Prestige Elite Yeme İçme Konsepti

Ultra herşey dahil konsept ile hizmet veren tesis usta aşçılar tarafından dekore edilip hazırlanan açık büfelerde sabah, öğle ve akşam yemeklerini sunmaktadır. Açık büfelerde yöresel tatların dışında dünya mutfağından seçkin lezzetleride bulabilirsiniz. Gün içerisinde gözleme saati, coffe break, dondurma saati, fast food gibi birçok aktiviteden yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm barlardan alkollü-alkolsüz içecekleri alabilirsiniz. Özel günlerde tema geceleri, canlı müzik, bazı alacarte restorantlarda tema müziği yapılmaktadır. Minik misafirlerimiz için ana restorantlarda kids menü bulumaktadır.

Crystal Prestige Elite Yapılacak Aktiviteler

Crystal Prestige Elite Hotel tatilinizi dolu dolu geçireceğiniz birçok aktivite sunmaktadır. Sportif faaliyetlerin yanı sıra, su sporları, atletizm gibi gün içerisinde anismasyon ekibinin hazırladığı faaliyetlere katılabilirsiniz. Tesiste futbol, basketbol, volaybol, plaj voleybolu, dart okçuluk, tenis, aerobik, boccia, step, sinema, hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Spa centerda bulunan türk hamamı, rus saunası, jakuzi, dinlenme odası, buhar banyosu, tuz odası, kapalı yüzme havuzu, vitamin bar ve 5 adet masaj povilionu bulunmaktadır.

Crystal Prestige Elite Ulaşım ve Konumu

Crystal Prestige Elite Hotel, Antalya nın Kemer ilçesinde, Göynük mevkiinde yer almaktadır.Tesis Kemere 3 km, Antalya merkeze 30 km ve Havaalanına 40 km mesafededir. Tarihi bir öneme sahip olan Kemer ilçesinde birçok çevre gezilerine ve yat turlarına da katılabilirsiniz.

Crystal Prestige Elite Spa ve Wellness İmkanı

Crystal Prestige Elite Hotel spa merkezi zarif tasarım ve atmosferi ile geniz bir yelpazede rahatlatıcı güzellik bakımları sunuyor. Geniş alana sahip spor ve sağlık merkezi iyi bir ruh hali yanı sıra fiziksel gelişiminize de katkıda bulunacaktır. Spa, sauna ve jimnastik içermektedir.

Crystal Prestige Elite Plaj ve Havuz Bilgisi

168 m uzunluğunda kum-çakıl karışık özel plajımız bulunmaktadır. Plaja geçişleriniz özel bir üst geçit ile sağlanmaktadır. Otel bünyesinde, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kaydıraklı çocuk havuzu, aquapark ve kapalı çocuk yüzme havuzu bulunmaktadır. Plajda ve havuz başında bulunan tüm şezlong ve şemsiyeler ücretsizdir. Havlu alabileceğiniz kabinler plajda ve havuz başında bulunmaktadır. Haşemayla havuza giriş yapılabilmektedir.

Crystal Prestige Elite Balayı Çiftlerine Özel

Yeni evli çiftlerimize özel unutulmaz bir balayı için birçok özel ayrıcalık sunulmaktadır. Öncelikle misafirlerimize Vip karşılama yapılmaktadır. Odaları özel olarak kırmızı temalı dekore edilir. Tatilleri boyunca tercih ettikleri bir gün odaya özel olarak kahvaltı servisi yapılmaktadır. Ayrıca odaya meyve sepeti ve şarap ikramı yapılmaktadır. A La Carte restaurantta kendilerine özel hazırlanmış bir masada bir akşam yemeği alma hakkına sahiptirler.

Crystal Prestige Elite Çocuklara Özel

Crystal Prestige Elite Hotel çocuklar için mini clup, oyun alanı, çocuk havuzu imkanı sunulmaktadır.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Temassız Check-in/Check-out
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Check/in
- Hızlı Check-in
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Check/out
- Hızlı Check-out
Otele Ait Kategoriler
Crystal Prestige Elite içinde asansör mevcut mu?
Evet, Crystal Prestige Elite içinde asansör bulunmaktadır. Bu, misafirlerimizin kolay ve rahat bir şekilde katlar arasında geçiş yapmasını sağlar.
Crystal Prestige Elite otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Crystal Prestige Elite tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.
Crystal Prestige Elite içinde teras var mı?
Evet, Crystal Prestige Elite tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, terasta dinlenip manzaranın tadını çıkarabilirler.
Crystal Prestige Elite kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Crystal Prestige Elite tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kolayca internete bağlanabilirler.
Crystal Prestige Elite 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Otelde 7/24 oda servisi hizmeti bulunmaktadır.
Crystal Prestige Elite sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Crystal Prestige Elite tesisinde sigara içme alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için uygun bir ortam sağlar.
Crystal Prestige Elite tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Crystal Prestige Elite, çocuklara özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Crystal Prestige Elite içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Crystal Prestige Elite tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu modern ve donanımlı salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır. Konuklar, ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen geniş ve konforlu bir alanda profesyonel bir ortamda etkinliklerini gerçekleştirebilirler.
Crystal Prestige Elite içinde toplantı odası var mı?
Evet, Crystal Prestige Elite tesisinde toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar, iş toplantıları veya etkinlikleri düzenlemek isteyen misafirler için uygundur.
Crystal Prestige Elite Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Market
 • Konferans Salonu
 • Toplantı Odası
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Tüm Alanda Sigara İçilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Özel Check-in/Check-out
 • Resepsiyon
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • Almanca Bilen Çalışan
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Toplantı Salonu
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • Temassız Check-in/Check-out
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • Fotokopi Makinesi
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Hızlı Check-in
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Ücretsiz İnternet
 • Yangın Söndürücü
 • Eğlence
 • İnternet
 • 24 Saat Açık Spor Salonu
 • Hızlı Check-out
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Sigara İçilen Oda
 • Halı
 • Ara Kapılı Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Futbol Sahası
 • Basketbol Sahası
 • Tenis Kortu
 • Dart
 • Bowling
 • Golf Sahası
 • Mini Golf
 • Su Sporları
 • Çocuk Kulübü
 • Motorlu Su Sporları
 • Plaj Voleybolu
 • Bilardo Masası
 • Aquapark
 • Boccia
 • Rüzgar Sörfü
 • Canlı Müzik
 • Çocuk Eğlenceleri
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Gece Klübü
 • Yoga
 • Tiyatro
 • Çocuk Parkı
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Plaj Barı
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Havuz Barı
 • Kahvaltı
 • Büfe Kahvaltısı
Bölgedeki Alternatif Oteller
Susesi Luxury Resort Antalya - Serik
Susesi Luxury Resort
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
The Raga Side Hotel Antalya - Side
The Raga Side Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Villa KAL317 Antalya - Kaş
Villa KAL317
Balayı Oteli
İslami Otel
Orange County Resort Hotel Belek Antalya - Belek
Orange County Resort Hotel Belek
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Villa KAL606 Antalya - Kaş
Villa KAL606
Balayı Oteli
İslami Otel
Mirada Del Mar Hotel Antalya - Kemer
Mirada Del Mar Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.