İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Son Yorumlar
9.4 Puan
Sevgilimle kaldığım süre boyunca eksiksiz hizmetten dolayı teşekkürler.
Mükemmel bir D oteli tatili yaptık. Kaliteniz zaten isminiz de yatıyor.
Balayı için konakladık. Otel türkiye standartlarının çok üzerinde herşey mükemmel.
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

D Maris Bay

Hisarönü Mevki, Yeni Datça Yolu 35. Km, 48380 Marmaris/Muğla
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk
Classic Deniz Manzaralı Oda
Classic deniz manzaralı odalar ortalama 24-30 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; King ya da tek kişilik iki yatak, 42 inc Led Tv, kablolu ve kablosuz internet, 24 saat oda servisi, Fransız balkon, traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.
Deluxe Dağ Manzaralı Oda
Deluxe dağ manzaralı odalar ortalama 44-47 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; King ya da tek kişilik iki yatak, akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo, birbirinden ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.
Deluxe Deniz Manzaralı Oda
Deluxe deniz manzaralı odalar ortalama 33-44 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), balkon, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin ve kasa bulunmaktadır. Balkon ve banyo ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Banyo içerisinde; traverten banyo, birbirinden ayrı küvet ve duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.
Executive Suit Dağ Manzaralı
Executive suit dağ manzaralı odalar ortalama 68 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Ayrı bir oturma odası ve yatak odası bulunan odalar sahil çamları ve engebeli volkanik arazinin manzaralarını sunuyor. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; çalışma masası, günde iki kez housekeeping servisi, balkon, King ya da tek kişilik iki yatak, yağmur duşu ve ayrıca bir küvetin yer aldığı traverten banyo bulunmaktadır.
Executive Suit Kısmi Deniz Manzaralı
Executive suit kısmi deniz manzaralı odalar ortalama 64-68 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. 1 yatak odası, 1 oturma odası ve 1 banyodan oluşan ve tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Executive Suit Deniz Manzaralı
Executive suit deniz manzaralı odalar ortalama 64-68 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. 1 yatak odası, 1 oturma odası ve 1 banyodan oluşan odalarda balkondaki şezlonga yayılıp güneşin tadını çıkarabilir ya da küvetinize uzanıp büyüleyici manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Junior Suit Dağ Manzaralı
Junior suit dağ manzaralı odalar ortalama 61-64 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Yaratıcı ve modern bir tarzda dekore edilen bu küçük süitler Datça’nın yemyeşil tepelerine bakıyor ve her birinde bir balkon ya da teras mevcuttur. Yoğun bir günün ardından oturma alanında dinlenebilir ya da yağmur duşunun altında tazelenebilirsiniz. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Junior Suit Deniz Manzaralı
Junior suit deniz manzaralı odalar ortalama 58 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Yaratıcı ve akılcı bir tasarıma sahip süitin konforlu atmosferinde nefes kesici manzaraların tadını çıkarın. Odalarda oturma alanı, traverten banyoda küvet ve yağmur duşu mevcuttur. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Premier Suit Dağ Manzaralı
Premier suit dağ manzaralı odalar ortalama 68 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Zarif tasarımlarıyla sekizinci katta yer alan süitlerde ayrı bir yatak odası ve oturma odası mevcuttur. Çalışma alanı acil işleri halletmek için ideal. Traverten banyoda bir küvet ve ayrı bir yağmur duşu var. Odaları deluxe kategorisindeki odalarla birleştirmek mümkündür. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Premier Suit Deniz Manzaralı
Premier suit deniz manzaralı odalar ortalama 80 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Zarif tasarımlarıyla sekizinci katta yer alan süitlerde ayrı bir oturma odası, çalışma masası ve 2 yatak odası mevcuttur. Traverten banyoda bir küvet ve ayrı bir yağmur duşu var. Odaları deluxe kategorisindeki odalarla birleştirmek mümkündür. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Presidental Suit Deniz Manzaralı
Presidental suit deniz manzaralı odalar ortalama 175 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. 1 yatak odası, 1 oturma odası, 1 banyo ve 2 terasdan oluşur. Otelin en üst 2 katına yayılan yarım ada manzarasına sahip odalardır. 120 m2 terası bulunur. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, giyinme odası, banyo, yağmur duşu, tuvalet, nespresso kahve makinesi, 42 inç TV, kablolu ve kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır.
Splendid Suit Deniz Manzaralı
Splendid suit deniz manzaralı odalar ortalama 125 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. 2 yatak odası, 1 oturma odası, 2 banyodan oluşur. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; king yatak, akıllı oda özelliği(dokunmatik kontrol paneli), balkon, klima, ısıtma ve tavandan tabana pencereler, ahşap zemin, yönetici çalışma masası ve kasa bulunmaktadır. Günde iki kez kat hizmetleri servisini yapar, mini bar, oda içi yemek, Nespresso Essenza Espresso makinesi bulunmaktadır.
Superior Oda Dağ Manzaralı
Superior dağ manzaralı odalar ortalama 35-41 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik banyoda sunulan hizmetler arasındadır.
Superior Suit Dağ Manzaralı
Superior suit dağ manzaralı odalar ortalama 52-58 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), teras, ayarlana bilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin, yönetici çalışma masası ve kasa bulunmaktadır. Banyo içerisinde traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü italyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır.
Superior Suit Deniz Manzaralı
Superior suit deniz manzaralı odalar ortalama 52 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; akıllı oda (dokunmatik kontrol paneli), teras, ayarlana bilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, ahşap zemin, yönetici çalışma masası ve kasa bulunmaktadır. Banyo içerisinde traverten banyo, duş, havlu ısıtıcı, ışıklı makyaj aynası, ünlü italyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, makyaj masası, bornoz ve terlik bulunmaktadır. Araların da kapı bulunmayan yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır.
Villa
Villalar ortalama 310 m2 arası değişen alana ve modern iç tasarıma sahiptir. 1 oturma odası, 3 banyo, 2 yatak odası, donanımlı Gaggenau mutfak ve yemek odasından oluşmaktadır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; uydu yayını, televizyon, saç kurutma makinası, makyaj masası, ünlü İtalyan tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, özel hamam ve sauna, havlu seti, bornoz, minibar, 454 metrekare genişliğinde özel bahçe, odaya özel havuz, ayarlanabilir merkezi iklimlendirme, yerden tavana ses geçirmez cam, mermer zemin ve emanet kasa bulunmaktadır.

D Maris Bay Hakkında Genel Bilgiler

Ege ile Akdeniz’in buluştuğu noktada, büyüleyici manzaralar sunan bir körfezin yükseklerinde konuşlanan D Maris Bay, doğayla bütünleşmiş olağanüstü bir resort. 156000 m2 alana inşa edilmiş Türkiye’nin güneybatısındaki pitoresk Datça Yarımadası’nda kurulu bu saklı cennette, her tür modern konfor sizleri bekliyor. Adeta güneşle yıkanan bu seçkin resort, tatilinizi unutulmaz kılmak için enfes kumlu plajları, 196 adet ihtişamlı ve şık odaları, eğlenceli açık hava aktiviteleri ve olağanüstü yeme-içme seçenekleri, profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile etkileyici bir koleksiyona ev sahipliği yapıyor.

D Maris Bay Konaklama Bilgileri

Lüksün ayrıcalığını yaşayacağınız D Maris Bay bünyesinde 196 oda bulunmaktadır. Otelin 36 süit ve lüks bir villa dahil 196 odasında koyu renk ahşap detaylar, dinlendirici bej tonlarındaki duvarlar ve klasik İtalyan mermeri gibi dekoratif unsurlar göze çarpıyor. Konuklar plajda geçirdikleri bir günün ardından teraslarında huzurun ve sessizliğin tadına varabilir. Odaların akıllı oda konseptinde olup dokunmatik kontrol paneli, Fransız balkon, merkezi klima, yerden tavan ses geçirmez cam, ahşap zemin, kasa, ışıklı makyaj aynası, direk hat telefon, kablosuz internet, 42 inch led Tv, bose iphone bağlantı aparatı, traverten duş, ünlü İtalyan parfüm tasarımcısı Laura Tonatto tarafından D Maris Bay için özel olarak üretilen buklet malzemeleri, saç kurutma makinası, bornoz ve terlik bulunmaktadır. Ayrıc minibarlar soft içeceklerle doldurulur ve ekstra ücretlendirilir.

D Maris Bay Yeme İçme Konsepti

D Maris Bay oda kahvaltı hizmetiyle misafirlerini karşılamaktadır. Sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir. Yetenekli aşçıların sunmuş olduğu eşsiz lezzetleri barındıran kahvaltıların servis edildiği Terrace Restaurant (Organik ve Bölgesel Lezzetlerle Uluslararası Kahvaltı ), Manos ( Yunan Balık Taverna), D Maris Kitchen (Dünya Mutfağı / Bistro Grill), Nusr-et ( Steak House ), Zuma ( Çağdaş Japon Mutfağı), La Guerite ( Akdeniz Mutfağı) olmak üzere toplam 5 A’la carte denize nazır manzaralı restoranlarıyla, Doğu’nun ve Batı’nın olağanüstü lezzetlerini keşfedebilirsiniz.

D Maris Bay Yapılacak Aktiviteler

D Maris Bay deneyimli ekibi eşliğinde, misafirlerin otele giriş yaptıktan ayrıldıkları ana dek keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak için sizleri bekliyor. Dileyen misafirlere Bodrum veya Dalaman havalimanları ve tesis arasında Airbus H145 helikopteri ile ücretli transfer hizmeti sunuyor. Helikopter ile transfer 25 dakika sürüyor. Oteldeki üç tenis kortundan birinde (biri toprak zemin, ikisi sert zemin) birkaç set oynayarak ter atabilirsiniz. Tenis okulu uzun vuruşlarını geliştirmek isteyenlere profesyonel eğitmenlerle bire bir ders olanağı sunuyor. Su sporları meraklıları ise rehberli kano turlarına, yelkencilik, deniz sörfü, katamaran, su kayağı, wake board ya da su altı dalış aktivitelerine kaydolabilirler. Datça Yarımadası’nı tüm güzellikleriyle detaylı olarak keşfetmek ve bölgeye yeni bir perspektiften bakmak isteyen konuklar özel yapım teknelerden birini kiralayarak unutulmaz bir tekne yolculuğu yapabilir. Gece konaklamalı geziler için geniş bir güneşlenme güvertesi veya sürat peşindeyseniz günlük gezilere uygun Open Sea motorlu yat tam ihtiyacınıza uygun hizmetinizdedir. Ayrıca alışverişi seven misafirlerimiz için dünyanın önde gelen lüks markalarının hazır giyim koleksiyonlarını sunan In-Formal, Capri Adasına özgü keten kumaşları ve el yapımı sandaletleri ile öne çıkan Capritouch ve Quadran Time Pieces saat mağazası otelin birinci kat terasında, hediyelik eşya mağazası ise lobi katında konaklayan misafirlere hizmet vermektedir. Tüm bu aktivitelerin yanı sıra toplantı, seminer, düğün, özel ve gün kutlamalarınızı profesyonel ekip eşliğinde yapabilmeniz için 10 ila 80 kişi kapasiteli 2 toplantı salonu hizmetinizdedir. İhtiyacınız olan tüm teknik donanım ve ekipmanı salonlarda bulabilirsiniz.

D Maris Bay Ulaşım ve Konumu

D Maris Bay Hisarönü mevkiinde yer almakta olup Marmaris merkeze 35 km, Dalaman Havaalanı’na 130 km, Bodrum Havaalanı’na ise 155 km mesafede konumlanmıştır.

D Maris Bay Spa ve Wellness İmkanı

Datça Bölgesi’nden elde edilen içeriklerle geliştirilen özel masaj ve terapiler sunan Mytha Spa ile vücudunuzu ve ruhunuzu yenileyin. Bu eşsiz konfora sahip SPA ve wellness bölümünde; buhar odası, sauna, özel SPA süiti, masaj, hamam bakımları, vücut bakımları ve temel cilt bakımları uygulamaları bulunuyor. Ayrıca Bodyism’in kişiye özel planlanan antremanlarıyla, tatiliniz süresince formunuzu koruyabilirsiniz.

D Maris Bay Plaj ve Havuz Bilgisi

D Maris Bay’de konukları gizli bir koy bekliyor. Beyaz pudramsı kumları, kristal suları ve haşmetli sıradağlarla çevrelenmiş saklı koyun manzaralarını sunan toplam beş plaj bulunuyor. Bir plaj yalnızca 12 yaş ve üzeri misafirler için hizmet veriyor. Otel binasından ana plaja iki adet yatay asansör bulunmakta olup plajlar arasında mekik dokuyabilirsiniz. Havuz başında kalmayı seçerseniz, otelin alt terasında büyük bir açık havuz ve büyüleyici manzarayı doya doya seyre dalabileceğiniz şezlonglar sizi bekliyor. Otelin içinde ise Mytha Spa’daki vitality havuzu ve ısıtmalı yüzme havuzunu tercih edebilirsiniz.

D Maris Bay Balayı Çiftlerine Özel

Suit odada konaklayan balayı çiftlerini unutulmaz ve sürprizlerle dolu bir tatil bekliyor. Bu en önemli günde çiftlerimize özel upgrade (müsaitlik doğrultusunda), erken giriş & geç çıkış (müsaitlik doğrultusunda), odaya ücretsiz kahvaltı servisi (konaklama boyunca 1 defa), restoran rezervasyonlarında öncelik (müsaitlik doğrultusunda), Mytha SPA çift masajında %20 indirim (konaklama boyunca 1 defa), Open Sea yat ile gün batımın turunda %10 indirim (müsaitlik doğrultusunda), panorama akşam yemeğinde %20 indirim ve odaya daha birçok özel ikramlar ile sizleri mutlu etmeyi bekliyor.

D Maris Bay Çocuklara Özel

Tesiste, bebek yatağı (0-6 yaş için) ya da ilave yatak, bornoz, terlik, çocuklar için özel buklet malzemeleri, bebek ve çocuk küveti ve bebek lavabosu için basamak bulunuyor. D Kiddie çocuk kulübü 4 ila 12 yaş arasındaki genç konuklara masa tenisi ve gösteriler düzenleyebilecekleri mini-amfitiyatroya dek birçok oyun ve eğlence seçeneği sunuyor. Deneyimli ekip atölyelerde boyama ve el işleri çalışmalarına refakat ediyor. Ayrıca miniklerimize özel dağ bisikleti, tenis ve su sporları dahil açık hava aktiviteleri organize ediliyor.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Evcil Hayvan
- Tesis evcil hayvan kabul etmektedir.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Ulaşım - Transfer
- Havaalanı Transferi
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Otele Ait Kategoriler
D Maris Bay içinde asansör mevcut mu?
Evet, D Maris Bay içinde asansörler mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamak için tesisimizde modern ve güvenli asansörler bulunmaktadır.
D Maris Bay evcil hayvan kabul ediyor mu?
Evet, D Maris Bay tesisinde evcil hayvan kabul edilmektedir. Misafirlerimiz, evcil dostlarıyla birlikte konaklama deneyimi yaşayabilirler. Ancak, bu hizmetin belirli kurallar doğrultusunda sunulduğunu unutmamak önemlidir.
D Maris Bay otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, D Maris Bay tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklamaları boyunca bu hizmetten faydalanabilirler.
D Maris Bay içinde teras var mı?
Evet, D Maris Bay tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, dışarıda oturup manzaranın tadını çıkarabilirler.
D Maris Bay rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, D Maris Bay tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, konaklama süreleri boyunca araç kiralayarak çevreyi keşfetme imkanına sahiptirler.
D Maris Bay tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
D Maris Bay, ailelerin ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir ortam sağlamaktadır.
D Maris Bay içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, D Maris Bay tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır. Modern donanımlara sahip olan bu salon, profesyonel bir ortam sunar ve çeşitli etkinliklere uygun düzenlemeler yapılmasına imkan tanır.
D Maris Bay içinde kuaför hizmeti var mı?
Evet, D Maris Bay tesisinde konuklara kuaför hizmeti sunulmaktadır. Tesis içinde yer alan kuaför salonunda misafirler, saç kesimi, saç bakımı, renklendirme ve diğer güzellik hizmetlerinden faydalanabilirler.
D Maris Bay bünyesinde yabancı dil bilen çalışanlar mevcut mu?
Evet, D Maris Bay tesisinde yabancı dil bilen çalışanlar bulunmaktadır. Bu, uluslararası misafirlerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için bir avantaj sağlar.
D Maris Bay Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Evcil Hayvan Kabul Ediyor
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Market
 • Konferans Salonu
 • Kuaför
 • Doktor Hizmeti
 • Güzellik Merkezi
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Hediyelik Eşya Dükkanı
 • Tur Asistanı
 • Özel Check-in/Check-out
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Havaalanı Transferi
 • Taksi Çağırma
 • Almanca Bilen Çalışan
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • İş Merkezi
 • Fax
 • Toplantı Salonu
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Fotokopi Makinesi
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Radyo
 • ATM
 • Bölgesel Servis
Oda Özellikleri
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Odada Kasa
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Mutfak
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Parke
 • Çay / Kahve
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Ütü
 • Kilitli Dolap
 • Odaya Kahvaltı
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Basketbol Sahası
 • Tenis Kortu
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Animasyon
 • Oyun Salonu
 • Kütüphane
 • Su Sporları
 • Kano
 • Çocuk Kulübü
 • Plaj Voleybolu
 • Fitness Merkezi
 • Rüzgar Sörfü
 • Çocuk Eğlenceleri
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Bisiklet Kiralama
 • Dalış
 • Doğa Yürüyüşü
 • Bisiklet Parkuru
 • Yelken
 • Etkinlikler için Uygun
 • Yatçılık
 • Çocuk Parkı
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Plaj Barı
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Havuz Barı
 • Kahvaltı
 • Kahve Makinesi
 • Diyet Menü
Müşteri Deneyimleri (4)
D Maris Bay tesisinde konaklamış misafirlerin yaptıkları yorumlar incelemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz.
 • 9.0
  TİMUR Ü.
  Olumlu Yorum
  Sevgilimle kaldığım süre boyunca eksiksiz hizmetten dolayı teşekkürler.
  Olumsuz Yorum
  Sizin gibi eşsiz bir otel yorumum kötü olamaz
 • 8.5
  AYBÜKE F.
  Olumlu Yorum
  Mükemmel bir D oteli tatili yaptık. Kaliteniz zaten isminiz de yatıyor.
  Olumsuz Yorum
  Otel çok çok iyi , sadece fiyatlar biraz daha düşse daha iyi olur
 • 10.0
  ÜLKÜHAN R.
  Olumlu Yorum
  Balayı için konakladık. Otel türkiye standartlarının çok üzerinde herşey mükemmel.
  Olumsuz Yorum
  Otelde olumsuz denilebilecek tek şey herşeyin mükemmel olması olabilir.
 • 10.0
  TUĞÇE B.
  Olumlu Yorum
  Muhteşem bir otel gerçekten anlatılmaz yaşanır buraya ne yazsak bomboş deniz plaj odalar manzara herşey harika.
  Olumsuz Yorum
  Olumsuz hiç bir yorum yok.
Bölgedeki Alternatif Oteller
Middle Town Bodrum Beach Hotel Muğla - Bodrum
Middle Town Bodrum Beach Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Valentina Boutique Hotel Muğla - Marmaris
Valentina Boutique Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Verde Bodrum Holiday Village Muğla - Bodrum
Verde Bodrum Holiday Village
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.