İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Dedeman Beşiktaş İstanbul

Gayrettepe, Yıldız Posta Cd. No:50, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk
Superior Tek Kişilik Oda
Superior Tek Kişilik Oda yaklaşık olarak 13 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Executive Suit Oda
Executive Suit Oda yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Superior King Oda
Superior King Oda yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Deluxe King Oda
Deluxe King Oda yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Deluxe Twin Oda
Deluxe Twin Oda yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Grand Suit Oda
Grand Suit Oda yaklaşık olarak 66 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Grand Deluxe Twin Oda
Grand Deluxe Twin Oda yaklaşık olarak 40 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Family Suit Oda
Family Suit Oda yaklaşık olarak 45 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Grand Deluxe King Oda
Grand Deluxe King Oda yaklaşık olarak 40 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Superior Twin Oda
Superior Twin Oda yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Küvet, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Kral Dairesi
Kral Dairesi yaklaşık olarak 100 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, Çay / Kahve Seti, şeklindedir.
Grand Suit Oda
Grand Suit Oda yaklaşık olarak 66 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Executive Suit Oda
Executive Suit Oda yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Family Suit Oda
Family Suit Oda yaklaşık olarak 45 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.

Dedeman Beşiktaş İstanbul Hakkında Genel Bilgiler

Dedeman İstanbul Beşiktaş bölgesinde bulunmaktadır. Otel İstanbul Havaalanı'na 22 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 42 km, şehir merkezinde bulunmaktadır. Tesisin otoparkı mevcuttur. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.Tesisin kapalı havuzu bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan fitness, spa ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
 

Dedeman Beşiktaş İstanbul Konaklama Bilgileri

Dedeman Otel oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Superior Twin Oda içerisinde Banyo, Telefon ve TV.83 Superior Odamızın tümü en az 19 m2'dir. (204 sq.ft.) boyutundadır ve modern tasarım ile üstün konforun bu nadir kombinasyonunu sağlar.Superior King Oda 83 Superior Odamızın tümü en az 19 m2'dir. (204 sq.ft.) boyutundadır ve modern tasarım ile üstün konforun bu nadir kombinasyonunu sağlar. Deluxe King Oda 182 Deluxe Odamızın tümü en az 18,5 m2'dir. (199 sq.ft.) büyüklüğünde ve zevkli bir şekilde dekore edilmiş olduğu kadar konforlu bir şekilde döşenmiş olup, Dedeman misafirperverliğinin ayırt edici özelliğidir. Deluxe İki Yataklı Oda 182 Deluxe Odamızın tümü en az 18,5 m2'dir. (199 sq.ft.) büyüklüğünde ve zevkli bir şekilde dekore edilmiş olduğu kadar konforlu bir şekilde döşenmiş olup, Dedeman misafirperverliğinin ayırt edici özelliğidir. Grand Deluxe King Oda  zevkli tasarımı ve 40 m2'lik rahatlığıyla Dedeman konforunu yeni bir boyuta taşıyor. (430 sq.ft.) alan.  Grand Deluxe İki Yataklı Oda  zevkli tasarımı ve 40 m2'lik rahatlığıyla Dedeman konforunu yeni bir boyuta taşıyor. (430 sq.ft.) alan. Aile Suiti 5 Junior Suitimiz 47 m2 ile fark yaratmaktadır. (505 sq.ft.) alan, bir kral yatak, genişletilmiş, ergonomik olarak tasarlanmış bir iş istasyonu, dinlenmek veya misafirleri eğlendirmek için ideal bir oturma odası ve jakuzili bir banyo. Kral Dairesi Dedeman İstanbul Presidential Süit, 100 m2'lik toplam oda büyüklüğü ile açık ara İstanbul'un en iyi lüks otel süitlerinden biridir. (1.076 sq.ft.), geniş bir ana yatak odasının yanı sıra her ikisi de kral yataklı bir misafir yatak odası, ayrı oturma odası.

 

 

Dedeman Beşiktaş İstanbul Yeme İçme Konsepti

Dedeman Otel oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Turkuaz Restoran 150 kişi oturma kapasiteli, gün ışığıyla aydınlatılmış ferah restoranımızda kahvaltı hafta içi 07.00-10.30, hafta sonu 07.00-11.00 saatleri arasında servis edilmekte olup, günün erken ve en güzel saatleri keyifle devam etmektedir. Günlük taze ve lezzetli ürünlerle kahvaltınızı yaparken, dinlenme alanında Turkuaz Restaurant'ın geniş kütüphanesinden yararlanabilirsiniz. Odada yemek günün yirmi dört saati hizmet veren Oda Servisi Menümüz, otelin seçkin restoranlarında servis edilen gurme yemeklerin birçoğu da dahil olmak üzere Dedeman'ın özel spesiyallerini içerir. İster yatakta kahvaltı, ister yarınki toplantıya hazırlanırken gece atıştırması olsun, boş zamanlarınızda sipariş verebilir, kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerini odanızın konforundan çıkmadan yiyebilirsiniz.Zengin menüsü, lezzetli yemekleri, damaklarda tadı bırakan tatlı çeşitleri ve iddialı kahveleri ile dostlarının buluşma noktası haline gelen CH Coffee House, her damak tadına uygun lezzetler misafirlerine sunuyor.Otelimizin restoranı CH Mad Kitchen; Dünya lezzetlerini lezzetleriyle bir arada sunan zengin kokteyl çeşitleri ile adından söz ettirecek iddialı bir lezzet noktasıdır. Menüsünde 140 çeşit yemek çeşidi bulunan CH Mad Kitchen, menü zenginliğini yemeklerle sınırlamıyor. Birbirinden enfes tatlar, alkollü ve alkolsüz içecekler, alkollü içecekler keyfinize keyif katacak ve samimi ortamı size kendinizi özel hissettirecek.

Dedeman Beşiktaş İstanbul Yapılacak Aktiviteler

Dedeman Otel'de hem konaklayıp hemde tesisin sizler için sunmuş olduğu aktivelerden faydalanabilirsiniz.Ücretli olanaklar Otopark, Araç Kiralama, Doktor, Fitness, Masaj, Sauna ve SPA. Ücretsiz olanaklar Wi-fi, Jakuzi.Çoçuklar için ücretsiz olanaklar çoçuk havuzu.Tesis kapasitesi A la Carte Restoran, Asansör, Bar, Bedensel Engelli Odası, Evcil Hayvan, Fotoğrafçı, Güzellik Salonu, Havaalanı Servis, Kapalı Havuz, Kapalı Restoran, Konferans, Kuaför, Resepsiyon'da Kasa.

Dedeman Beşiktaş İstanbul Ulaşım ve Konumu

Dedeman Otel İstanbul Havaalanı'na 22 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 42 km, şehir merkezinde bulunmaktadır. 

Dedeman Beşiktaş İstanbul Spa ve Wellness İmkanı

Dedeman Otel'de hem konaklayıp hemde tesisin sizler için sunmuş olduğu aktivelerden faydalanabilirsiniz.Masaj, Sauna, Hamam, Spa, 

Dedeman Beşiktaş İstanbul Plaj ve Havuz Bilgisi

Dedeman Otel'de kapalı havuz ve çoçuk havuzu yer almaktadır.

Dedeman Beşiktaş İstanbul Balayı Çiftlerine Özel

Dedeman Otel'de balayı çiftlerde konaklayıp tesisin sunmuş olduğu aktivelerden faydalanabilirler.

Dedeman Beşiktaş İstanbul Çocuklara Özel

Dedeman Otel'de Ailelere özel oda ve çoçuklar için ücretsiz olarak kullanabilecekleri çoçuk havuzu yer almaktadır.

Otel Koşulları
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Dedeman Beşiktaş İstanbul içinde asansör mevcut mu?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul içinde asansörler mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamak için tesisimizde modern ve güvenli asansörler bulunmaktadır.
Dedeman Beşiktaş İstanbul otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklamaları boyunca bu hizmetten faydalanabilirler.
Dedeman Beşiktaş İstanbul içinde teras var mı?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, dışarıda oturup manzaranın tadını çıkarabilirler.
Dedeman Beşiktaş İstanbul rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, konaklama süreleri boyunca araç kiralayarak çevreyi keşfetme imkanına sahiptirler.
Dedeman Beşiktaş İstanbul tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Dedeman Beşiktaş İstanbul, ailelerin ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir ortam sağlamaktadır.
Dedeman Beşiktaş İstanbul içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır. Modern donanımlara sahip olan bu salon, profesyonel bir ortam sunar ve çeşitli etkinliklere uygun düzenlemeler yapılmasına imkan tanır.
Dedeman Beşiktaş İstanbul ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlıyor mu?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Misafirler, kablosuz ağa kolayca bağlanarak interneti ücretsiz olarak kullanabilirler.
Dedeman Beşiktaş İstanbul imkanları arasında gelin suiti var mı?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde gelin süiti bulunmaktadır. Misafirlerimiz özel günlerini bu özel süitte kutlayabilir ve unutulmaz anlar yaşayabilirler.
Dedeman Beşiktaş İstanbul Internet erişimi imkanı sunuyor mu?
Evet, Dedeman Beşiktaş İstanbul tesisinde internet erişimi imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, kablosuz internet erişimiyle tesis genelinde internete kolayca bağlanabilirler.
Dedeman Beşiktaş İstanbul Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Otopark
 • Teras
 • Ütü Hizmeti
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Güzellik Merkezi
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Gazete
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Radyo
 • ATM
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Transfer Hizmeti
 • Ücretsiz İnternet
 • İnternet
 • Engelli Dostu Tuvalet
Oda Özellikleri
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Klima
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ütü
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Kilitli Dolap
 • Elbise Askısı
Aktiviteler
 • Masaj
 • Spor Salonu
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Diyet Menü
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.