İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Eleia Hotel İznik

Selçuk, Mehmetçik Cd. No:23/1, 16860 İznik/Bursa
Rezervasyon : 0 (224) 206-0015
2 Yetişkin
0 Çocuk
Aile Odası - Bahçe Manzaralı
Aile Odası - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Aile Odası - Balkonlu
Aile Odası - Balkonlu yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Suit Oda - Göl Manzaralı
Suit Oda - Göl Manzaralı yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Göl Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Standart Oda - Bahçe Manzaralı
Standart Oda - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Twin Ekonomi Oda Bahçe manzara
Twin Ekonomi Oda Bahçe manzara yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Twin Balkonlu Oda
Twin Balkonlu Oda yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Aile Odası - Göl Manzaralı
Aile Odası - Göl Manzaralı yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü Olanakları, Split Klima, Makyaj Masası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Göl Manzarası, Manzara, Radyo, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Havlu/Nevresim ek ücrete tabidir, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.

Eleia Hotel İznik Hakkında Genel Bilgiler

Eleia Hotel İznik İznik Gölü yakınında 2018 yılının Nisan ayından beri 1500 m² kapalı, 1000 m² açık alanda kurulmuş olup misafirlerine huzurlu ve keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Eleia Hotel, 22 standart oda, 80 kişilik pasta, kafe, restoran ve 300 kişilik davet ve toplantı salonu ile hizmet vermektedir. Aile odaları çeşitlerinde bu manzaralara ek olarak bir de balkonlu bir oda tasarımı yer alıyor. Aile odalarında 4 kişiye kadar konaklama yapabiliyorsunuz. Standart odalarda da bahçe manzarası bulunuyor. Otelde bir de göl manzaralı 2 kişilik bir suite oda seçimi yer alıyor. Birbirinden farklı her ihtiyaca uygun göl ya da bahçe manzaralı odalarında banyo, merkezi havalandırma, merkezi ısıtma-soğutma, 7/24 sıcak su, 32.inç Led TV, telefon, ücretsiz cay-kahve, su ısıtıcısı, çalışma masası, dinlenme koltuğu, 7/24 oda servisi, Wi-Fi, Türksat uydu hizmeti mevcuttur. Eleia Hotel İznik bünyesinde ücretsiz olarak tavla ya da satranç oynayabilirsiniz. Dilerseniz bir ek ücret karşılığında da balık tutabilir ya da kano yapabilirsiniz. Ortak alanlar olarak kütüphane ve oyun odası yer alıyor. Çocuk misafirler için de otel için çocuk büfesi ve çocuk parkı bulunuyor. İznik Sahili’ne 30 metre mesafede konumlanıyor. İznik’teki Kız Kulesi’ne de 1 km’lik mesafede bulunuyor. Otel Bursa şehir merkezine de yaklaşık 80 km’lik uzaklıkta bulunuyor.

Eleia Hotel İznik Konaklama Bilgileri

Eleia Hotel İznik, 22 standart oda, 80 kişilik pasta, kafe, restoran ve 300 kişilik davet ve toplantı salonu ile hizmet vermektedir. Aile odaları çeşitlerinde bu manzaralara ek olarak bir de balkonlu bir oda tasarımı yer alıyor. Aile odalarında 4 kişiye kadar konaklama yapabiliyorsunuz. Standart odalarda da bahçe manzarası bulunuyor. Otelde bir de göl manzaralı 2 kişilik bir suite oda seçimi yer alıyor. Birbirinden farklı her ihtiyaca uygun göl ya da bahçe manzaralı odalarında banyo, merkezi havalandırma, merkezi ısıtma-soğutma, 7/24 sıcak su, 32.inç Led TV, telefon, ücretsiz cay-kahve, su ısıtıcısı, çalışma masası, dinlenme koltuğu, 7/24 oda servisi, Wi-Fi, Türksat uydu hizmeti mevcuttur. 

Eleia Hotel İznik Yeme İçme Konsepti

Eleia Hotel İznik misafirlerine kahvaltı dahil hizmet vermektedir. Tesis sabah 08.00 ve 12.00 saatleri arasında ücretsiz serpme kahvaltı hizmeti sunuyor. Otelde açık ve kapalı birer restoran, pastane, alakart restoran ve dondurmacı yer alıyor. Misafirler dilediklerinde ek bir ücret ile oda servisi olanağından da yararlanabiliyorlar.

Eleia Hotel İznik Yapılacak Aktiviteler

Eleia Hotel İznik bünyesinde ücretsiz olarak tavla ya da satranç oynayabilirsiniz. Dilerseniz bir ek ücret karşılığında da balık tutabilir ya da kano yapabilirsiniz. Ortak alanlar olarak kütüphane ve oyun odası yer alıyor. Çocuk misafirler için de otel için çocuk büfesi ve çocuk parkı bulunuyor.

Eleia Hotel İznik Ulaşım ve Konumu

Eleia Hotel İznik Sahili’ne 30 metre mesafede konumlanıyor. İznik’teki Kız Kulesi’ne de 1 km’lik mesafede bulunuyor. Otel Bursa şehir merkezine de yaklaşık 80 km’lik uzaklıkta bulunuyor.

Eleia Hotel İznik Spa ve Wellness İmkanı

Eleia Hotel İznik'te SPA / Wellness hizmetleri bulunmamaktadır.

Eleia Hotel İznik Plaj ve Havuz Bilgisi

Eleia Hotel İznik sahile 30 m mesafededir. Otelde havuz hizmeti bulunmamaktadır.

Eleia Hotel İznik Balayı Çiftlerine Özel

Eleia Hotel İznik balayaı çiftlerinin konaklaması için ugundur. Talep eden misafirlere özel oda süslemesi ve odaya kahvaltı servisi yapılmaktadır.

Eleia Hotel İznik Çocuklara Özel

Eleia Hotel İznik minik misafirlerin konaklaması için uygundur. Tesisin 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir. Tesisin ücretsiz çocuk politkası yoktur.

Otel Koşulları
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Ulaşım - Transfer
- Havaalanı Transferi
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Check/in
- Hızlı Check-in
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Tek Bay Konaklama
- Tesis tek bay konaklama kabul ediyor.
Eleia Hotel İznik içinde asansör mevcut mu?
Evet, Eleia Hotel İznik içinde asansör bulunmaktadır. Bu, misafirlerimizin kolay ve rahat bir şekilde katlar arasında geçiş yapmasını sağlar.
Eleia Hotel İznik içinde engelli odası mevcut mu?
Evet, Eleia Hotel İznik tesisinde engelli odaları bulunmaktadır. Bu odalar, engelli misafirlerin konforu ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır.
Eleia Hotel İznik otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Eleia Hotel İznik tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.
Eleia Hotel İznik içinde teras var mı?
Evet, Eleia Hotel İznik tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, terasta dinlenip manzaranın tadını çıkarabilirler.
Eleia Hotel İznik kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Eleia Hotel İznik tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kolayca internete bağlanabilirler.
Eleia Hotel İznik 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Otelde 7/24 oda servisi hizmeti bulunmaktadır.
Eleia Hotel İznik sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Eleia Hotel İznik tesisinde sigara içme alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için uygun bir ortam sağlar.
Eleia Hotel İznik rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Eleia Hotel İznik tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, tesis içinde veya yakın çevrede dolaşmak için araç kiralama seçeneğinden faydalanabilirler.
Eleia Hotel İznik tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Eleia Hotel İznik, çocuklara özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Eleia Hotel İznik Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Doktor Hizmeti
 • Toplantı Odası
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Gazete
 • Tur Asistanı
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Havaalanı Transferi
 • Taksi Çağırma
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Fax
 • Toplantı Salonu
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Bilet Yardımı
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Hızlı Check-in
 • Etkinlik Alanı
 • Balık Tutma
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Transfer Hizmeti
 • Garaj
 • Ücretsiz İnternet
 • Yangın Söndürücü
 • Restorana Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
 • Eğlence
 • Pantolon Ütüsü
 • İnternet
 • Bara Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Engelli Dostu Tuvalet
 • Mescit
 • Tek Bay Kabul Ediyor
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Mutfak
 • Şişe Su
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Engelli Dostu Oda
 • Halı
 • Parke
 • Ara Kapılı Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Ütü
 • Ütü Masası
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Ütü ve Ütü Masası
 • Odaya Kahvaltı
 • Kurutucu
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Alerjisiz Odalar
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Kütüphane
 • Kano
 • Canlı Müzik
 • Bisiklet Kiralama
 • Doğa Yürüyüşü
 • Çocuk Parkı
Yiyecek & İçecek
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Kahvaltı
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.