İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Gölevi Resort Sapanca

Kirkpinar Hasanpasa MahAktar SokNo:3
Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi:
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk
Junior Suite
Junior Suite yaklaşık olarak 60 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Özel Giriş, Özel Havuz, Şömine, Bahçe Manzarası, Balkon, Manzara, Havuz Manzarası, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.
Senior Suite
Senior Suite yaklaşık olarak 90 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, İlave Banyo, İlave Tuvalet, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Özel Giriş, Özel Havuz, Şömine, Bahçe Manzarası, Balkon, Manzara, Havuz Manzarası, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.
Standart Oda
Standart Oda yaklaşık olarak 28 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Bahçe Manzarası, Balkon, Manzara, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, şeklindedir.
Senior Mobil Ev
Senior Mobil Ev yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Özel Giriş, Bahçe Manzarası, Balkon, Göl Manzarası, Manzara, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, şeklindedir.
Asma Katlı Mobil Ev
Asma Katlı Mobil Ev yaklaşık olarak 32 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Özel Giriş, Bahçe Manzarası, Balkon, Göl Manzarası, Manzara, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, şeklindedir.
Junior Mobil Ev
Junior Mobil Ev yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Sivrisinek Teli, Özel Giriş, Bahçe Manzarası, Balkon, Göl Manzarası, Manzara, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Minibar, şeklindedir.
Deluxe Suite
Deluxe Suite yaklaşık olarak 75 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, İlave Banyo, İlave Tuvalet, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Özel Giriş, Özel Havuz, Şömine, Bahçe Manzarası, Balkon, Göl Manzarası, Manzara, Havuz Manzarası, Veranda/Avlu, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.

Gölevi Resort Sapanca Hakkında Genel Bilgiler

Gölevi Resort Sapanca Kırkpınar'da  göle sıfır olarak konumlandırılmıştır. Cengiz Topel Havalimanı'na 23 km, Sapanca Tren İstasyonu'na 10 km mesafede yer almaktadır. Gölevi Resort Sapanca yeni nesil mobil evleri, standart otel odaları, suit evleri olmak üzere toplam 25 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti gibi olanaklar bulunmaktadır. Tüm odalar sizlerin rahatı ve konforu düşünülerek özenle dizayn edilmiştir. Otele en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış 12.00 olarak belirlenmiştir. Gölevi Resort Sapanca oda - kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste kahvaltı servisi  09:00/12:00 saatleri arasında serpme kahvaltı şeklinde sunulmaktadır.  Diğer öğünleriniz için eşşiz lezzetlere sahip alacarte restaurantı kullanabilirsiniz. Kahvaltı harici alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir. Gölevi Resort Sapanca'da  1 adet 50m² genişliğe ve 140 cm derinliğe sahip açık havuz mevcut olup, şezlong ve şemsiye ücretsizdir.

Gölevi Resort Sapanca Konaklama Bilgileri

Gölevi Resort Sapanca yeni nesil mobil evleri, standart otel odaları, suit evleri olmak üzere toplam 25 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Netflix, Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti gibi olanaklar bulunmaktadır. Tüm odalar sizlerin rahatı ve konforu düşünülerek özenle dizayn edilmiştir. Otele en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış 12.00 olarak belirlenmiştir. 

Gölevi Resort Sapanca Yeme İçme Konsepti

Gölevi Resort Sapanca oda - kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste kahvaltı servisi  09:00/12:00 saatleri arasında serpme kahvaltı şeklinde sunulmaktadır.  Diğer öğünleriniz için eşşiz lezzetlere sahip alacarte restaurantı kullanabilirsiniz. Kahvaltı harici alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir. 

Gölevi Resort Sapanca Yapılacak Aktiviteler

Gölevi Resort Sapanca'da konaklarken doğa ile iç içe olan tesis etrafında gezintiye çıkabilir. Eşşiz göl manzarası eşliğinde kahvelerini yudumlarken sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Ayrıca tesis bünyesinde yer alan açık havuzdan yararlanabilirsiniz.

Gölevi Resort Sapanca Ulaşım ve Konumu

Gölevi Resort Sapanca Kırkpınar'da  göle sıfır olarak konumlandırılmıştır. Cengiz Topel Havalimanı'na 23 km, Sapanca Tren İstasyonu'na 10 km mesafede yer almaktadır. 

Gölevi Resort Sapanca Spa ve Wellness İmkanı

Gölevi Resort Sapanca'da Spa - Wellness hizmeti bulunmamaktadır. 

Gölevi Resort Sapanca Plaj ve Havuz Bilgisi

Gölevi Resort Sapanca'da  1 adet 50m² genişliğe ve 140 cm derinliğe sahip açık havuz mevcut olup, şezlong ve şemsiye ücretsizdir.

Gölevi Resort Sapanca Balayı Çiftlerine Özel

Gölevi Resort Sapanca balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. 

Gölevi Resort Sapanca Çocuklara Özel

Gölevi Resort Sapanca'da minik misafirlerimiz de konaklayabilir. 

Otel Koşulları
Evcil Hayvan
- Tesis evcil hayvan kabul etmektedir.
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Temassız Check-in/Check-out
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Gölevi Resort Sapanca evcil hayvan kabul ediyor mu?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde evcil hayvan kabul edilmektedir. Misafirlerimiz, evcil dostlarıyla birlikte konaklama deneyimi yaşayabilirler. Ancak, bu hizmetin belirli kurallar doğrultusunda sunulduğunu unutmamak önemlidir.
Gölevi Resort Sapanca içinde engelli odası mevcut mu?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde engelli odaları mevcuttur. Misafirlerimizin konforu ve erişilebilirliği için özel olarak tasarlanmış odalarımız bulunmaktadır.
Gölevi Resort Sapanca otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklamaları boyunca bu hizmetten faydalanabilirler.
Gölevi Resort Sapanca kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde internete kolayca erişebilirler.
Gölevi Resort Sapanca 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Günün her saati oda servisi hizmeti mevcuttur.
Gölevi Resort Sapanca tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Gölevi Resort Sapanca, ailelerin ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir ortam sağlamaktadır.
Gölevi Resort Sapanca tüm alanlarda sigara içmek yasak mı?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde sigara içmek tüm alanlarda yasaktır. Bu, tesisin sigara içilmeyen bir ortam sağlama politikasının bir parçasıdır.
Gölevi Resort Sapanca bünyesinde yabancı dil bilen çalışanlar mevcut mu?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde yabancı dil bilen çalışanlar bulunmaktadır. Bu, uluslararası misafirlerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için bir avantaj sağlar.
Gölevi Resort Sapanca ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlıyor mu?
Evet, Gölevi Resort Sapanca tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Misafirler, kablosuz ağa kolayca bağlanarak interneti ücretsiz olarak kullanabilirler.
Gölevi Resort Sapanca Özellikleri
Genel Özelikler
 • Evcil Hayvan Kabul Ediyor
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Tüm Alanda Sigara İçilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Gazete
 • Özel Check-in/Check-out
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Erişilebilirlik Özellikleri
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Temassız Check-in/Check-out
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • Piknik Alanı
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Ücretsiz İnternet
 • Yangın Söndürücü
 • İnternet
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Minibar
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Jakuzi
 • Ara Kapılı Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Vip Oda Hizmetleri
Aktiviteler
 • Doğa Yürüyüşü
Yiyecek & İçecek
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Türk Restaurantı
 • Kahvaltı
Bölgedeki Alternatif Oteller
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.