İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Son Yorumlar
10 Puan
Otele girişimden çıkışına kadar çok güzel bir hafta sonu geçirdim. Konaklama hizmeti , yeme içme hizmeti, personelin ilgisi her şeyi ile sorunsuz bir tatil geçirdik her
Konum olarak manzarası harika bir otel. Odaları geniş ve modern eşyalar kullanılmıştı. Odaların temizliği detaylı bir şekilde yapılmıştı. Personel bilinçli ve çok
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Sarıgerme, Sarigerme Tourism Center, 48610 Ortaca/Muğla
Rezervasyon : 0 (252) 294-0403
2 Yetişkin
0 Çocuk
Standart Oda Bahçe Manzaralı
Çocuk bornozu & terliğiBebek küveti & bebek yatağıBalkon/Terasta şezlongDijital anahtar sistemiUydu TVTelefonKablosuz internetÜtü / Ütü masasıTartı MP3 Çalar/radyo/alarmlı saatiMerkezi ısıtma/soğutma sistemi Dikiş seti İsteğe bağlıDijital kasaStandart minibarÇay & kahve seti - KettleParke Zemin Standart Oda Bahçe Manzaralı içerisinde Minibar, Küvetli Banyo, WC, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Bornoz ve Terlik, Balkon veya Teras, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Lcd Televizyon, Parke Zemin, bulunmaktadır.
Standart Oda Nehir Manz.
Çocuk bornozu & terliğiBebek küveti & bebek yatağıBalkon/Terasta şezlongDijital anahtar sistemiUydu TVTelefonKablosuz internetÜtü / Ütü masasıTartı MP3 Çalar/radyo/alarmlı saatiMerkezi ısıtma/soğutma sistemi Dikiş seti İsteğe bağlıDijital kasaStandart minibarÇay & kahve seti - KettleParke Zemin Standart Oda Nehir Manz. içerisinde Minibar, WC, Balkon veya Teras, Küvetli Banyo, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Bornoz ve Terlik, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Lcd Televizyon, Parke Zemin, bulunmaktadır.
Deniz Manzaralı Standart Oda
Çocuk bornozu & terliğiBebek küveti & bebek yatağıBalkon/Terasta şezlongDijital anahtar sistemiUydu TVTelefonKablosuz internetÜtü / Ütü masasıTartı MP3 Çalar/radyo/alarmlı saatiMerkezi ısıtma/soğutma sistemi Dikiş seti İsteğe bağlıDijital kasaStandart minibarÇay & kahve seti - KettleParke Zemin Deniz Manzaralı Standart Oda içerisinde Minibar, Küvetli Banyo, WC, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Bornoz ve Terlik, Balkon veya Teras, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Lcd Televizyon, Parke Zemin, bulunmaktadır.
Havuza Merdivenle Bağlantılı Deniz Manz.Oda
2 yetişkin +2 çocuk / 3 yetişkin +1 bebekMerdivenle havuza bağlantılıdır.Çocuk bornozu & terliğiBebek küveti & bebek yatağıBalkon/Terasta şezlongDijital anahtar sistemiUydu TVTelefonKablosuz internetÜtü / Ütü masasıTartı MP3 Çalar/radyo/alarmlı saatiMerkezi ısıtma/soğutma sistemi Dikiş seti İsteğe bağlıDijital kasaStandart minibarÇay & kahve seti - KettleParke ZeminTeras /Balkon Havuza Merdivenle Bağlantılı Deniz Manz.Oda içerisinde Minibar, Küvetli Banyo, WC, Makyaj Masası, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Yastık Menüsü, Bornoz ve Terlik, Balkon veya Teras, Balkon/Terasta Şezlong, Elektronik Anahtar Sistemi, Uydu Tv, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Tartı, Müzik Çalar, Alarmlı Saat, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Parke Zemin, bulunmaktadır.
Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Oda
2 yetişkin +2 çocuk / 3 yetişkin +1 bebekÇocuk bornozu & terliğiBebek küveti & bebek yatağıBalkon/Terasta şezlongDijital anahtar sistemiUydu TVTelefonKablosuz internetÜtü / Ütü masasıTartı MP3 Çalar/radyo/alarmlı saatiMerkezi ısıtma/soğutma sistemi Dikiş seti İsteğe bağlıDijital kasaStandart minibarÇay & kahve seti - KettleParke ZeminTeras /Balkon Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Oda içerisinde Minibar, Küvetli Banyo, WC, Makyaj Masası, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Yastık Menüsü, Bornoz ve Terlik, Balkon veya Teras, Balkon/Terasta Şezlong, Elektronik Anahtar Sistemi, Uydu Tv, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Tartı, Müzik Çalar, Alarmlı Saat, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Parke Kaplı Zemin, bulunmaktadır.
Göl Evi Havuza Merdivenle Bağlantılı Oda
 2 yatak odası ve 2 ayrı banyo bulunmaktadırAilenizle beraber unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için tasarlanmış olan Aile odaları birinci ve ikinci katlarda bulunmaktadır ve bu odalarda 6 kişiye kadar konaklama mümkündür.Merkezi ısıtma/soğutma sistemiİnternet Erişimi (ücretsiz)81 Ekran LCD televizyonElektronik kasaAlarmlı Radyo / Mp3 ÇalarTelefonSu ısıtıcısı, çay ve kahve yapma imkanıÜtü / Ütü MasasıAyrı konumlandırılmış banyo ve WCKüvet ve duşSaç Kurutma MakinesiMini BarBanyo BukletleriBornoz ve terlik Göl Evi Havuza Merdivenle Bağlantılı Oda içerisinde Minibar, Küvetli Banyo, WC, Makyaj Masası, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Yastık Menüsü, Bornoz ve Terlik, Balkon veya Teras, Balkon/Terasta Şezlong, Uydu Tv, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Tartı, Müzik Çalar, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Parke Kaplı Zemin, Çocuk Bornozu ve Terliği, Bebek Küveti ve Bebek Yatağı, bulunmaktadır.
Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Oda
6 yetişkin +1 çocuk konaklayabilir.2 yatak odası mevcuttur.Çocuk bornozu & terliğiBebek küveti & bebek yatağıBalkon/Terasta şezlongDijital anahtar sistemiUydu TVTelefonKablosuz internetÜtü / Ütü masasıTartı MP3 Çalar/radyo/alarmlı saatiMerkezi ısıtma/soğutma sistemi Dikiş seti İsteğe bağlıDijital kasaStandart minibarÇay & kahve seti - KettleOda zemini halıTeras /Balkon Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Oda içerisinde Minibar, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Uydu Tv, Küvetli Banyo, Makyaj Masası, WC, Parke Kaplı Zemin, Merkezi Isıtma, Bornoz ve Terlik, Özel Banyo Malzemeleri, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Balkon veya Teras, Yastık Menüsü, Balkon/Terasta Şezlong, Tartı, Çocuk Bornozu ve Terliği, bulunmaktadır.
Aile Odası Bahçe Manzaralı
Aile Odası Bahçe Manzaralı içerisinde Minibar, Küvetli Banyo, WC, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Bornoz ve Terlik, Balkon veya Teras, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Lcd Televizyon, bulunmaktadır.
Havuza Merdivenle Bağ.Deniz Mnz.Corner Suit
Havuza Merdivenle Bağ.Deniz Mnz.Corner Suit içerisinde Minibar, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Halı Zemin, Uydu Tv, Elektronik Anahtar Sistemi, Makyaj Masası, WC, Lcd Televizyon, Merkezi Isıtma, Bornoz ve Terlik, Özel Banyo Malzemeleri, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Yastık Menüsü, Tartı, bulunmaktadır.
Bahçe Mnz. Aile Dublex Suit
Bahçe Mnz. Aile Dublex Suit içerisinde Minibar, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Uydu Tv, Elektronik Anahtar Sistemi, Makyaj Masası, WC, Lcd Televizyon, Merkezi Isıtma, Bornoz ve Terlik, Özel Banyo Malzemeleri, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Yastık Menüsü, Tartı, bulunmaktadır.
Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Aile Odası
Havuza Direkt Çıkışlı Delüks Aile Odası içerisinde Küvetli Banyo, WC, Makyaj Masası, Saç Kurutma Makinesi, Özel Banyo Malzemeleri, Yastık Menüsü, Bornoz ve Terlik, Minibar, Balkon veya Teras, Balkon/Terasta Şezlong, Elektronik Anahtar Sistemi, Uydu Tv, Telefon, Ütü ve Ütü Masası, Tartı, Müzik Çalar, Alarmlı Saat, Merkezi Isıtma, Elektronik Kasa, Çay - Kahve Seti, Parke Kaplı Zemin, Çocuk Bornozu ve Terliği, Bebek Küveti ve Bebek Yatağı, bulunmaktadır.
Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Aile Odası
Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Aile Odası içerisinde Minibar, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Uydu Tv, Küvetli Banyo, Makyaj Masası, WC, Parke Kaplı Zemin, Merkezi Isıtma, Bornoz ve Terlik, Özel Banyo Malzemeleri, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Balkon veya Teras, Yastık Menüsü, Balkon/Terasta Şezlong, Tartı, Çocuk Bornozu ve Terliği, Bebek Küveti ve Bebek Yatağı, bulunmaktadır.
Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Suite
Göl Evi Havuza Direkt Çıkışlı Suite içerisinde Makyaj Masası, Bornoz ve Terlik, Uydu Tv, Müzik Çalar, Çay - Kahve Seti, Çocuk Bornozu ve Terliği, Minibar, Saç Kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, Telefon, Küvetli Banyo, Özel Banyo Malzemeleri, Balkon/Terasta Şezlong, Ütü ve Ütü Masası, Merkezi Isıtma, Parke Kaplı Zemin, WC, Yastık Menüsü, Elektronik Anahtar Sistemi, Tartı, Elektronik Kasa, Bebek Küveti ve Bebek Yatağı, bulunmaktadır.
Deniz Mnz. Hilton Suit
Deniz Mnz. Hilton Suit içerisinde Minibar, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Halı Zemin, Uydu Tv, Elektronik Anahtar Sistemi, Makyaj Masası, WC, Lcd Televizyon, Merkezi Isıtma, Bornoz ve Terlik, Özel Banyo Malzemeleri, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Yastık Menüsü, bulunmaktadır.
Deniz Mnz. King Suit
Deniz Mnz. King Suit içerisinde Minibar, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Uydu Tv, Elektronik Anahtar Sistemi, Makyaj Masası, WC, Lcd Televizyon, Merkezi Isıtma, Bornoz ve Terlik, Özel Banyo Malzemeleri, Ütü ve Ütü Masası, Müzik Çalar, Yastık Menüsü, Tartı, bulunmaktadır.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Hakkında Genel Bilgiler

Hilton Dalaman Sarıgerme Otel 2014 yılında muğla'nın ortaca Sarıgerme bölgesinde inşa edilmiştir. Modern ve şık bir şekilde dizayn edilmiş 410 odası ile sizlere hizmet vermektedir. Otel her yıl sizlerin rahatı ve konforu için yeniden düzenlenip restore edilmektedir. Otel odalarına en erken giriş saati 14:00 en geç çıkış saati 12:00. 176.000 metre karelik alana kurulu olan otel denize sıfır konumdadır. Otelin kendisine ait özel plajı bulunmaktadır. Hilton Dalaman Sarıgerme otelin üç adet açık havuzu ve iki adet kapalı havuzu bulunmaktadır. Plaj ve havuz başında bulunan şemsiye ve şezlonglar ücretsizdir.  Hilton Dalaman Sarıgerme hem Aqua Parklı hem de çocuk dostu olarak bilinen bir oteldir. Hilton Dalaman Sarıgerme Plajına 12 dakika, İnlice Public Plajına 36 km, Dalaman Airport Havalimanına 30 dakika sürüş mesafesindedir. Otel içerisinde Ala Turca Türk Restoranı, Alize İtalyan Restoranı, Barlar Sokağı, Hint Restaurantı, Piyano Barı, Sarıgerme Ana Restoranı, Tao Uzak Doğu ve Teppanyaki Restoranı, Vela Nehir kenarında Balık Restoranı ve Rouge Çatı Barı bulunmaktadır.

 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Konaklama Bilgileri

Hilton Dalaman Sarıgerme modern ve şık bir şekilde restore edilmiş 410 odası ile sizlere hizmet vermektedir. Otel her yıl sizlerin konforu için otel odalarını yeniden düzenleyip restore etmektedir. 36 metre² genişliğinde bahçe, nehir ve deniz manzaralı standart odaları, havuza merdivenle bağlantılı deniz manzaralı odaları, havuza direk çıkışlı delüks odaları, bahçe manzaralı aile odaları, havuza merdivenle bağlantılı deniz manzaralı Corner suit odaları, bahçe manzaralı aile dubleks Odaları ve Suit odaları bulunmaktadır. Sizlerin rahatı ve konforu için odaların tamamında Klima, radyo, Osmanlı koltuğu, balkon, balkon terlikleri, bornoz, ücretsiz içecek, kuştüyü yastık, nevresim, Lcd düz panel televizyon, internet, telefon, ahşap laminant parke, çay kahve yapma imkanları, minibar, ütü ve ütü masası, saç kurutma makinası, oda servisi, 24 saat kat oda hizmetleri ve uyandırma servisi odaların tamamında mevcuttur. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Yeme İçme Konsepti

Hilton Dalaman Sarıgerme Ultra her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Belirtilen konseptin dışında alınan yiyecekler ve içecekler ekstra ücretli olup otel içerisinde bulunan bir çok restorant bölümünde farklı lezzetlerinde tadına bakabilirsiniz. Otel içerisinde Ala Turca Türk Restoranı, Alize İtalyan Restoranı, Barlar Sokağı, Hint Restaurantı, Piyano Barı, Sarıgerme Ana Restoranı, Tao Uzak Doğu ve Teppanyaki Restoranı, Vela Nehir kenarında Balık Restoranı ve Rouge Çatı Barı bulunmaktadır. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Yapılacak Aktiviteler

Hilton Dalaman Sarıgerme Otel merkezi konumda olması sebebi ile gün içerisinde bölgede dolaşabilir veya otel içerisinde havuz, plaj ve otel aktivitelerinden faydalanarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca otel içerisinde bulunan bir çok cafe bölümünde vakit geçirebilirsiniz.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Ulaşım ve Konumu

Hilton Dalaman Sarıgerme Plajına 12 dakika, İnlice Public Plajına 36 km, Dalaman Airport Havalimanına 30 dakika sürüş mesafesindedir. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Spa ve Wellness İmkanı

Hilton Dalaman Sarıgerme Otel 6000 metrekarelik alana kurulu spa merkezi bulunmaktadır. Haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak için Spa merkezine gelebilir ve tüm bedeninizi ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Hamam, Sauna, Buhar Odası, Güzellik merkezi, Pilates ve Fitness Salonu bulunmaktadır. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Plaj ve Havuz Bilgisi

Hilton Dalaman Sarıgerme otelin üç adet açık yüzme havuzu iki adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Otelin kendisine ait özel com plajı bulunmaktadır. Havuz plaj çevresinde bulunan şemsiye ve şezlonglar ücretsizdir. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Balayı Çiftlerine Özel

Hilton Dalaman Sarıgerme Modern ve Şık odaları ile Balayı misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar. Çiftin istekleri doğrultusunda oda süsleme hizmeti verilmektedir. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Çocuklara Özel

Hilton Dalaman Sarıgerme Hotel'de minik misafirler konaklama yapabilirler. Çocuklar için oyun alanı bulunmaktadır.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Otele Ait Kategoriler
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa içinde asansör mevcut mu?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa içinde asansör bulunmaktadır. Bu, misafirlerimizin kolay ve rahat bir şekilde katlar arasında geçiş yapmasını sağlar.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa içinde teras var mı?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, terasta dinlenip manzaranın tadını çıkarabilirler.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kolayca internete bağlanabilirler.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Otelde 7/24 oda servisi hizmeti bulunmaktadır.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde sigara içme alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için uygun bir ortam sağlar.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, tesis içinde veya yakın çevrede dolaşmak için araç kiralama seçeneğinden faydalanabilirler.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, çocuklara özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu modern ve donanımlı salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır. Konuklar, ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen geniş ve konforlu bir alanda profesyonel bir ortamda etkinliklerini gerçekleştirebilirler.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Doktor Hizmeti
 • Toplantı Odası
 • Güzellik Merkezi
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Tüm Alanda Sigara İçilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Gazete
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • Almanca Bilen Çalışan
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Toplantı Salonu
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Radyo
 • ATM
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Servis
 • Ücretsiz İnternet
 • İnternet
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Mutfak
 • Şişe Su
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Ebeveyn Banyosu
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Halı
 • Ara Kapılı Oda
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Ütü
 • Ütü Masası
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Kilitli Dolap
 • Ütü ve Ütü Masası
 • Alarm Saati
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Elbise Askısı
Aktiviteler
 • Tenis Kortu
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Mini Golf
 • Oyun Salonu
 • Kütüphane
 • Jetski
 • Su Sporları
 • Çocuk Kulübü
 • Fitness Merkezi
 • Jimnastik Salonu
 • Su Aerobiği
 • Aquapark
 • Plates
 • Canlı Müzik
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Bisiklet Kiralama
 • Gece Klübü
 • Golf Kursu
 • Yoga
 • Squash
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Plaj Barı
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • İtalyan Restaurantı
 • Çin Restaurantı
 • Balık Restaurantı
 • Et Restaurantı
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Havuz Barı
 • Şişelenmiş Su
 • Kahvaltı
 • Diyet Menü
Müşteri Deneyimleri (2)
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisinde konaklamış misafirlerin yaptıkları yorumlar incelemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz.
 • 10.0
  LEMAN K.
  Olumlu Yorum
  Otele girişimden çıkışına kadar çok güzel bir hafta sonu geçirdim. Konaklama hizmeti , yeme içme hizmeti, personelin ilgisi her şeyi ile sorunsuz bir tatil geçirdik her şey için çok teşekkür ederim.
  Olumsuz Yorum
  Odaların dizaynı değişebilir
 • 10.0
  BİLGE Y.
  Olumlu Yorum
  Konum olarak manzarası harika bir otel. Odaları geniş ve modern eşyalar kullanılmıştı. Odaların temizliği detaylı bir şekilde yapılmıştı. Personel bilinçli ve çok saygılıydı. Sabah kahvaltısı yeterli ve lezzetliydi. Odamızın manzarası harikaydı. Spa bölümü ise harika bir hizmet veriyor. Tavsiye edebileceğim harika bir otel .
  Olumsuz Yorum
  Banyo buklet malzemelerimiz yetersizdi fakat hemen yardımcı oldular.
Bölgedeki Alternatif Oteller
Orka Diamond Hills Villas Muğla - Fethiye
Orka Diamond Hills Villas
İslami Otel
Alkolsüz Otel
Zehra Hotel Muğla - Fethiye
Zehra Hotel
Balayı Oteli
İslami Otel
Sonnen Hotel Marmaris Muğla - Marmaris
Sonnen Hotel Marmaris
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Angels Marmaris Hotel Muğla - Marmaris
Angels Marmaris Hotel
Balayı Oteli
İslami Otel
Julian Club Hotel Muğla - Marmaris
Julian Club Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Lime Garden Otel Muğla - Marmaris
Lime Garden Otel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.