İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Hotel Denizyıldızı Bozcaada

Cumhuriyet, İnönü Cd. No:29, 17680 Bozcaada/Çanakkale
Rezervasyon : 0
2 Yetişkin
0 Çocuk

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Hakkında Genel Bilgiler

Hotel Denizyıldızı Bozcaada, 2018 yılında kurulan, siz değerli misafirlerimize evinizdeki rahatlığı ve konforu yaşatan 5 odadan oluşmaktadır. Otel sadece oda konseptiyle hizmet vermektedir. Ücretli olarak kahvaltı servisinden yararlanabilirsiniz. Otel içerisinde bulunan resepsiyon 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tesise en erken giriş 14:00 ve sonrası, en geç çıkış 12:00 ve öncesinde yapılmaktadır. Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir. Konaklamanız boyunca günlük oda ve kat hizmeti verilmektedir. Hotel Denizyıldızı Bozcaada konumu açısından Meryem Ana Kilisesi'ne 100 m, Bozcaada Yerel Tarih Araştırma Merkezi Müzesi 100 m, Bozcaada Kalesi'ne 500 m, Bozcaada Feribot İskelesine 700 m, Çanakkale merkeze 61 km, Çanakkale Havalimanına 61 km mesafededir.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Konaklama Bilgileri

Hotel Denizyıldızı Bozcaada içerisinde evinizdeki rahatlığı ve konforu yaşatan 5 oda bulunmakatdır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış odalarda; klima, minibar, TV, uydu kanalları, gardırop, banyo, duş, tuvalet, saç kurutma makinesi,bornoz, havlular, çarşaf gibi birçok imakn bulunmaktadır.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Yeme İçme Konsepti

Hotel Denizyıldızı Bozcaada, sadece oda konseptiyle hizmet vermektedir. Sabah 09:30-11:00 saatleri arasında ücretli olarak kahvaltı verilmektedir.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Yapılacak Aktiviteler

Hotel Denizyıldızı Bozcaada konaklamanız boyunca Bozcaada sokaklarında gezintiye çıkabilirsiniz.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Ulaşım ve Konumu

Hotel Denizyıldızı Bozcaada konumu açısından Meryem Ana Kilisesi'ne 100 m, Bozcaada Yerel Tarih Araştırma Merkezi Müzesi 100 m, Bozcaada Kalesi'ne 500 m, Bozcaada Feribot İskelesine 700 m, Çanakkale merkeze 61 km, Çanakkale Havalimanına 61 km mesafededir.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Spa ve Wellness İmkanı

Hotel Denizyıldızı Bozcaada içerisinde Spa/Wellness hizmeti bulunmamaktadır.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Plaj ve Havuz Bilgisi

Hotel Denizyıldızı Bozcaada içerisinde Plaj/Havuz hizmeti bulunmamaktadır.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Balayı Çiftlerine Özel

Hotel Denizyıldızı Bozcaada balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Hotel Denizyıldızı Bozcaada Çocuklara Özel

Hotel Denizyıldızı Bozcaada 16 yaş altı çocuk misafirlerin konaklamasına uygun değildir.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Hotel Denizyıldızı Bozcaada Özellikleri
Genel Özelikler
 • Resepsiyon
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Klima
 • TV
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.