İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Canlı Destek

Karabük Otelleri

2 Yetişkin
0 Çocuk
Karabük Otelleri için toplam 0 tesis bulundu.
Filtrele
Popüler
 • Popüler
 • Fiyata göre (Önce en yüksek)
 • Fiyata göre (Önce en düşük)
 • İndirim Oranı
 • Otel Puanı
    Karabük'e ne zaman gidilir ?

    Hem karadeniz hem de karasal iklimin etkisi altında bulunan Karabük ilimiz dört mevsim ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Özellikle Safranbolu bölgesinde bahar ve yaz aylarında tarihi ve doğal güzellikleri görmek üzere çok sayıda turist Karabükü ziyaret etmektedir.

    Karabük'den hediyelik ne alınır ?

    Karabük seyahatinizin sonunda eve dönerken, sevdiklerinize hediyelik eşyalar almak isteyebilirsiniz. Safranbolu hediyelik çeşitliliği açısından çok uygun bir yer. Safranbolu ve Karabük'ten alabileceğiniz hediyelikler ise şöyle sıralanabilir;Safranbolu lokumu, Safranbolu maket evi ve yemeni alabilirisiniz. 

    Karabük'de ne yenir ?

    Hem Batı karadeniz hem de İç anadolu bölgesinin mutfaklarından etkilenmiş olan Karabük mutfağı, çok çeşitli seçeneklerle siz ziyaretçilerini bekliyor. Bu yemeklerden bazıları ise şöyle, uzun fasulye, peruhi, bütün et, mısır çorbası, ev makarnası, karamancar, çullu börek, Safranbolu bükmesi, zerde, Safranbolu baklavası ve bandırmadır.

    Karabük'de nereye gidilir ?

    Doğal ve tarihi güzellikleriyle adından sıkça söz ettiren Karabük'de gezip görebileceğiniz pek çok yer vardır. Bu yerlerden bazıları ise şöylerdir. Bulak mağarası, Safranbolu eski çarşı, Tokatlı kanyonu, Kristal teras, Yörük köyü, Şeker kanyonu, Hıdırlık tepesi, Kaymakamlar Müzesi, Tarihi saat kulesi ve Kasım Sipahioğlu Konağı'dır. Safranbolu evlerini ziyaret etmeyi unutmayın.

    Popüler Karabük Bölgeleri