Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Kiraz Beach Otel

Zeytinli MahArif Kalipsizoglu CadNo78 Duzler Mevkii Erdek/Balıkesir
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Kiraz Beach Otel Hakkında Genel Bilgiler

Otel Koşulları
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Kiraz Otel, İki Ayrı Yataklı Oda (Deniz Manzaralı)
Kiraz Otel, İki Ayrı Yataklı Oda (Deniz Manzaralı) yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Kablolu Yayın Kanalları, TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Bahçe Suit
Kiraz Bahçe Suit yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Kablolu Yayın Kanalları, TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Otel, Tek Büyük Yataklı Oda (Deniz Manzaralı)
Kiraz Otel, Tek Büyük Yataklı Oda (Deniz Manzaralı) yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Kablolu Yayın Kanalları, TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Bahçe, Tek Büyük Yataklı Oda(24m2)
Kiraz Bahçe, Tek Büyük Yataklı Oda(24m2) yaklaşık olarak 24 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Bahçe, 3 Kişilik ODa
Kiraz Bahçe, 3 Kişilik ODa yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Otel, 3 Kişilik Oda (Deniz Manzaralı)
Kiraz Otel, 3 Kişilik Oda (Deniz Manzaralı) yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, Düz Ekran TV, Kablolu Yayın Kanalları, TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Bahçe, Tek Büyük Yataklı Oda (14m2)
Kiraz Bahçe, Tek Büyük Yataklı Oda (14m2) yaklaşık olarak 14 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Deniz Manzarası, Manzara, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Otel, İkiz Yataklı Oda (Deniz ve Kara Manzaralı)
Kiraz Otel, İkiz Yataklı Oda (Deniz ve Kara Manzaralı) yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Kısmi Deniz Manzarası, Düz Ekran TV, Kablolu Yayın Kanalları, TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Otel, Tek Büyük Yataklı Oda (Deniz ve Kara Manzaralı)
Kiraz Otel, Tek Büyük Yataklı Oda (Deniz ve Kara Manzaralı) yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Sivrisinek Teli, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Kısmi Deniz Manzarası, Düz Ekran TV, Kablolu Yayın Kanalları, TV, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Kiraz Beach Otel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Bahçe
 • Otopark
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
Oda Özellikleri
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Nevresim
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Restaurant
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.