İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Canlı Destek

Kırıkkale Otelleri

2 Yetişkin
0 Çocuk
Kırıkkale Otelleri için toplam 0 tesis bulundu.
Filtrele
Popüler
 • Popüler
 • Fiyata göre (Önce en yüksek)
 • Fiyata göre (Önce en düşük)
 • İndirim Oranı
 • Otel Puanı
    Kırıkkale'den hediyelik ne getirilir ?

    Kırıkkale seyahatinizin sonlarına doğru yaklaştıkça sevdiklerinize buradan hediyelikler almak isteyebilir ya da Kırıkkale tatilinizin anılarını canlı tutmak adına kendinize hatıralık ürünler alabilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları ise şunlardır, kilim, heybe dokumaları, el işçiliği ve magnet.

    Kırıkkale'ye ne zaman gidilir ?

    Karasal iklimin hüküm sürdüğü Kırıkkale ilimizde yazlar sıcak ve kurak kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. Doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek için Kırklareline gidilecek en müsait zaman ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Siz yine de seyahatinizi planlamadan önce hava durumunu kontrol etmeyi unutmayın.

    Kırıkkale'de ne yenir ?

    Kırıkkale yöresel lezzetleri konusunda çok çeşitli ve lezzetli bir mutfağa sahiptir. Kırıkkale'ye gittiğinizde mutlaka yemeniz gereken yemekleri sizler için şu şeklide sıralayabiliriz, yoğurtlu tarhana çorbası, tuvalak, katma aşı, sızgıt, omaç, masımak, keskin tava, sarığı burma, haside tatlısı ve batırma.

    Kırıkkale'de nereye gidilir ?

    Doğal güzellikleri ve tarihi değerleriyle her yıl pek çok turisti misafir eden Kırıkklae'de gidilecek çok önemli yerler vardır. Bu yerlerden bazıları ise şöyledir, Nur camii, Çeşnigir köprüsü, Karaahmetli tabiat parkı, Hasandede Camii ve Türbesi, Celal Bayar parkı, Kırıkkale Şehitler Parkı, Büyük Şehir Parkı ve Hocaoğlu Erzak pazarı.