Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172
Merhaba
Giriş Yap veya Üye Ol
Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 13707

Latanya Park Resort

Konaklama Bilgileri
Latanya Park Resort, Standart, Aile ve Main Standart oda çeşitleriyle misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sağlıyor. Latanya Park Resort Bodrum'un odalarında oturma alanı, gardırop, klima, LCD TV, uydu yayını, kablosuz internet, su ısıtıcısı, minibar, saç kurutma makinesi, duşakabin, banyo ve banyo malzemeleri gibi pek çok olanak mevcuttur.
Tesise en erken giriş saati 14:00, en geç çıkış saati ise 12:00'dir. Evcil hayvanlara izin verilmez.
Yeme İçme Konsepti
Latanya Park Resort, Ege'nin en meşhur lezzetlerini profesyonel aşçılar tarafından hazırlayarak her şey dahil konseptiyle sabah, öğle ve akşam yemekleri sunmaktadır. Otelde, lobby bar, alakart restoran, açık büfe, snack restoran, havuz bar ve kahvaltı salonu gibi çeşitli yemek ve içecek hizmetleri bulunmaktadır, böylece dilediğiniz an lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Lütfen Çocukların Yaşını Seçiniz

Latanya Park Resort fiyatları

2 Gece 2 Yetişkin
Yükleniyor
Sizin için fiyatlar hesaplanıyor...

Fiyatlar yükleniyor, lütfen bekleyin.

Konum

Latanya Park Resort nerede?
Yalı, Yalı Kümeevleri No:5, 48400 Bodrum/Muğla
En Yakın Konumlar

Yorumlar

7.2
İyi
Latanya Park Resort yorumları
Yükleniyor...

Genel Özellikler

  • Bavul Depolama
  • Resepsiyon
  • Kuru Temizleme
  • Hızlı Check-in
  • 7/24 Oda Servisi
  • Çamaşırhane
  • Fotokopi Makinesi
  • Odada Kablosuz İnternet
  • Ücretsiz Kablosuz İnternet
  • Asansör
  • Bahçe
  • Otopark
  • Teras
  • Market
  • Konferans Salonu
  • Spor Salonu
  • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
  • Rent A Car Hizmeti
  • Taksi Çağırma

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Latanya Park Resort tesisinde su sporları hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, su üzerindeki eğlenceli aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde motorlu su sporları hizmeti sunulmaktadır. Misafirlerimiz, su kayağı, jet ski gibi heyecan verici su sporlarıyla keyifli zaman geçirebilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde bisiklet kiralama hizmeti bulunmaktadır. Misafirlerimizin çevreyi keşfetmek ve aktif bir tatil geçirmek istediklerinde kullanabilecekleri bir seçenek sunuyoruz.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde bir spor salonu bulunmaktadır. Misafirler, egzersiz yapma ve formda kalma imkanından faydalanabilirler.

Evet, Latanya Park Resort içinde açık büfe restoran bulunmaktadır.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde bir snack bar bulunmaktadır. Burada misafirler hafif atıştırmalıklar ve içeceklerin keyfini çıkarabilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde restoran bulunmaktadır. Misafirler, çeşitli lezzetleri tadabilecekleri ve yemeklerini keyifle yiyebilecekleri bir restoranda konaklama süreleri boyunca hizmet alabilirler.

Evet, Latanya Park Resort içinde A La Carte restoran bulunmaktadır.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde bir aquapark bulunmaktadır. Misafirler suyun tadını çıkarabilir ve sevdikleriyle eğlenceli vakit geçirebilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde bir gece kulübü bulunmaktadır. Misafirlerimiz gece hayatının tadını çıkarabilir ve eğlenceli bir atmosferde vakit geçirebilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde özel bir kumsal bulunmaktadır. Bu özel kumsal, misafirlerin kalabalıktan uzakta, özel ve huzurlu bir plaj deneyimi yaşamalarını sağlar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu, misafirlerin serinlemek ve dinlenmek için keyifli bir seçenek sunar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde şemsiye ve şezlong imkanı sağlanmaktadır. Misafirler, plajda rahatça dinlenebilir ve güneşin keyfini çıkarabilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde sezonluk açık havuz bulunmaktadır. Misafirler, yaz aylarında serinlemek ve güneşin tadını çıkarmak için havuzdan yararlanabilirler.

Evet, Latanya Park Resort denize sıfır veya çok yakın bir konumdadır. Bu, misafirlerimize plaj keyfi yapma imkanı sunar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde çocuk havuzu bulunmaktadır. Bu özellik, çocukların güvenli bir şekilde suyun keyfini çıkarabilecekleri ve eğlenebilecekleri bir alan sağlar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde sauna bulunmaktadır. Misafirlerimiz, bu sauna imkanından faydalanarak dinlenebilir ve rahatlayabilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde bir hamam bulunmaktadır. Misafirlerimiz geleneksel Türk hamamının keyfini çıkarabilir ve rahatlayabilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde masaj hizmeti sunulmaktadır. Profesyonel masaj terapistleri tarafından sunulan çeşitli masaj seçenekleri ile misafirlerin rahatlamasına ve stresten arınmasına olanak sağlanır.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde çocuk kulübü bulunmaktadır. Misafirlerimizin çocukları, özel olarak tasarlanmış aktiviteler ve oyunlar eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilirler.

Latanya Park Resort otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde odalarda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır. Bu özellik, misafirlerin işleriyle bağlantıda kalmasını, seyahat deneyimlerini paylaşmasını ve diğer çevrimiçi aktiviteleri gerçekleştirmesini sağlar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu, misafirlerin internete kolayca erişim sağlamalarını ve bağlantılarını sürdürmelerini sağlar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.

Evet, Latanya Park Resort odalarında minibar bulunmaktadır. Misafirlerimiz, odalarında bulunan minibar sayesinde istedikleri içecek ve atıştırmalıklara kolayca erişebilirler.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde sigara içilmeyen oda imkanı bulunmaktadır. Bu seçenek, sigara içmeyen misafirler için temiz ve duman içermeyen bir konaklama deneyimi sunar.

Evet, Latanya Park Resort tesisinde gelin suiti bulunmaktadır. Misafirlerimizin özel günlerinde unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmış bu suit, romantik ve lüks bir konaklama imkanı sunar.

Oda Özellikleri

  • Lcd / Plazma TV
  • Nevresim
  • Aile Odası
  • Gardırop / Dolap
  • Tuvalet Malzemeleri
  • Kablo / Uydu Yayın
  • Minibar
  • Banyo
  • Banyo Malzemeleri
  • Küvet
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Telefon
  • Odada Kasa
  • Klima
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • Parke
  • Çay / Kahve
  • Ses Geçirmez Odalar
  • Su Isıtıcı
  • Duşakabin
  • Gelin Suiti

Aktiviteler

  • Masa Tenisi
  • Dart
  • Jetski
  • Banana
  • Su Sporları
  • Motorlu Su Sporları
  • Bisiklet Kiralama

Hizmetler

  • Bavul Depolama
  • Resepsiyon
  • Kuru Temizleme
  • Hızlı Check-in
  • 7/24 Oda Servisi
  • Çamaşırhane
  • Fotokopi Makinesi

Yiyecek & İçecek

  • Açık Büfe Restaurant
  • Snack Bar
  • Restaurant
  • Bar
  • A La Carte Restaurant

Latanya Park Resort hakkında

Latanya Park Resort, her şey dahil konsepti ile lüks ve konforu bir arada sunuyor. Bodrum'un Yalıçiftlik mevkiinde yer alan bu otel, Ege Denizi'nin mavisi ve doğanın eşsiz yeşili ile konuklarına mükemmel bir atmosfer yaratıyor.

Otel, Standart, Aile ve Main Standart oda çeşitleriyle misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sağlıyor. Latanya Park Resort Bodrum'un odalarında oturma alanı, gardırop, klima, LCD TV, uydu yayını, kablosuz internet, su ısıtıcısı, minibar, saç kurutma makinesi, duşakabin, banyo ve banyo malzemeleri gibi pek çok olanak mevcuttur. Ayrıca, 24 saat hizmet veren resepsiyon, otopark, bagaj depolama, ücretsiz internet, hızlı check-in/check-out ve günlük temizlik hizmetleri de bulunmaktadır.

Latanya Park Resort, Standart, Aile ve Main Standart oda çeşitleriyle misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sağlıyor. Latanya Park Resort Bodrum'un odalarında oturma alanı, gardırop, klima, LCD TV, uydu yayını, kablosuz internet, su ısıtıcısı, minibar, saç kurutma makinesi, duşakabin, banyo ve banyo malzemeleri gibi pek çok olanak mevcuttur. Tesise en erken giriş saati 14:00, en geç çıkış saati ise 12:00'dir. Evcil hayvanlara izin verilmez.

Latanya Park Resort, Ege'nin en meşhur lezzetlerini profesyonel aşçılar tarafından hazırlayarak her şey dahil konseptiyle sabah, öğle ve akşam yemekleri sunmaktadır. Otelde, lobby bar, alakart restoran, açık büfe, snack restoran, havuz bar ve kahvaltı salonu gibi çeşitli yemek ve içecek hizmetleri bulunmaktadır, böylece dilediğiniz an lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Latanya Park Resort, tatilinizi keyifli ve eğlenceli hale getirecek çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Çocuklar için mini club ile güvenli ve eğlenceli bir ortam sağlanırken, kano ve deniz bisikleti ile denizin tadını çıkarabilirsiniz. Adrenalin tutkunları için jet ski ve ringo gibi su sporları mevcut. Ayrıca, masa tenisi, dart ve bilardo gibi aktivitelerle hem spor yapabilir hem de arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bu geniş aktivite yelpazesi, tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

Latanya Park Resort, Bodrum'un Yalıçiftlik mevkiinde yer almaktadır. Bodrum Merkez'e 16 kilometre, Bodrum Havaalanı'na ise 40 kilometre mesafededir. Yalıçiftlik, Bodrum'un en turistik yerlerine en fazla 30 dakikalık mesafede konumlanmaktadır.

Latanya Park Resort'te balayı çiftleri için özel olarak oda süsleme ve meyve sepeti ikramı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Latanya Park Resort'te minik misafirlerimiz konaklama sağlayabilirler. 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir. Oda başına 12 yaş altı 1 çocuk ücretsizdir.

Latanya Park Resort, dinlenme ve rahatlama imkanlarıyla tatilinizi daha da özel kılmaktadır. Geleneksel Türk hamamında gevşeyebilir, saunada stresten arınabilirsiniz. Ayrıca, profesyonel terapistler tarafından sunulan masaj hizmetleri ile bedeninizi ve zihninizi yenileyebilirsiniz. Bu rahatlama olanakları sayesinde, tatiliniz boyunca huzur ve zindelik bulacaksınız.

Bodrum Latanya Park Resort, denize sıfır konumu ile lüks bir tatil deneyimi sunuyor. Otelin özel plajında ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti mevcuttur. Ayrıca, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu da bulunmaktadır, böylece tüm ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.

Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

Ad Soyad
Tc Kimlik Numarası
Telefon Numarası
İletişim Adresi
Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Copyright © 2020 - 2026 Tatildenince Turizm Seyahat
0252 335 08 94

Bildirimlerden Haberdar Olun!

Özel fırsatlar, kampanyalar ve yeni tatil seçeneklerinden ilk siz haberdar olun. Size özel indirimleri kaçırmayın!