Whatsapp
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
  • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Le-ka Grand Şah Otel

Sıddıkıye Mh, Yeni Van Cd. No:111, 04100 Ağrı Merkez/Ağrı
Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim Le-ka Grand Şah Otel Resim
Tüm Fotograflar 10
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk
Tesis Hakkında Genel Bilgiler

Le-Ka Grand Şah Otel Ağrı Merkez'de konumlandırılmıştır. 2016 yılında hizmet vermeye başlayan Otel sizlerin rahatı ve konforu için her yıl düzenlenip yeniden dizayn edilmektedir. Le-Ka Grand Şah Otel kültür- sanat, iş vetarihi alanlara yürüme mesafesi kadar yakındır. Rahat ve şık dekore edilmiş odalarda kendinizi evinizde gibi 

Le-ka Grand Şah Otel Konaklama Bilgileri

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Yeme İçme Konsepti

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Yapılacak Aktiviteler

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Ulaşım ve Konumu

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Spa ve Wellness İmkanı

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Plaj ve Havuz Bilgisi

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Balayı Çiftlerine Özel

Le-Ka Grand Şah Otel

Le-ka Grand Şah Otel Çocuklara Özel

Le-Ka Grand Şah Otel

Otel Koşulları
Aile Odası
Aile Odası 45 metrekare tasarlanmıştır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak, ahşap kaplı zemin, çalışma masası, televizyon, gardırop, klima, elektrikli su ısıtıcısı, minibar, banyo, saç kurutma makinesi, telefon, terlik ve ücretsiz banyo buklet malzemeler bulunmaktadır.
Standart Oda
Standart Odalar 45 metrekare tasarlanmıştır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; 1 adet çift kişilik yatak, ahşap kaplı zemin, çalışma masası, televizyon, gardırop, klima, elektrikli su ısıtıcısı, minibar, banyo, saç kurutma makinesi, telefon, terlik ve ücretsiz banyo buklet malzemeler bulunmaktadır.
Le-ka Grand Şah Otel Özellikleri
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

  • Ad Soyad
  • Tc Kimlik Numarası
  • Telefon Numarası
  • İletişim Adresi
  • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.