Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
  • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Nani Butik Otel & Bungalov

Yagmurlu Mahallesi Merkez Sok 6/2
Rezervasyon : 0
2 Yetişkin
0 Çocuk

Nani Butik Otel & Bungalov Hakkında Genel Bilgiler

Nani Butik Otel & Bungalov Rize Çamlıhemşin'de konumlandırılmıştır.  Aydere 15 km mesafede bulunmaktadır. Ardeşen yolu üzeri Fırtına deresi kenarında yer almaktadır. 2015 yılında inşaa edilen tesis sizler için her yıl yenilenmektedir. Tesis toplam 17 oda ile hizmet vermektedir. Odalar sizlerin konforu için özenle dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; Ahşap/Parke zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Vantilatör, Özel Giriş, Çamaşırlık, Gardrop- Dolap, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır. Tesise en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 12.00 olarak belirlenmiştir. Nani Butik Otel & Bungalov oda - kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Kahvaltı 07.30 - 10.30 saatleri arasında açık büfe olarak servis edilmektedir. 

Nani Butik Otel & Bungalov Konaklama Bilgileri

Nani Butik Otel & Bungalov 2015 yılında inşaa edilmiş olup sizler için her yıl yenilenmektedir. Tesis toplam 17 oda ile hizmet vermektedir. Odalar sizlerin konforu için özenle dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; Ahşap/Parke zemin, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Vantilatör, Özel Giriş, Çamaşırlık, Gardrop- Dolap, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır. Tesise en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 12.00 olarak belirlenmiştir. 

Nani Butik Otel & Bungalov Yeme İçme Konsepti

Nani Butik Otel & Bungalov oda - kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Kahvaltı 07.30 - 10.30 saatleri arasında açık büfe olarak servis edilmektedir. 

Nani Butik Otel & Bungalov Yapılacak Aktiviteler

Nani Butik Otel & Bungalov'da konaklarken temiz havada yeşilliklerin arasında doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Nehir kıyısında kahvenizi yudumlarken sevdiklerinizle birlikte 

Nani Butik Otel & Bungalov Ulaşım ve Konumu

Nani Butik Otel & Bungalov Rize Çamlıhemşin'de konumlandırılmıştır.  Aydere 15 km mesafede bulunmaktadır. Ardeşen yolu üzeri Fırtına deresi kenarında yer almaktadır.

Nani Butik Otel & Bungalov Spa ve Wellness İmkanı

Nani Butik Otel & Bungalov'da Spa - Wellness hizmeti bulunmamaktadır.

Nani Butik Otel & Bungalov Plaj ve Havuz Bilgisi

Nani Butik Otel & Bungalov'da plaj ve havuz hizmeti bulunmamaktadır. 

Nani Butik Otel & Bungalov Balayı Çiftlerine Özel

Nani Butik Otel & Bungalov'da 

Nani Butik Otel & Bungalov Çocuklara Özel

Nani Butik Otel & Bungalov'da minik misafirlerimiz de konaklayabilir. 

Otel Koşulları
Bungalov Ev - Çay Bahçesi Manzaralı
Bungalov Ev - Çay Bahçesi Manzaralı yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 5 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Vantilatör, Özel Giriş, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Nehir manzarası, Teras, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Barbekü, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mini Mutfak, Mikrodalga, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Türk kahvesi makinesi, şeklindedir.
Bungalov Ev - Nehir Manzaralı
Bungalov Ev - Nehir Manzaralı yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 5 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Isıtma, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Vantilatör, Özel Giriş, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Nehir manzarası, Teras, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Barbekü, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mini Mutfak, Mikrodalga, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Türk kahvesi makinesi, şeklindedir.
Deluxe Nehir Manzaralı Üç Kişilik Oda
Deluxe Nehir Manzaralı Üç Kişilik Oda yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Manzara, Nehir manzarası, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, şeklindedir.
Delüks Aile Odası
Delüks Aile Odası yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 6 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Manzara, Nehir manzarası, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, şeklindedir.
Deluxe Nehir Manzaralı İki Kişilik Oda
Deluxe Nehir Manzaralı İki Kişilik Oda yaklaşık olarak 22 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Manzara, Nehir manzarası, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, şeklindedir.
Nani Butik Otel & Bungalov Özellikleri
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

  • Ad Soyad
  • Tc Kimlik Numarası
  • Telefon Numarası
  • İletişim Adresi
  • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.