İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Nirvana Mediterranean Excellence

Başkomutan, Atatürk Cd. No:141, 07400 Kemer/Antalya
Rezervasyon : 0 (232) 905-5293
2 Yetişkin
0 Çocuk
Standart Oda
Ana binave doğal çam ormanının içerisinde bulunan Standart odalarda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 adet LED TV bulunmaktadır. Balkonlu ve bahçe manzaralı olan odalar 5 Yıldız Deluxe normlarına uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Standart Oda içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Superior Oda
Ana binada bulunan Superior odalarda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 adet LED TV bulunmaktadır. Balkonlu ve deniz, bahçe veya havuz manzaralı olan odalar 5 Yıldız Deluxe normlarına uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahiptirMinibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Superior Oda içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Sedir Evleri Forest View
Bölgeye has doğal kızıl çam ormanı içerisindeki özel bir alanda yer almaktadır. Orman ve Lagoon Manzaralı.Doğal çam ormanının içerisinde bulunan tek katlı Cedar Houses “Sedir Evleri”nde; 1 yatak odası, 1 banyo, 2 kanepe veya 1 kanepe 1 koltuk ve 1 adet LED TV bulunmaktadır. Yüksek kaliteli donanımla tefriş edilmis bu odaların tamamı teraslı olup, her biri bahçe veya lagoon havuz manzarasına sahiptir. Odaların duvar, çatı vb. imalatında özel çam ağacı türleri kullanılmıştır.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Sedir Evleri Forest View içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Sedir Evleri Lagoon View
Doğal çam ormanının içerisinde bulunan tek katlı Cedar Houses “Sedir Evleri”nde; 1 yatak odası, 1 banyo, 2 kanepe veya 1 kanepe 1 koltuk ve 1 adet LED TV bulunmaktadır. Yüksek kaliteli donanımla tefriş edilmis bu odaların tamamı teraslı olup, her biri bahçe veya lagoon havuz manzarasına sahiptir. Odaların duvar, çatı vb. imalatında özel çam ağacı türleri kullanılmıştır.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Sedir Evleri Lagoon View içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Family Suite
Ana bina ve doğal çam ormanının içerisinde bulunan aile suite odalarında; 1 yatak odası, 1 oturma odası (sofalı) , banyo ve 2 adet LED TV bulunmaktadır. Balkonlu ve bahçe manzaralı olan odalar 5 Yıldız Deluxe normlarına uygun şekilde tüm donanım ve ekipmanlara sahiptir. Family Suite içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, Faks, bulunmaktadır.
Lagoon Family Suites Tek Banyolu
Doğal kızıl çam ormanları ile çevrili özel bir peyzaj alanında yer alır.Lagoon Family Suites tipi odalarda; 2 yatak odası, 1 banyo veya 2 banyo, 2 adet LED TV bulunmaktadır. Yüksek kaliteli donanımla tefriş edilmis bu odaların tamamı teraslı olup, her biri bahçe veya lagoon havuz manzarasına sahiptir. Lagoon manzaralı odalar havuz çevresinde konumlandırılmıştır.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Lagoon Family Suites Tek Banyolu içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Lagoon Family Deluxe Suites
Sahil kenarında özel bir peyzaj içerisinde mükemmel lokasyon.Doğal kızıl çam ormanının içerisinde ve sahilde bulunan Suite Royal’de; 2 yatak odası, 1 giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak kösesi, 2 banyo, 3 adet LED SMART TV, bluetooth özellikli ses sitemi ve çok geniş 2 teras bulunmaktadır. Bu 2 suite özel ortak havuz mevcuttur. P-Assistant hizmeti her Suite özel verilmektedir. Lüks donanımlı suitler deniz ve havuz manzaralıdır.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Lagoon Family Deluxe Suites içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Suite Royal - Ortak Havuz & Bahçe Kullanımlı
Bölgeye has doğal kızıl çam ormanı içerisindeki özel bir alanda yer almaktadırDoğal çam ormanının içerisinde bulunan tek katlı özel Villa Cedar’da; 2 yatak odası, 2 banyo, 1 oturma odası, 1 oturma grubu ve 3 adet LED SMART TV ve bluetooth özellikli ses sitemi bulunmaktadır. Yüksek kaliteli donanımla tefriş edilmiş bu odaların tamamı teraslı ve ortak özel havuzlu olup, her biri bahçe veya lagoon havuz manzarasına sahiptir. Odaların duvar ve çatı imalatında özel çam ağacı türleri kullanılmıştır. Kişisel P-Assistant servisi verilmektedirMinibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Suite Royal - Ortak Havuz & Bahçe Kullanımlı içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Villa Sedir
Sahil kenarında özel bir peyzaj içerisinde mükemmel lokasyon.Doğal kızıl çam ormanının içerisinde ve sahilde bulunan Villa Royal’de; alt katta 1 oturma odası,1 yemek salonu, mutfak kösesi, tek kişilik yatak odası ve 1 banyo mevcuttur. Üst katta 2 yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Villalarda ayrıca 3 teras ve 4 adet LED SMART TV ve bluetooth özellikli ses sistemi bulunmaktadır. Kişisel P-Assistant hizmeti verilmektedir. Lüks donanımlı villaların 4 adeti deniz manzaralı 2 Adeti kısmi deniz manzaralıdır.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Villa Sedir içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Villa Royal
Sahil kenarında özel bir peyzaj içerisinde mükemmel lokasyon.Doğal kızıl çam ormanının içerisinde ve sahilde bulunan iki katlı Villa Nirvana’da; alt katta 2 yatak odası, giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak kösesi ve 2 banyo mevcuttur. Üst katta 2 yatak odası,2 giyinme odası, 2 banyo bulunmaktadır. Villada ayrıca 2 teras, kendine özel geniş havuz, jakuzi, buhar odası, hamam, sauna ve 5 adet LED SMART TV ve bluetooth özellikli ses sitemi mevcuttur. Villa, deniz ve havuz manzaralıdır. Geniş ve kendine özel tasarlanmış bahçesi içerisinde yer almaktadır. Villa Nirvana, kendine özel ekibi ile birinci sınıf tatil hizmeti sunmaktadır.Minibar, çay ve Nespresso kapsül kahve yenileme (her gün 09:00–16:00 saatleri arasında 1 kez)Günlük oda temizliği (her gün 09:00 –16:00 saatleri arasında)Günlük L’occitane Buklet yenileme (her gün 1 kez) Villa Royal içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.
Villa Nirvana
Villa Nirvana içerisinde Bornoz Seti, Telefon, Merkezi Klima, Minibar, Çay - Kahve Seti, Elektronik Kasa, Makyaj aynası, Balkon, Saç kurutma Makinesi, Uydu Tv, Duş/WC, Lcd Tv ve Müzik Yayını, bulunmaktadır.

Nirvana Mediterranean Excellence Hakkında Genel Bilgiler

2014 yılında yapılan Nirvana Mediterranean Excellence Antalya, Kemer bölgesinde bulunmaktadır. 152000 m2 alanda kurulmuş olan Nirvana Mediterranean Excellence otel ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.Nirvana Mediterranean Excellence denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 900 m uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesisin kendine özel plajı, kum ve çakıldan oluşmaktadır.Tesis 8 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. 12 adet açık,2 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bulunan banana, deniz bisikleti, jetski, kano, katamaran, sörf ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Aksiyon sever tatilciler için paraşüt, dalgıçlık okulu, bisiklet, sörf imkanı bulunmaktadır. Tesiste bilardo, bowling oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. Tesis içerisinde yer alan spa, jakuzi ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.Tesis içerisinde bulunan doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir.Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Otel Antalya Havaalanı'na 36 km, Antalya'ya 26 km, Kemer'e 16 km uzaklıktadır.

Nirvana Mediterranean Excellence Konaklama Bilgileri

Nirvana Mediterranean Excellence Otel 560 kapatesi ile siz değerli misafirlerini konfor ve temiz bir şekilde ağırlamak için en ince ayrıntısına kadar dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.Tek kişilik standart oda, Tek kişilik superior oda, Standart oda, Aile odası, Superior oda, Cedar house, Lagoon family deluxe, Lagoon family suit, Suite royal, Villa royal, Villa cedar, Villa nirvanadır.Ultra herşey dahil konsepti ile sizleri ağırlamaktan gurur ve mutlu olacaktır.En erken giriş saati  14:00 çıkış saati 12:00.Villa odalar dışında konaklama alan misafirlerimiz yalnız  ana havuz ve kaydıraklı havuzu kullanabilirler.
Evcil Hayvan Önemli Bilgiler
Misafirlerin tesis içinde sadece belirlenen yürüyüş yollarında evcil hayvanları ile tasmalı olması koşulu ile gezi yapma olanağını bulunmaktadır.
Plajda belirlenen alanlarda, evcil hayvanı ile birlikte, tasmalı olması koşulu ile güneşlenip denize girme imkanı bulunmaktadır.
Tesis içinde yemek servis edilen alanlar, çocuk parkları, havuz ve civarı evcil hayvan ile birlikte vakit geçirmek, dolaşmak için uygun değildir. Sadece belirlenen güzergah ve alanlar uygundur.
Yürüyüş ve gezdirme esnasında evcil hayvanının olası dışkılaması durumunda gerekli temizliğin uygun şekilde yapılması evcil hayvan sahibinin sorumluluğundadır.
Misafirler her zaman Luxy Pet Hotel çalışanlarından destek ve yardım alabilirler. Misafirler, tesise giriş yaptığı anda Luxy Pet Hotel çalışanı tarafından karşılanacak olup, kendi iletişim bilgisi misafirler ile paylaşılacaktır.

 

Nirvana Mediterranean Excellence Yeme İçme Konsepti

Nirvana Mediterranean Excellence Otel ultra herşey dahil konsepti siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır.Sabah Kahvaltısı: 07:00-10:30, Geç Kahvaltı: 10:30-11:00, Öğle Yemeği: 12:30-14:30, Akşam Yemeği: 19:00-21:30, The Sea Club Beach Snack: 07:00-17:30(ücretli)
Welldone Grill House & Dry Aged: 11:30-17:00, The Roof Bistro:12:00-18:00, CH'I Vegan Food: 10:00-23:00, Le Petit Patisserie: 09:00-00:00, Aqua Snack : 12:00-17:00, Avenue Coffee Shop Starbucks Coffee: 10:00-00:00(Günlük iki kahve), Atelier Chocolat: 09:00-00:00, Dolce Gelato Boutique: 11:00-00:00.Gıda ürünleri ağırlıklı olarak orijinal yerel bölgesine sadık kalınarak seçilir ve sunulur. Sunumlarda yöresel bölgeler etiketle belirtilir,(Kars kaşar, Afyon kaymak vs.) Glutensiz ekmek üretimi ve sağlıklı buğday ile üretilmiş hamur ürünleri sunulur. Çocuk ve bebek büfelerinde sağlıklı, paket ambalajı olmayan doğal ürünler kullanılır.Sağlıklı içecekler grubundan olan Ayran, süt, kefir, boza, limonata, şalgam suyu, doğal meyve ve sebze suları sunumlarda ön planda bulundurulur.Rafine edilmiş transyağ içeriği ile kızartma ürünleri sunulmaz. Sağlıklı pişirme yöntemleri tesis genelinde yiyecek üretiminde ön planda tutulur.Genel prensip olarak mutfak ürünlerinde mevsimine göre ürün tedarik etme modeli uygulanır.

Nirvana Mediterranean Excellence Yapılacak Aktiviteler

Nirvana Mediterranean Excellence Otel'de ücretsiz ve ücretli olarak aktivelerden yararlanabilirsiniz.Otopark, Wireless Internet, Animasyon, Basketbol, Beach Voley, Canlı Eğlence, Dart, Disco, Fitness, Hamam, Masa Tenisi, Mini Futbol, Mini Golf, Sauna, Sinema, Su Kaydırağı, Tenis, Tv Salonu, Voleybol ücretsiz olarak yapılacak aktivelerdendir.Ücretli aktiveler, Araç Kiralama, Doktor, Banana, Bilardo, Bisiklet, Bowling, Dalgıçlık Okulu, Deniz Bisikleti, İnternet Cafe, Jakuzi, Jetski, Kano, Katamaran, Masaj, Oyun Salonu, Paraşüt, SPA ve Sörftür.

Çoçuklar için ücretli ve ücretsiz olanaklardan yararlanabilirsiniz.Çoçuk klübü, çoçuk havuzu, çoçuk parkı ücretsiz aktivelerdendir.Ücretli olanaklar bebek bakımıdır.

Nirvana Mediterranean Excellence Ulaşım ve Konumu

Nirvana Mediterranean Excellence Otel Antalya Havaalanı'na 36 km, Antalya'ya 26 km, Kemer'e 16 km uzaklıktadır.Özel plaj, Champion Holiday Village - 12 dakika yürüme mesafesinde, Beldibi Atatürk Parkı Halk Plajı - 33 dakika yürüme mesafesinde, DinoPark - 3,1 mil / 4,9 km, Göynük Kanyonu - 4,8 mil / 7,8 km, Topçam - 6,1 mil / 9,8 km

Nirvana Mediterranean Excellence Spa ve Wellness İmkanı

Nirvana Mediterranean Excellence Otel'de gün yorgunuluğunu atıp bütün kötü enerjilerden  uzaklaşıp kendinizi daha çok sevmek için otelin siz değerli misafileri için uygulamış olduğu masaj, sauna, spa ve hamam hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Ücretli olanaklar masaj ve spa.Ücretsiz olanaklar sauna ve hamamdır.

Nirvana Mediterranean Excellence Plaj ve Havuz Bilgisi

Nirvana Mediterranean Excellence Otel'de 12 adet açık havuz, 2 adet kapalı havuz, 11 adet su kaydırağı, 1 adet çoçuk havuzu bulunmaktadır. Haşema ile deniz ve havuzları kullanabilrsiniz.Motorlu ve Motorsuz Su Sporları, Tenis Kortu Aydınlatması  ücretlidir.

Nirvana Mediterranean Excellence Balayı Çiftlerine Özel

Nirvana Mediterranean Excellence Otel'de Balayı çiftlerine özel ; VIP Check-in günü odada köpüklü şarap, çikolata servisi ve çiçek.Herhangi bir akşam özel Alacarte Rezervasyonu ( özel masa dekoru + pasta servisi ), talep edilen bir gün odaya kahvaltı hizmeti, Otelin müsaitlik durumuna göre bir üst kategori odaya upgrade,Konaklama esnasında denk gelmesi durumunda özel etkinliklerde ücretsiz masa / loca rezervasyonu,müsaitlik durumuna göre ücretsiz sahil / iskele loca veya pavillion.Evlilik Yıl dönümüne özel ; Alacarte Restaurantta temaya uygun dekore edilmiş masa. Odaya Köpüklü Şarap, ev yapımı çikolata ikramı kutlama kartı ile sunulur. Alacarte Restoranda konsept pasta ikramı.

Nirvana Mediterranean Excellence Çocuklara Özel

Nirvana Mediterranean Excellence Otel'de çoçuklar için etkinlikler ve animasyonlar yer almaktadır.Minik konuklarla güne yoga ile başlanıyor (30 dakika). Günümüz sabah jimnastiği ile devam ediyor, ardından kengo, jenga ve su oyunları oynuyoruz. Birlikte pizza yapıyor, alçı ile el becerilerimizi geliştiriyor, tatili unutulmaz bir anıya dönüştürmek için şişe boyuyor ve oyun hamuru oynuyorlar(4-7 yaş aralığı mini club ).Maxi club 8- 12 yaş aralığı olarak günümüze jimnastik, yoga, su jimnastiği, 3D çiçek yapımı ve alçı uygulamaları ile başlıyoruz. Daha sonra çocuklarımızın el becerilerini geliştirmek için pizza, kokteyl ve bileklik yapıyor, Twister ve Mikado gibi oyunlar oynuyor, sıcak ve soğuk oyun hamurlarıyla oyuncaklar yaratıyoruz. Daha sonra bu yaş grubuna uygun olan basketbol, dart gibi spor dallarında turnuvalar düzenliyoruz.

Teenage Club 13-17 yaş aralığı olarak her sabah günlük aktivitelerimize bir toplantı ile başlıyoruz. Çocuklarımızın eğlenceli bir gün geçirmesi için dart, jenga, tavla, Mikado, boccia, Bil Bakalım Kim?, pingpong oynuyoruz. Öğleden sonra futbol, frizbi, voleybol, basketbol ve play-station aktiviteleri düzenliyor, isteyen çocuklarımıza barmenlik ve DJ’lik eğitimi verilmektedir.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Evcil Hayvan
- Tesis evcil hayvan kabul etmektedir.
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
Otele Ait Kategoriler
Nirvana Mediterranean Excellence içinde asansör mevcut mu?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
Nirvana Mediterranean Excellence evcil hayvan kabul ediyor mu?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde evcil hayvan kabul edilmektedir. Misafirlerimiz, evcil dostlarıyla seyahat etmek istediklerinde, tesisin belirlediği kurallar çerçevesinde evcil hayvanlarını yanlarında getirebilirler.
Nirvana Mediterranean Excellence içinde engelli odası mevcut mu?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde engelli odaları mevcuttur. Misafirlerimizin konforu ve erişilebilirliği için engelli dostu olanaklar sağlanmıştır.
Nirvana Mediterranean Excellence otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
Nirvana Mediterranean Excellence içinde teras var mı?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
Nirvana Mediterranean Excellence rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.
Nirvana Mediterranean Excellence tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Nirvana Mediterranean Excellence, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
Nirvana Mediterranean Excellence içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır.
Nirvana Mediterranean Excellence içinde toplantı odası var mı?
Evet, Nirvana Mediterranean Excellence tesisinde toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar, iş toplantıları, seminerler veya diğer etkinlikler için kullanılabilir.
Nirvana Mediterranean Excellence Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Evcil Hayvan Kabul Ediyor
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Toplantı Odası
 • Güzellik Merkezi
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Özel Check-in/Check-out
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Fotokopi Makinesi
 • Radyo
 • Tesise Yakın Otopark
 • Transfer Hizmeti
 • Personel İçin Kişisel Koruyucu Ekipman
 • Misafir İçin Kişisel Koruyucu Ekipman
 • Eğlence
Oda Özellikleri
 • Minibar
 • Bornoz
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Mutfak
 • Engelli Dostu Oda
 • Jakuzi
 • Çay / Kahve
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Vip Oda Hizmetleri
 • DVD Player
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Basketbol Sahası
 • Tenis Kortu
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Bowling
 • Animasyon
 • Disko
 • Dans Kursu
 • Kütüphane
 • Konserler
 • Jetski
 • Banana
 • Su Sporları
 • Kano
 • Çocuk Kulübü
 • Motorlu Su Sporları
 • Plaj Voleybolu
 • Fitness Merkezi
 • Jimnastik Salonu
 • Bilardo Masası
 • Su Aerobiği
 • Aquapark
 • Boccia
 • Plates
 • Rüzgar Sörfü
 • Canlı Müzik
 • Çocuk Eğlenceleri
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Bisiklet Kiralama
 • Gece Klübü
 • Sağlık Klübü
 • Yoga
 • Squash
 • Çocuk Parkı
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • İtalyan Restaurantı
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Kahve Makinesi
 • Diyet Menü
 • Barbekü
Bölgedeki Alternatif Oteller
Adalya Ocean Deluxe Antalya - Manavgat
Adalya Ocean Deluxe
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
De Mare Family Hotel Antalya - Alanya
De Mare Family Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Daima Biz Hotel Antalya - Kemer
Daima Biz Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Aletris Deluxe Hotel & Spa Antalya - Manavgat
Aletris Deluxe Hotel & Spa
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Atlas Beach Hotel Antalya - Alanya
Atlas Beach Hotel
Balayı Oteli
İslami Otel
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.