İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Royal Seginus Hotel Lara

Özlü, 07112 Aksu/Antalya
Royal Seginus Hotel Lara Resim 1Royal Seginus Hotel Lara Resim 2Royal Seginus Hotel Lara Resim 3Royal Seginus Hotel Lara Resim 4Royal Seginus Hotel Lara Resim 5Royal Seginus Hotel Lara Resim 6Royal Seginus Hotel Lara Resim 7Royal Seginus Hotel Lara Resim 8
Tüm Fotograflar 8
Rezervasyon : 0 (242) 207-0692
2 Yetişkin
0 Çocuk
Superior Oda Kara Manzaralı
Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir. Minimum kapasite 2 ve maksimum kapasite 3+1 kişidir.  Superior Oda Kara Manzaralı içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Superior Oda Deniz Manzaralı
Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir. Minimum kapasite 2 ve maksimum kapasite 3+1 kişidir.  Superior Oda Deniz Manzaralı içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Dublex Aile Odası Kara Manz
İki katlıdır2 yatak odası, 2 banyo, odalar arasında kapı mevcuttur.Minimum kapasite 2+2 ve maksimum kapasite 4 kişidir.Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir.  Dublex Aile Odası Kara Manz içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Aile Odası Ara Kapılı Kara Manz
Girişte bir hol2 yatak odası, tek ortak kullanım banyo bulunur.Minimum kapasite 2+2 ve maksimum kapasite 4 kişidir. ;Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir.  Aile Odası Ara Kapılı Kara Manz içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Aile Odası Ara Kapılı Deniz Manz
Girişte bir hol2 yatak odası, tek ortak kullanım banyo bulunur.Minimum kapasite 2+2 ve maksimum kapasite 4 kişidir. ;Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir.  Aile Odası Ara Kapılı Deniz Manz içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Dublex Aile Odası Deniz Manz
İki katlıdır2 yatak odası, 2 banyo, odalar arasında kapı mevcuttur.Minimum kapasite 2+2 ve maksimum kapasite 4 kişidir.Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir Dublex Aile Odası Deniz Manz içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Junior Suite
Maksimum kapasite 3+1 kişidir. Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir Junior Suite içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Jakuzili Banyo, Duş, Oturma Odası, Oda Servisi, bulunmaktadır.
Deluxe Suite Oda
Girişte bir hol bulunmaktadır.Maksimum kapasite 2+1 kişidir.Havuz ve kara manzaralıdır.Günlük oda temizliği, havlu değişimi ile haftada en az 3 kez nevresim değişimi yapılmaktadır.İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir Deluxe Suite Oda içerisinde Balkon, Ahşap Zemin, Halı Zemin, Giyinme Bölümü, Elektronik Anahtar Sistemi, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve Seti, Kanepe veya Koltuk, Çalışma Masası, Minibar, Uydu Kanallı TV, Telefon, Özel Banyo Malzemeleri, Saç Kurutma Makinesi, WC, Buhar Banyosu Fonksiyonlu Duş, Banyo Telefonu, Merkezi Klima, Elektronik Kasa, Jakuzili Banyo, Duş, Oturma Odası, Oda Servisi, bulunmaktadır.

Royal Seginus Hotel Lara Hakkında Genel Bilgiler

Antalya'nın Lara semtinde bulunan Royal Segnius, eşsiz mimarisi ve görkemiyle dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Şık ve modern tesis özelliklerini bir arada sunan Royal Segnius, büyüleyici dizaynı ile hizmet veriyor. Royal Seginus Hotelde şık ve modern olarak dizayn edilmiş toplam 498 oda bulunmaktadır. Odaların tümünde balkon, ahşap parke ve parke üzerine halı, giyinme bölümü, elektronik kapı kartı, su ısıtıcı, kanepe veya koltuk, çalışma masası ,mini bar, ulusal ve uluslar arası uydu yayınlı tv, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri,saç kurutma makinesi, wc, buhar banyosu fonksiyonlu duş, banyoda telefon, merkezi klima, elektronik emanet kasası mevcuttur.

Royal Seginus Hotel Lara Konaklama Bilgileri

Royal Seginus Hotelde şık ve modern olarak dizayn edilmiş toplam 498 oda bulunmaktadır. Odaların tümünde balkon, ahşap parke ve parke üzerine halı, giyinme bölümü, elektronik kapı kartı, su ısıtıcı, kanepe veya koltuk, çalışma masası ,mini bar, ulusal ve uluslar arası uydu yayınlı tv, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri,saç kurutma makinesi, wc, buhar banyosu fonksiyonlu duş, banyoda telefon, merkezi klima, elektronik emanet kasası mevcuttur.

Royal Seginus Hotel Lara Yeme İçme Konsepti

Ultra herşey dahil konseptiyle açık büfe şeklinde sizlere hizmet verilmektedir. Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir. Tüm içecekler garsonlar tarafından masaya servis edilir (kahvaltı hariç ). Bunların dışında tüm taze sıkılmış meyve suları ithal şampanyalar şişede talep edilen içecekler özel üretim yerli ve yabancı şaraplar lüks ithal içecekler ekstra ücretlidir.07:00 – 10:00 saatleri arası açık büfe kahvaltı, 13:00 – 14:30 saatleri arası açık büfe öğle yemeği, 18:30 – 21:00 saatleri arası açık büfe akşam yemeği saatleridir.

Royal Seginus Hotel Lara Yapılacak Aktiviteler

Otelin ferah ve huzurlu bahçesinde sakin ve huzur dolu bir ortam bulacak, dilerseniz kitap okuma ve dinlenme köşelerinde keyifle vakit geçirebileceksiniz. Otelde gündüz saatlerinde bazı spor aktiviteleri ve havuz oyunları, akşam saatleri ise animasyon şovları ve haftanın bazı günleri canlı müzik dinletileri gerçekleştiriliyor. Aquapark 10.00-12.00, 14.30-17.30, Lunapark ise 15.00-17.00, 19.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor. (Aquapark ve Lunapark hava şartlarına bağlı olarak hizmet veriyor). Spa merkezinde yorgunluk atmak isteyen misafirler için masaj, yosun terapisi, cilt bakım ve güzellik uygulamaları mevcuttur.

Royal Seginus Hotel Lara Ulaşım ve Konumu

Royal Segnius, Antalya Uluslararası Havalimanına 15 km ve Antalya şehir merkezine 17 km uzaklıkta Lara Kundu bölgesinde bulunuyor. Otelin sunduğu kısa süren havaalanı transferleri misafirlerine ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Royal Seginus Hotel Lara Spa ve Wellness İmkanı

Wellness ve Spa Merkezi, sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenilemek ve rahatlatmak için hizmet vermektedir. Geleneksel Türk hamamından Thai masajına, cilt bakımından terapi programlarına kadar birçok hizmet sizleri bekliyor.  Endonezya Bali Adasından gelen masörler vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılarla, yumuşak vuruşlarla ve gerekli gerinme hareketleri ile yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere kadar etki ederler. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiri ile bütünleşmesini sağlar. Masaj sırasında kullanılan doğal yağlarımızla kaslarda oluşan gerginlik giderilir,enerji seviyesi yükselir,dengelenir,tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Royal Seginus Hotel Lara Plaj ve Havuz Bilgisi

Royal Seginus Hotel denize sıfır mesafede konumlandırılmıştır. Aquapark sizlere fantastik bir tatil imkanı sağlayacaktır. Açık havuz, kapalı havuz ve çocuk havuzu sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Plajda ve havuzda şezlong, şemsiye ücretsiz, havlu değişimi ücretlidir. Haşema sadece plaj alanlarında mümkündür. Havuz için girişe izin verilmemektedir. 

Royal Seginus Hotel Lara Balayı Çiftlerine Özel

Royal Seginus Hotel Lara, balayı misafirlerine özel oda süsleme olanağı bulunmaktadır.

Royal Seginus Hotel Lara Çocuklara Özel

Royal Seginus Hotel Lara, minik misafirlere özel havuz bulunmaktadır.  Çeşitli gündüz aktiviteleri, akşam şovları, müzikaller ve çocuk animasyonları ile profesyonel animasyon ekibi her yaştan misafirin eğlenceli zaman geçirmesini amaçlamaktadır.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Temassız Check-in/Check-out
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Check/in
- Hızlı Check-in
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Check/out
- Geç Check-out imkanı
Check/out
- Hızlı Check-out
Otele Ait Kategoriler
Royal Seginus Hotel Lara içinde asansör mevcut mu?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
Royal Seginus Hotel Lara otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
Royal Seginus Hotel Lara içinde teras var mı?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
Royal Seginus Hotel Lara kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
Royal Seginus Hotel Lara sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde sigara içme alanı sunulmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için belirlenmiş özel bölgelerdir.
Royal Seginus Hotel Lara rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.
Royal Seginus Hotel Lara tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Royal Seginus Hotel Lara, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
Royal Seginus Hotel Lara içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır.
Royal Seginus Hotel Lara bünyesinde yabancı dil bilen çalışanlar mevcut mu?
Evet, Royal Seginus Hotel Lara tesisinde yabancı dil bilen çalışanlar bulunmaktadır. Bu, uluslararası misafirlerin iletişim kurmalarını kolaylaştırır ve iyi bir konaklama deneyimi sağlar.
Royal Seginus Hotel Lara Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Güzellik Merkezi
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Gazete
 • Hediyelik Eşya Dükkanı
 • Özel Check-in/Check-out
 • Resepsiyon
 • Erişilebilirlik Özellikleri
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • Rusça Bilen Çalışan
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Temassız Check-in/Check-out
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Hızlı Check-in
 • ATM
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Transfer Hizmeti
 • Ücretsiz İnternet
 • Geç Check-out
 • Yetişkin Oteli
 • İnternet
 • Hızlı Check-out
Oda Özellikleri
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Parke
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Bowling
 • Animasyon
 • Çocuk Kulübü
 • Fitness Merkezi
 • Aquapark
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Gece Klübü
 • Sıcak Çocuk Havuzu
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Kahvaltı
 • Kahve Makinesi
 • Büfe Kahvaltısı
Bölgedeki Alternatif Oteller
Villa Berna 2 Antalya - Kaş
Villa Berna 2
Balayı Oteli
İslami Otel
Orange County Resort Hotel Belek Antalya - Belek
Orange County Resort Hotel Belek
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Villa Lavinya Antalya - Kaş
Villa Lavinya
Balayı Oteli
İslami Otel
Tui Magic Life Belek Antalya - Serik
Tui Magic Life Belek
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Villa KAL427 Antalya - Kaş
Villa KAL427
Balayı Oteli
İslami Otel
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.