Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172
Merhaba
Giriş Yap veya Üye Ol
Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 2021-7-0056

Seabird Hotel Didim

Konaklama Bilgileri
Otelimiz; Tamamı deniz manzaralı Standart, Deluxe ve yeni evli çiftlere özel dizayn edilmiş Balayı odaları ile hizmet vermektedir. Standart ve Deluxe odaları en fazla 2+1 yada 3 kişi konaklama kapasiteli olup Balayı odaları 2 kişiliktir.
Modern ve ferah dizayn edilmiş odalarının balkonlu ve balkonsuz seçenekleri mevcuttur ve tamamında; TV, uydu yayını, kablosuz internet, minibar, telefon ve Balayı odalarında ek olarak jakuzi bulunmaktadır.
Yeme İçme Konsepti
Otelimiz; Tam Pansiyon Plus konseptiyle hizmet vermekte olup sabah, öğle, akşam yemekleri açık büfe servis edilir yemeklerin yanında alınan içecekler de ücretsizdir. Öğünler dışında tesis genelinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ekstra ücretlidir.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Lütfen Çocukların Yaşını Seçiniz

Seabird Hotel Didim fiyatları

2 Gece 2 Yetişkin
Yükleniyor
Sizin için fiyatlar hesaplanıyor...

Fiyatlar yükleniyor, lütfen bekleyin.

Konum

Seabird Hotel Didim nerede?
Altınkum, Yalı Cd. No: 42, 09270 Didim/Aydın
En Yakın Konumlar

Yorumlar

9.9
Mükemmel
Seabird Hotel Didim yorumları
Yükleniyor...

Genel Özellikler

  • Dezenfeksiyon Önlemleri
  • Personel İçin Kişisel Koruyucu Ekipman
  • Misafir Ateş Ölçümü
  • Misafir İçin Kişisel Koruyucu Ekipman
  • Gazete
  • Resepsiyon
  • Uyandırma Servisi
  • İngilizce Bilen Çalışan
  • Türkçe Bilen Çalışan
  • 7/24 Oda Servisi
  • Aile/Çocuk Dostu
  • Kablosuz İnternet
  • Odada Kablosuz İnternet
  • Ücretsiz Kablosuz İnternet
  • İnternet
  • Asansör
  • Bahçe
  • Otopark
  • Teras
  • Sigara İçme Alanı
  • Market
  • Sigara İçilmeyen Alan
  • Veranda
  • Cafe
  • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
  • Rent A Car Hizmeti
  • Taksi Çağırma

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde sigara içme alanı sunulmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için belirlenmiş özel bölgelerdir.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde sigara içilmeyen alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmeyen misafirlerin konforu ve sağlığı için ayrılmıştır.

Evet, Seabird Hotel Didim içinde açık büfe restoran bulunmaktadır.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde kahvaltı servisi oda hizmeti olarak sunulmaktadır. Misafirler, odalarında kahvaltılarını keyifle yapabilir ve güne lezzetli bir başlangıç yapabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde restoran bulunmaktadır. Misafirler, çeşitli lezzetleri tadabilecekleri ve yemeklerini keyifle yiyebilecekleri bir restoranda konaklama süreleri boyunca hizmet alabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim içinde A La Carte restoran bulunmaktadır.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde Türk restoranı bulunmaktadır. Misafirler, Türk mutfağının lezzetli yemeklerini deneyimleyebilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde bir aquapark bulunmaktadır. Misafirler suyun tadını çıkarabilir ve sevdikleriyle eğlenceli vakit geçirebilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde özel bir plaj bulunmaktadır. Misafirler, tesisin özel plajında denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde şemsiye ve şezlong imkanı sağlanmaktadır. Misafirler, plajda rahatça dinlenebilir ve güneşin keyfini çıkarabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde sezonluk açık havuz bulunmaktadır. Misafirler, yaz aylarında serinlemek ve güneşin tadını çıkarmak için havuzdan yararlanabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim denize sıfır veya çok yakın bir konumdadır. Bu, misafirlerimize plaj keyfi yapma imkanı sunar.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde kum plaj bulunmaktadır. Bu plaj, misafirlere dinlenme ve eğlence imkanı sunar. Kum plajda güneşlenme, yüzme veya plaj aktiviteleri yapma gibi birçok etkinlik yapılabilmektedir.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde çocuk havuzu bulunmaktadır. Bu özellik, çocukların güvenli bir şekilde suyun keyfini çıkarabilecekleri ve eğlenebilecekleri bir alan sağlar.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Misafirlerimizin çocukları, güvenli ve eğlenceli bir ortamda oyun oynayarak keyifli vakit geçirebilirler.

Seabird Hotel Didim otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.

Seabird Hotel Didim, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde odalarda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır. Bu özellik, misafirlerin işleriyle bağlantıda kalmasını, seyahat deneyimlerini paylaşmasını ve diğer çevrimiçi aktiviteleri gerçekleştirmesini sağlar.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu, misafirlerin internete kolayca erişim sağlamalarını ve bağlantılarını sürdürmelerini sağlar.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, ücretsiz veya ücretli olarak Wi-Fi erişiminden faydalanabilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.

Seabird Hotel Didim, özellikle alerjiye duyarlı misafirler için tasarlanmış ve alerjenlerin en aza indirilmesini sağlayan odalara sahiptir.

Evet, Seabird Hotel Didim odalarında minibar bulunmaktadır. Misafirlerimiz, odalarında bulunan minibar sayesinde istedikleri içecek ve atıştırmalıklara kolayca erişebilirler.

Evet, Seabird Hotel Didim tesisinde gelin suiti bulunmaktadır. Misafirlerimizin özel günlerinde unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmış bu suit, romantik ve lüks bir konaklama imkanı sunar.

Oda Özellikleri

  • Elbise Askısı
  • Ara Bağlantılı Odalar
  • Alerjisiz Odalar
  • Lcd / Plazma TV
  • TV
  • Nevresim
  • Terlik
  • Aile Odası
  • Gardırop / Dolap
  • Kablo / Uydu Yayın
  • Minibar
  • Bornoz
  • Banyo
  • Banyo Malzemeleri
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Telefon
  • Odada Kasa
  • Balkon / Teras
  • Klima
  • Halı
  • Parke
  • Ses Geçirmez Odalar
  • Su Isıtıcı
  • Gelin Suiti
  • Kahve Makinesi

Hizmetler

  • Gazete
  • Resepsiyon
  • Uyandırma Servisi
  • İngilizce Bilen Çalışan
  • Türkçe Bilen Çalışan
  • 7/24 Oda Servisi
  • Aile/Çocuk Dostu

Yiyecek & İçecek

  • Açık Büfe Restaurant
  • Büfe Kahvaltısı
  • Odaya Kahvaltı
  • Restaurant
  • Bar
  • A La Carte Restaurant
  • Türk Restaurantı

Seabird Hotel Didim hakkında

Seabird Hotel; Aydın ilinin Didim ilçesinde meşhur Altunkum Plajına ve denize sıfır konumda tamamı deniz manzaralı olan 61 odası ile hizmet vermektedir. Merkezi konum avantajıyla cafe, restoran ve eğlence mekanlarına sadece yürüme mesafesinde yer almaktadır. Tamamı deniz manzaralı Standart, Deluxe ve yeni evli çiftlere özel dizayn edilmiş Balayı odaları ile hizmet vermektedir. Standart ve Deluxe odaları en fazla 2+1 yada 3 kişi konaklama kapasiteli olup Balayı odaları 2 kişiliktir. Modern ve ferah dizayn edilmiş odalarının balkonlu ve balkonsuz seçenekleri mevcuttur.Merkezi konumda hizmet veren Seabird Hotel çevredeki cafe, restoran ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesindedir. Aktif olan misafirlerimiz akşamları şehrin ışıltılı sokaklarında keyifli vakit geçirebilir. Otelimiz; Aydın merkeze 177km, Milas - Bodrum Havalimanına 85km, Didim merkeze ise 4km mesafede yer almaktadır.

Otelimiz; Tamamı deniz manzaralı Standart, Deluxe ve yeni evli çiftlere özel dizayn edilmiş Balayı odaları ile hizmet vermektedir. Standart ve Deluxe odaları en fazla 2+1 yada 3 kişi konaklama kapasiteli olup Balayı odaları 2 kişiliktir. Modern ve ferah dizayn edilmiş odalarının balkonlu ve balkonsuz seçenekleri mevcuttur ve tamamında; TV, uydu yayını, kablosuz internet, minibar, telefon ve Balayı odalarında ek olarak jakuzi bulunmaktadır.

Otelimiz; Tam Pansiyon Plus konseptiyle hizmet vermekte olup sabah, öğle, akşam yemekleri açık büfe servis edilir yemeklerin yanında alınan içecekler de ücretsizdir. Öğünler dışında tesis genelinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ekstra ücretlidir.

Merkezi konumda hizmet veren Seabird Hotel çevredeki cafe, restoran ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesindedir. Aktif olan misafirler akşamları şehrin ışıltılı sokaklarında keyifli vakit geçirebilir.

Otelimiz; Aydın merkeze 177km, Milas - Bodrum Havalimanına 85km, Didim merkeze ise 4km mesafede yer almaktadır.

Balayı konaklaması yapacak misafirlerin talepleri doğrultusunda oda süslemesi ve ekstra ücret dahilinde meyve sepeti ile şarap ikramı yapılmaktadır.

Seabird Hotelde minik misafirler için oyun alanı bulunmaktadır. 0-6 yaş çocuk ücretsizdir.

Otelimiz bünyesinde bulunan spa alanında rezervasyon dahilinde misafirler; sauna, buhar odası ve türk hamamından faydalanarak günün yorgunluğunu atabilir keyifli vakit geçirebilmektedir.

Mavi bayraklı meşhur Altınkum Plajına ve denize sıfır konumunun avantajıyla kendisine ait 50mt uzunluğunda misafirlerine özel plajı mevcuttur. Tesis bünyesinde ki güneşlenme alanı ve plajda şenzlong ve şemsiye ücretsizdir. Ayrıca bir adet kaydıraklı yetişkin havuzu ile bir adet çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.

Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

Ad Soyad
Tc Kimlik Numarası
Telefon Numarası
İletişim Adresi
Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Copyright © 2020 - 2026 Tatildenince Turizm Seyahat
0256 285 03 60

Bildirimlerden Haberdar Olun!

Özel fırsatlar, kampanyalar ve yeni tatil seçeneklerinden ilk siz haberdar olun. Size özel indirimleri kaçırmayın!