İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Son Yorumlar
9.8 Puan
İyi hizmet havuzu çok güzel odalar geniş ve ferah genel olarak memnun kaldım
Otelinizde 2 sezondur konaklama yapıyoruz. Bu sene yine tercihimiz Susesi Luxury oldu. Gerek hizmetleri gerekse otel içi aktiviteleri olsun her şeyiyle mükemmel bir otel. Göz�
Otelinizde tatilimizi tamamladık. Yurt dışından geldiğimiz için tamamen yorumlara bakarak tercihimizi yaptık. Oteliniz gerçekten de yorumlarda yazıldığı gibiydi. Havuzl
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Susesi Luxury Resort

Belek, İskele Mevkii, 07450 Serik/Antalya
Rezervasyon : 0 (242) 207-0694
2 Yetişkin
0 Çocuk
Ana Bina Deluxe Kara Manzaralı Oda
Deluxe Odalar “Deluxe” odalarımız, ana bina ve göl evleri kısmında yer almaktadır. 40 m² olan odalar modern bir çizgide, misafirlerimizin rahatlığı için her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlanmıştır. Otelimizde 129 adet “Deluxe Deniz Tarafı” ve 231 adet “Deluxe Kara Manzaralı” odamız mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ya da 2 adet tek kişilik yatak) Max. 2 yetişkin + 2 çocuk (11,99 yaş) – (2. Çocuk 6,99 kadar geçerlidir.) Ana Bina Deluxe Kara Manzaralı Oda içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, bulunmaktadır.
Ana Bina Deluxe Deniz Manzaralı Oda
Deluxe Odalar “Deluxe” odalarımız, ana bina ve göl evleri kısmında yer almaktadır. 40 m² olan odalar modern bir çizgide, misafirlerimizin rahatlığı için her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlanmıştır. Otelimizde 129 adet “Deluxe Deniz Tarafı” ve 231 adet “Deluxe Kara Manzaralı” odamız mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ya da 2 adet tek kişilik yatak) Max. 2 yetişkin + 2 çocuk (11,99 yaş) – (2. Çocuk 6,99 kadar geçerlidir.) Ana Bina Deluxe Deniz Manzaralı Oda içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, bulunmaktadır.
Deluxe Superior Kara Manzaralı Oda
Deluxe Superior Odalar, göl evleri kısmında 1. ve 2. katta yer almakta olup 63 m²’dir. 1. katta yer alan bu odaların terası bahçeye açılmakta ve havuz bağlantısı bulunmamaktadır. 2. katta yer alan ‘‘Deluxe Superior” odalardan ise göl havuzuna oda balkonundan merdiven yoluyla erişilebilmektedir. “Deluxe Superior” odalarda konaklayan tüm misafirlerimiz odalarının önünde mevcut olan genel havuz çevresinde güneşlenme imkanına sahiptir. Odalar bir paravan ile ikiye ayrılmakta olup, paravanın diğer kısmında 2 adet sofa bulunmaktadır. Otelimizde 36 adet “Deluxe Superior Kara Manzaralı” ve 46 adet “Deluxe Superior Havuz Manzaralı” odamız mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ya da 2 adet tek kişilik yatak) Max. 3 yetişkin + 1 çocuk (0 – 11,99 yaş) Deluxe Superior Kara Manzaralı Oda içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, bulunmaktadır.
Deluxe Superior Havuz Bağlantılı Oda
Deluxe Superior Odalar, göl evleri kısmında 1. ve 2. katta yer almakta olup 63 m²’dir. 1. katta yer alan bu odaların terası bahçeye açılmakta ve havuz bağlantısı bulunmamaktadır. 2. katta yer alan ‘‘Deluxe Superior” odalardan ise göl havuzuna oda balkonundan merdiven yoluyla erişilebilmektedir. “Deluxe Superior” odalarda konaklayan tüm misafirlerimiz odalarının önünde mevcut olan genel havuz çevresinde güneşlenme imkanına sahiptir. Odalar bir paravan ile ikiye ayrılmakta olup, paravanın diğer kısmında 2 adet sofa bulunmaktadır. Otelimizde 36 adet “Deluxe Superior Kara Manzaralı” ve 46 adet “Deluxe Superior Havuz Manzaralı” odamız mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ya da 2 adet tek kişilik yatak) Max. 3 yetişkin + 1 çocuk (0 – 11,99 yaş) Deluxe Superior Havuz Bağlantılı Oda içerisinde Saç kurutma Makinesi, Lcd TV, Merkezi Klima, Balkon veya Teras, Wi-Fi, bulunmaktadır.
Senior Suite Kara Manzaralı Oda
Senior Suite “Senior Suite” odalarımız, otelimizde ana bina ve göl evleri olmak üzere iki kısımda yer almaktadır. 76 m² olan odalarımız; 1 adet yatak odası ve 1 adet yatak odasına dönüşebilen oturma odasından oluşmaktadır. Her iki odada da minibar, banyo, wc, paralel telefon ve LCD TV bulunmaktadır. Göl evleri kısmında 10 adet, ana binada 23 adet kara manzaralı ve 9 adet deniz tarafında olmak üzere toplam 42 adet "Senior Suite" odamız mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak) Max. 4 yetişkin + 1 çocuk (0 – 11,99 yaş) + 1 çocuk (0 – 6 yaş) Senior Suite Kara Manzaralı Oda içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, bulunmaktadır.
Senior Suite Deniz Manzaralı Oda
Senior Suite “Senior Suite” odalarımız, otelimizde ana bina ve göl evleri olmak üzere iki kısımda yer almaktadır. 76 m² olan odalarımız; 1 adet yatak odası ve 1 adet yatak odasına dönüşebilen oturma odasından oluşmaktadır. Her iki odada da minibar, banyo, wc, paralel telefon ve LCD TV bulunmaktadır. Göl evleri kısmında 10 adet, ana binada 23 adet kara manzaralı ve 9 adet deniz tarafında olmak üzere toplam 42 adet "Senior Suite" odamız mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak) Max. 4 yetişkin + 1 çocuk (0 – 11,99 yaş) + 1 çocuk (0 – 6 yaş) Senior Suite Deniz Manzaralı Oda içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, bulunmaktadır.
Lake Suit Havuz Bağlantılı Oda
Lake Suite, göl evleri kısmındaki göl havuzunun üzerine kurulu iki katlı blokların ikinci katında yer almaktadır. Her katta iki adet ayrı oda bulunmakla beraber müstakil bina şeklindedir. Odalarımız minimum 80 m²’dir. 2. katta bulunan odamızda misafirlerimizin merdiven ile kendilerine ait teraslarından göl havuzuna girebilir ve güneşlenme imkanına sahiptirler. Yatak odası ve oturma odasında olmak üzere 2 adet banyosu mevcuttur. Yatak odasındaki banyoda jakuzi bulunmaktadır. Bir terasında 2 adet şezlong ve 1 adet şemsiye, diğer terasında 2 adet sandalye ve 1 adet masa bulunmaktadır. Otelimizde 12 adet “Lake Suite Havuz Bağlantılı Oda” mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak) Max. 3 yetişkin + 1. Çocuk (2 - 11,99 Yaş)Özel oda hizmet uygulamaları: Ekspres Kayıt, Müsaitlik durumunda erken giriş / geç çıkış imkanı, Giriş günü odaya taze çiçek, VIP Set-Up, Tüm A’la Carte Restoranlarda Rezervasyon Önceliği, Susesi Luxury Resort Plaj Çantası, Günlük Oda Bakımı Ve Turn Down Servisi Lake Suit Havuz Bağlantılı Oda içerisinde Saç kurutma Makinesi, Lcd TV, Merkezi Klima, Wi-Fi, bulunmaktadır.
Lake Suit Swim Up
“Lake Suite Swim-up” odalarımız, göl evleri kısmındaki göl havuzunun üzerine kurulu iki katlı blokların birinci katında yer almaktadır. Her katta iki adet ayrı oda bulunmakla beraber müstakil bina şeklindedir. Odalarımız minimum 80 m²’dir. 1. katta bulunan odalarımızdan misafirlerimizin doğrudan erişim sağlayarak kendilerine ait teraslarından göl havuzuna girebilir ve güneşlenme imkanına sahiptirler. Yatak odası ve oturma odasında olmak üzere 2 adet banyosu mevcuttur. Yatak odasındaki banyoda jakuzi bulunmaktadır. Bir terasında 2 adet şezlong ve 1 adet şemsiye, diğer terasında 2 adet sandalye ve 1 adet masa bulunmaktadır. Otelimizde 12 adet “Lake Suite Swim-up” mevcuttur. 1 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak) Max. 3 yetişkin + 1. Çocuk (2 - 11,99 Yaş)Özel oda hizmet uygulamaları: Ekspres Kayıt, Müsaitlik durumunda erken giriş / geç çıkış imkanı, Giriş günü odaya taze çiçek, VIP Set-Up, Tüm A’la Carte Restoranlarda Rezervasyon Önceliği, Susesi Luxury Resort Plaj Çantası, Günlük Oda Bakımı Ve Turn Down Servisi Lake Suit Swim Up içerisinde Saç kurutma Makinesi, Lcd TV, Merkezi Klima, Wi-Fi, bulunmaktadır.
Family Triplex Oda
Family Triplex Odalar “Family Triplex” odalarımız, göl evleri kısmında 4. katta yer almaktadır. 115 m² olan odaların girişinde salon, 2. katta 2 yatak odası ve 3. katta 1 yatak odası olmak üzere toplam 3 yatak odası bulunmaktadır. En üst kattaki 3. yatak odası, çocuklar için düşünülmüş olup; girişi bağımsız değildir, diğer odanın içerisinden geçilerek üst kata bağlantılı şekildedir. Yatak odalarından salona geçişte merdiven başında bebek güvenlik bariyeri mevcuttur. “Family Triplex” odalarda 3 adet minibar bulunmaktadır. Her yatak odasında banyo, wc, paralel telefon ve LCD TV mevcuttur. “Family Triplex” odalardan göl havuzuna, oda balkonundan merdiven ile erişilebilmekte ve misafirlerimize havuz çevresinde güneşlenme imkânı sağlanmaktadır. Otelimizde 23 adet “Family Triplex” odamız mevcuttur. 3 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ve 2 adet 2 tek kişilik yatak) Max. 6 yetişkin + 1 çocuk (0 – 11,99 yaş) + 1 çocuk (0 – 6 yaş) Family Triplex Oda içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, bulunmaktadır.
Junior Royal Suite
Junior Royal Suite “Junior Royal Suite” lerimiz, ana binada yer almaktadır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için her türlü konforun mevcut olduğu odalar 165 m²’ olup; her birinde Akdeniz manzarasına hâkim jakuzili banyosu olan 2 adet yatak odası, 1 adet salon ve 3 adet minibar bulunmaktadır. Otelimizde 4 adet “Junior Royal Suite” mevcuttur. 2 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak)Max. 4 yetişkin + 1. Çocuk (2 - 11,99 Yaş)Özel oda hizmet uygulamaları: Ekspres Kayıt, Müsaitlik durumunda erken giriş / geç çıkış imkanı, Giriş günü odaya taze çiçek, VIP Set-Up, Tüm A’la Carte Restoranlarda Rezervasyon Önceliği, Susesi Luxury Resort Plaj Çantası, Günlük Oda Bakımı Ve Turn Down Servisi Junior Royal Suite içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, Wi-Fi, bulunmaktadır.
Royal Suit
Royal Suite “Royal Suite” lerimiz 206 m² olup; ana binada yer almaktadır. Royal Suite’lerin her birinde Akdeniz manzarasına hakim jakuzili banyosu olan 2 adet yatak odası, 1 adet salon (parke üzerine dekoratif halı), minibar ve her odada LCD TV bulunmaktadır. Kendisine özel 60 m²’lik terasında 20 m²’lik yüzme havuzu, havuz kenarında ise özel güneşlenme terası ve şezlongları bulunmaktadır. Otelimizde 15 adet “Royal Suite” mevcuttur. 2 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak)Max. 4 yetişkin + 1. Çocuk (2 - 11,99 Yaş)Özel oda hizmet uygulamaları: Odada Ekspres Kayıt, Müsaitlik durumunda erken giriş / geç çıkış imkanı, Giriş günü odaya taze çiçek, Taze çiçekle karşılama, Karşılama esnasında köpüklü şarap, taze sıkılmış meyve suları ve havyarlı kanepe ikramı, VIP Transfer (Antalya Havalimanı - Otel - Antalya Havalimanı / 1 kereye mahsus), 24 Saat Oda Servisi, VIP Set-Up, Tüm A’la Carte Restoranlarda Akşam Yemeği, Odada Kahvaltı, Öğle Ve Akşam Yemeği (Özel oda menüsünden seçmeli), Susesi Luxury Resort Plaj Çantası, Günlük Oda Bakımı Ve Turn Down Servisi, Butler Hizmeti, Chalet Hizmeti, Çamaşırhane ve Kuru temizleme hizmeti Royal Suit içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, Wi-Fi, bulunmaktadır.
King Suit
King Suite “King Suite” lerimiz, ana binanın en üst katında yer almaktadır. 420 m²’lik parke zeminli süiteler de 2 adet yatak odası, amerikan bar ve yemek odası kısmı bulunan geniş bir salon ve 3 adet minibar bulunmaktadır. Banyosunda ise deniz manzarasına karşı konumlandırılmış 1 adet jakuzi mevcuttur. Ayrıca 100 m²‘lik terasında 40 m² yüzme havuzu ve şezlongları Akdeniz’in muhteşem özgürlüğünü misafirlere sunmaktadır. Otelimizde 2 adet “King Suite” mevcuttur. 2 yatak odası (1 adet 2 kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak)Max. 4 yetişkin + 1. Çocuk (2 - 11,99 Yaş)Özel oda hizmet uygulamaları: Odada Ekspres Kayıt, Müsaitlik durumunda erken giriş / geç çıkış imkanı, Konaklama süresince odaya taze çiçek, Taze çiçekle karşılama, Karşılama esnasında köpüklü şarap, taze sıkılmış meyve suları ve havyarlı kanepe ikramı, VIP Transfer (Antalya Havalimanı - Otel - Antalya Havalimanı / 1 kereye mahsus), 24 Saat Oda Servisi, VIP Set-Up, Tüm A’la Carte Restoranlarda Akşam Yemeği, Odada Kahvaltı, Öğle Ve Akşam Yemeği (Özel oda menüsünden seçmeli), Susesi Luxury Resort Plaj Çantası, Günlük Oda Bakımı Ve Turn Down Servisi, Butler Hizmeti, Chalet Hizmeti, Çamaşırhane ve Kuru temizleme hizmeti, Ev Sinema Sistemi King Suit içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, Wi-Fi, bulunmaktadır.
VIP Villa
“VIP Villa” larımız, müstakil bahçe ve özel havuzlarıyla otel alanı içerisinde sakin noktada konumlandırılmıştır. VIP Villa toplam alanı 750 m² olup 2 kattan oluşmaktadır. Giriş katta yemek odasının da dahil olduğu geniş konforlu bir salon, mutfak, bar, ev sineması/ DVD, butler odası, salıncak, hamak ve 140 cm derinliğinde 90 m² açık havuz bulunmaktadır. Fitness köşesi (koşu bandı-bisiklet), sauna ve buhar banyosunun bulunduğu bölümde ise 29 m² büyüklüğündeki ısıtmalı kapalı havuz misafirlerin suyun rahatlatıcı etkisini yaşamaları için dizayn edilmiştir. İkinci katta ise birbirinden şık dekorasyona sahip 4 ayrı yatak odası bulunmaktadır. Geniş bir alana sahip ebeveyn yatak odası her türlü konforu içinde barındıracak şekilde dekore edilmiş olup odanın içinde jakuzi ve giyinme odası da mevcuttur. Üst katta bulunan her odada LED TV, münferit telefon, banyo, wc ve balkonu vardır. VIP villalarımızın ısıtma ve soğutma sistemi merkezi sistemden bağımsızdır. Otelimizde 2 adet ‘’VIP Villa’’ mevcut olup; denize 100 metre uzaklıktadır. (3 Gün önceden sıcak havuzun ısınması için ilgili kişilere bilgi verilmesi gerekmektedir.) 4 yatak odası + 1 butler odası (4 adet 2 kişilik yatak ve 1 adet 2 tek kişilik yatak) Max. 8 yetişkin + 1. Çocuk (2 - 11,99 Yaş)Özel oda hizmet uygulamaları: Odada Ekspres Kayıt, Müsaitlik durumunda erken giriş / geç çıkış imkanı, Konaklama süresince odaya taze çiçek, Taze çiçekle karşılama, Karşılama esnasında köpüklü şarap, taze sıkılmış meyve suları ve havyarlı kanepe ikramı, VIP Transfer (Havalimanı - Otel - Havalimanı ve Havalimanına yapılacak olan ara transferler), 24 Saat Oda Servisi, VIP Set-Up, Tüm A’la Carte Restoranlarda Akşam Yemeği, Odada Kahvaltı, Öğle Ve Akşam Yemeği (Özel oda menüsünden seçmeli), Susesi Luxury Resort Plaj Çantası, Günlük Oda Bakımı Ve Turn Down Servisi, Butler Hizmeti, Chalet Hizmeti, Çamaşırhane ve Kuru temizleme hizmeti, Ev Sinema Sistemi VIP Villa içerisinde Merkezi Klima, Lcd TV, Saç kurutma Makinesi, Balkon veya Teras, Wi-Fi, bulunmaktadır.

Susesi Luxury Resort Hakkında Genel Bilgiler

Susesi Luxury Resort Otel 2007 yılında Antalya Belek bölgesinde inşa edilmiştir. 90.00 metrekarelik alana inşa edilen tesis her yıl sizlerin rahatı ve konforu için yeniden düzenlenip dizayn edilmektedir. Modern ve şık bir şekilde restore edilmiş olan 555 odası ile sizlere kapılarını açmıştır. Otel odalarına en erken giriş saati 14:00 en geç çıkış saati 12:00. Susesi Luxury Resort Hotel belek golf alanı bölgesindedir. Belek camisine 30 dakika, golf kulübüne 10 dakika, belek beach parka 5 km, tat golf belek alanına 12 km ve Antalya Uluslararası Havalimanı'na 40 dakika sürüş mesafesindedir. Susesi Luxury Resort Otelde bulunan SPA merkezinde Türk hamamı, Sauna, buhar odası, cilt bakımı ve masaj hizmetlerinden faydalanarak haftanın tüm yorgunluğun üzerinizden atabilirsiniz. Toplam 10 havuzu bulunan otelde 2 kapalı havuz ve 6 aquaparklı havuz mevcuttur. 

Susesi Luxury Resort Konaklama Bilgileri

Susesi Luxury Resort Modern ve şık bir şekilde restore edilmiş 555 odası ile sizlere kapılarını açmıştır. Otel odalarına en erken giriş saati 14:00 en geç çıkış saat 12:00. Ana bina deluxe kara manzaralı odaları, ana bina deluxe deniz manzaralı odaları, kara ve deniz manzaralı suit odaları, havuz kara ve deniz manzaralı deluxe Odaları bir VIP villa odaları ve king suit odaları bulunmaktadır.Odalar 40 ve 90 metre² genişliğindedir. Tüm odalarda sizlerin konforu için çay ve kahve seti, mini bar, dijital kasa, saç kurutma makinası, LCD ekran televizyon, uydu kanalları, merkezi klima, telefon, çalışma masası, makyaj aynası, banyo malzemeleri, balkon veya teras bulunmaktadır. Otel içerisinde engelli misafirler için ekstradan engelli odaları bulunmaktadır.

Susesi Luxury Resort Yeme İçme Konsepti

Susesi Luxury Resort Ultra her şey dahil konsepti nde hizmet vermektedir. Otelin belirlemiş olduğu konseptini dışında alınan içecekler ve yiyecekler ekstra ücretlidir. Otel içerisinde bir çok restoran & Cafe bulunmaktadır. 

Susesi Luxury Resort Yapılacak Aktiviteler

Susesi Luxury Resort Merkezi konumda olması sebebiyle gün içerisinde bölgede dolaşabilir veya otel içerisindeki bir çok aktivitedan faydalanarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Susesi Luxury Resort Ulaşım ve Konumu

Susesi Luxury Resort Hotel belek golf alanı bölgesindedir. Belek camisine 30 dakika, golf kulübüne 10 dakika, belek beach parka 5 km, tat golf belek alanına 12 km ve Antalya Uluslararası Havalimanı'na 40 dakika sürüş mesafesindedir.

Susesi Luxury Resort Spa ve Wellness İmkanı

Susesi Luxury Resort Otelde bulunan SPA merkezinde Türk hamamı, Sauna, buhar odası, cilt bakımı ve masaj hizmetlerinden faydalanarak haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Susesi Luxury Resort Plaj ve Havuz Bilgisi

Susesi Luxury Resort otelde yetişkinler ve çocuklar için açık kapalı yüzme havuzları, kaydıraklı havuzlar bulunmaktadır. Otelin kendisine ait geniş bir alana yayılmış Plajı bulunmaktadır. Havuz ve Plaj çevresinde Şemsiye, şezlong ve minderler ücretsizdir. 

Susesi Luxury Resort Balayı Çiftlerine Özel

Susesi Luxury Resort otelde balayı misafirleri konaklama yapabilir çiftin istekleri doğrultusunda oda süsleme hizmeti verilmektedir.

Susesi Luxury Resort Çocuklara Özel

Susesi Luxury Resort Otelde minik misafirler konaklama yapabilir çocuklar için çocuk oyun alanı mini club ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check/out
- Hızlı Check-out
Otele Ait Kategoriler
Susesi Luxury Resort içinde asansör mevcut mu?
Evet, Susesi Luxury Resort içinde asansör bulunmaktadır. Bu, misafirlerimizin kolay ve rahat bir şekilde katlar arasında geçiş yapmasını sağlar.
Susesi Luxury Resort otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.
Susesi Luxury Resort içinde teras var mı?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, terasta dinlenip manzaranın tadını çıkarabilirler.
Susesi Luxury Resort kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kolayca internete bağlanabilirler.
Susesi Luxury Resort sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde sigara içme alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için uygun bir ortam sağlar.
Susesi Luxury Resort rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, tesis içinde veya yakın çevrede dolaşmak için araç kiralama seçeneğinden faydalanabilirler.
Susesi Luxury Resort tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Susesi Luxury Resort, çocuklara özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Susesi Luxury Resort içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu modern ve donanımlı salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır. Konuklar, ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen geniş ve konforlu bir alanda profesyonel bir ortamda etkinliklerini gerçekleştirebilirler.
Susesi Luxury Resort içinde toplantı odası var mı?
Evet, Susesi Luxury Resort tesisinde toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar, iş toplantıları veya etkinlikleri düzenlemek isteyen misafirler için uygundur.
Susesi Luxury Resort Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Doktor Hizmeti
 • Toplantı Odası
 • Güzellik Merkezi
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Tüm Alanda Sigara İçilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Özel Check-in/Check-out
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • Almanca Bilen Çalışan
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • Fax
 • Toplantı Salonu
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • Gelin Suiti
 • İnternet Erişimi
 • İnternet
 • Hızlı Check-out
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Mutfak
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Parke
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ütü
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Kilitli Dolap
 • DVD Player
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Tenis Kortu
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Bowling
 • Kütüphane
 • Çocuk Kulübü
 • Aquapark
 • Canlı Müzik
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Bisiklet Kiralama
 • Gece Klübü
 • Golf Kursu
 • Yelken
 • Squash
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Plaj Barı
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Et Restaurantı
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Kahve Makinesi
 • Diyet Menü
 • Barbekü
Müşteri Deneyimleri (4)
Susesi Luxury Resort tesisinde konaklamış misafirlerin yaptıkları yorumlar incelemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz.
 • 9.6
  TURGAY I.
  Olumlu Yorum
  İyi hizmet havuzu çok güzel odalar geniş ve ferah genel olarak memnun kaldım
  Olumsuz Yorum
  wifi yetersiz baglanti daha iyi olabilir
 • 9.7
  HAŞİM Z.
  Olumlu Yorum
  Otelinizde 2 sezondur konaklama yapıyoruz. Bu sene yine tercihimiz Susesi Luxury oldu. Gerek hizmetleri gerekse otel içi aktiviteleri olsun her şeyiyle mükemmel bir otel. Gözü kapalı tercih edebilirsiniz.
  Olumsuz Yorum
  Fiyat konusunda eski misafirlere bir ayrıcalık yapılsa daha iyi olabilirdi.
 • 9.8
  CENGİZ C.
  Olumlu Yorum
  Otelinizde tatilimizi tamamladık. Yurt dışından geldiğimiz için tamamen yorumlara bakarak tercihimizi yaptık. Oteliniz gerçekten de yorumlarda yazıldığı gibiydi. Havuzların temiz ve büyük olması, aktivite konusunda özellikle çocuklar için seçeneklerin fazla olması güzeldi. Tekrar görüşmek üzere.
  Olumsuz Yorum
  Otele giriş yaptığımız esnada oda teslimi için biraz bekledik. Sanırım yoğun zaman denk geldiği için öyle oldu.
 • 10.0
  BERKAY T.
  Olumlu Yorum
  Otel konum itibariyle mükemmel bir yere inşaa edilmiş, hizmetten ve kalitesinden emin olduğum nadir otellerden biri. Yemekleri çok çeşitli ve lezzetli, odalar pırıl pırıl, her gün odalarımız temizleniyor. Oteli yönetimi pandemiden kaynaklı ekstra titiz davranıyor. Bu sene için şüphelerimiz vardı ama gayet içimiz rahat bi şekilde konakladık.
  Olumsuz Yorum
  Twin oda vermişler bize fakat söyleyince double odaya aldılar.
Bölgedeki Alternatif Oteller
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.