İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Son Yorumlar
9.8 Puan
Personeller ilgiliydi. Konumu çok güzeldi. Otel konforluydu. Odamızdan memnun kaldım.
Pandemi sürecinde ki bir tesis için hizmet çok başarılıydı. Oda temizliğinden ve personellerin hizmetinden oldukça memnun kaldık.
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Swissotel Büyük Efes İzmir

Alsancak, Gazi Osman Paşa Blv. No 1, 35210 Konak/İzmir
Rezervasyon : 0 (850) 446-0565
2 Yetişkin
0 Çocuk
Advantage Oda - Bahçe Manzaralı
Advantage Oda - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Klima, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Bahçe Manzarası, Balkon, Havuz Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Business Suit Oda - Deniz Manzarali - Tek Kisilik
Business Suit Oda - Deniz Manzarali - Tek Kisilik yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Executive Suit - Deniz Manzaralı
Executive Suit - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 85 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, İlave Tuvalet, Jakuzi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Balkon, Deniz Manzarası, Simgesel Yapı Manzarası, CD Çalar, DVD Oynatıcı, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Executive Lounge Erişimi, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Mini Mutfak, Mikrodalga, Minibar, Mutfak Eşyaları, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Masası, şeklindedir.
Executive Oda - Bahçe Manzara
Executive Oda - Bahçe Manzara yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Klima, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Bahçe Manzarası, Balkon, Havuz Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Executive Lounge Erişimi, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Advantage Oda - Şehir Manzaralı
Advantage Oda - Şehir Manzaralı yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Klima, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Balkon, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Executive Oda - Şehir Manzaralı
Executive Oda - Şehir Manzaralı yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Klasik Oda - Sehir Manzarali Iki Kisilik
Klasik Oda - Sehir Manzarali Iki Kisilik yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Klima, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Balkon, Şehir Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Business Suit Oda - Bahçe Manzaralı
Business Suit Oda - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 58 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, İlave Tuvalet, Jakuzi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Bahçe Manzarası, Balkon, Havuz Manzarası, CD Çalar, DVD Oynatıcı, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Executive Lounge Erişimi, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Masası, şeklindedir.
Executive Oda - Deniz Manzarali Iki Kisilik
Executive Oda - Deniz Manzarali Iki Kisilik yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Klima, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Balkon, Deniz Manzarası, Simgesel Yapı Manzarası, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Executive Lounge Erişimi, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Aile Odası
Aile Odası yaklaşık olarak 58 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Business Suit Oda - Deniz Manzarali
Business Suit Oda - Deniz Manzarali yaklaşık olarak 58 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, İlave Tuvalet, Jakuzi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Kanepe, Klima, Oturma Gurubu, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Balkon, Deniz Manzarası, Simgesel Yapı Manzarası, CD Çalar, DVD Oynatıcı, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Executive Lounge Erişimi, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Masası, şeklindedir.
Klasik Oda - Bahçe Manzarali Tek Kisilik
Klasik Oda - Bahçe Manzarali Tek Kisilik yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Klasik Oda - Sehir Manzarali Tek Kisilik
Klasik Oda - Sehir Manzarali Tek Kisilik yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Klasik Oda - Bahçe Manzarali Iki Kisilik
Klasik Oda - Bahçe Manzarali Iki Kisilik yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Bağlantılı odalar mevcuttur, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Klima, Çalışma Masası, Ütü, Ütü Olanakları, Bahçe Manzarası, Balkon, Kablolu Yayın Kanalları, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Executive Oda - Deniz Manzarali Tek Kisilik
Executive Oda - Deniz Manzarali Tek Kisilik yaklaşık olarak 40 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.

Swissotel Büyük Efes İzmir Hakkında Genel Bilgiler

Swiss otel İzmir Tarihi güzellikleri ve bölgenin en eski ve en çok talep alan İzmir’in merkezinde bulunan otellerin başında gelmektedir. 1964 yılında İzmir'in göbeğinde inşa edilen otelin merkezi İsviçre'nin Zurih şehridir. Otel kurulduğu ilk günden bu yana her yıl, her dönem sizlerin rahatı ve konforu için dizayn edilip yenilenmektedir. Tatil amaçlı gelen bir çok misafirin yanı sıra iş amaçlı farklı şehirlerden gelen misafirler içinde konfor ve keyif olarak en çok tercih edilen otellerin başındadır. İş amaçlı gelen misafirler için 19 adet toplantı seminer odaları bulunmakta ve tüm toplantı ekipmanlarını otel yetkilerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Toplantılarınızın arasında ve ya tüm günün koşturmalarını üzerinizden atmak için havuzlardan ve spa hizmetlerinden faydalanarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oda kahvaltı olarak hizmet veren tesisin bir çok restaurantlarıda bulunmaktadır. Öğle yemekleri, Akşam yemekleri ve atıştırmalıklar için çok özel menüler ile sizlere hizmet vermektedir. Toplamda 402 odası bulunan otelin her odası değişik dizayn edilmiş olup, Bahçe, şehir ve deniz manzaraları ile sizlere kapılarını açmıştır. Otelin kendisine ait otoparkı bulunmaktadır. Gün içerisinde araçlarınızı almadan otelden çıkıp yürüyerek bölgede gezebilir ve İzmir merkezde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Otel içerisinden hiç çıkmak istemeyen misafirler için kuru temizleme, Kuaför, Bahçe, Spa Alanı ve bir çok hizmet bulunmaktadır. 

Swissotel Büyük Efes İzmir Konaklama Bilgileri

Swissotel Büyük Efes’de deniz, bahçe ve şehir manzarasına bakan toplam 402 odası bulunmaktadır. Odalarda sigara içilen ve içilmeyen odalar diye iki ayrı konsept düzenlenmiştir. Engelli misafirler için özel dizayn edilmiş 4 adet engelli odası bulunmaktadır. Tüm odalar sizlerin konforuna göre dizayn edilip hizmetinize sunulmuştur. Odalarının hepsinde Lcd tv, minibar, telefon, balkon, banyo, dijital kasa, duş, wi-fi, wc, çalışma masası, çay-kahve seti, banyo ve banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Swissotel Büyük Efes İzmir Yeme İçme Konsepti

Swiss otel İzmir oda kahvaltı konseptiyle sizlere hizmet vermektedir. Yemekler açık büfe olaak sizlere sunulmaktadır. Swiss Otel, muhteşem aşçıların lezzetli yemekleri ile bir çok çeşit Türk ve İsviçre Mutfağı olmak üzere, Avrupa mutfaklarının en leziz tatları ile hizmet vermektedir. İzmir otellerinin ve İzmir şehrinde ki en iyi restoranların arasında yer alan otelin 9.katındaki Equinox, İzmir Körfezinin güzelliği ile et, balık alternatiflerini sizlere sunuyor.  Equinox’un hemen yanında yer alan Sky Bar'da lezzetli kokteylleriyle keyifli sohbetlerinizi yapabilirsiniz. Aquarium Restaurantı bulunan otel'in zengin meze çeşitleri ve deniz ürüleri ile sizlere unutamayacağınız bir akşam yemeği hizmeti vermektedir. 

Swissotel Büyük Efes İzmir Yapılacak Aktiviteler

Swissotel Büyük Efes, şehri keşfetmek isteyen misafirlerimiz için tesis Konak Meydanı'na ve Saat Kulesi'ne 17 dakika yürüme mesafesinde, Agora'ya 18 dakika ve İzmir Arkeoloji Müzesi'ne 25 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.  Yürümek istemeyen misafirlerimiz için her bölgeye rahatlıkla gidebilecekleri taksiler ve toplu taşıma araçları bulunmaktadır.

Swissotel Büyük Efes İzmir Ulaşım ve Konumu

Swissotel Büyük Efes, İzmir şehrinin en özel, en hareketli bölgesinde inşa edilmiştir. Merkezi konumda olduğu için gün içerisinde bölgede gezebilir, bir çok yere kısa mesafede ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir Otogar'a 13 km, Çankaya Metro'ya 5 dakika, Alsancak garına 20 dakika ve Adnan Menderes Havalimanı'na ise 15 km mesafede konumlanıyor. 

Swissotel Büyük Efes İzmir Spa ve Wellness İmkanı

Swissotel Büyük Efes bünyesinde en çok özen gösterilen bir diğer bölüm ise Spa alanıdır. Spa bölümünde tüm masaj çeşitleri ile sizlere günün, haftanın yorgunluğunu atmanızı sağlayacak en özel ekip karşılayacaktır. Şık tasarımıyla büyük bir alana kurulmuştur. Hamam, Sauna, 14 tane dinlenme odası, solaryum, buhar odası, jakuzi, kapalı ve açık yüzme havuzları bulunmaktadır. Swiss otelin kendi içerisibde bulunan spor salonundan faydalanabilir,  pilates stüdyolarında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Swissotel Büyük Efes İzmir Plaj ve Havuz Bilgisi

Swissotel İzmir'in  kapalı ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz çok fazla alan bulunmaktadır. 

Swissotel Büyük Efes İzmir Balayı Çiftlerine Özel

Swissotel Büyük Efes İzmir otel'de balayı misafirleri konaklama yapabilir, Çiftin istekleri doğrultusunda oda süsleme, meyve tabağı ve şarap hizmeti vermektedir. 

Swissotel Büyük Efes İzmir Çocuklara Özel

Swissotel Büyük Efes’de minik misafirlerde konaklayabilir. Ayrıca minik misafirlere özel çocuk parkı, oyun alanı, çocuk havuzu, çocuk menüsü bulunmaktadır.

Otel Koşulları
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Ulaşım - Transfer
- Havaalanı Transferi
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Tek Bay Konaklama
- Tesis tek bay konaklama kabul ediyor.
Otele Ait Kategoriler

Swissotel Büyük Efes İzmir Tanıtım Videosu


Swissotel Büyük Efes İzmir içinde asansör mevcut mu?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
Swissotel Büyük Efes İzmir içinde engelli odası mevcut mu?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde engelli odaları mevcuttur. Misafirlerimizin konforu ve erişilebilirliği için engelli dostu olanaklar sağlanmıştır.
Swissotel Büyük Efes İzmir otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
Swissotel Büyük Efes İzmir içinde teras var mı?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
Swissotel Büyük Efes İzmir kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
Swissotel Büyük Efes İzmir 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Swissotel Büyük Efes İzmir otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.
Swissotel Büyük Efes İzmir sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde sigara içme alanı sunulmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için belirlenmiş özel bölgelerdir.
Swissotel Büyük Efes İzmir rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.
Swissotel Büyük Efes İzmir tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Swissotel Büyük Efes İzmir, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
Swissotel Büyük Efes İzmir Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Doktor Hizmeti
 • Toplantı Odası
 • Güzellik Merkezi
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Döviz Değişimi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Tur Asistanı
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Havaalanı Transferi
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Güneşlenme Alanı
 • İş Merkezi
 • Fax
 • Toplantı Salonu
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Bilet Yardımı
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Etkinlik Alanı
 • İtalyanca Bilen Personel
 • Fransızca Bilen Personel
 • ATM
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Transfer Hizmeti
 • Ücretsiz İnternet
 • Restorana Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Pantolon Ütüsü
 • İnternet
 • Engelli Dostu Tuvalet
 • Tek Bay Kabul Ediyor
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Şişe Su
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Engelli Dostu Oda
 • Halı
 • Parke
 • Ara Kapılı Oda
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Ütü
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Odaya Kahvaltı
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Laptop Kasası
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Tenis Kortu
 • Masa Tenisi
 • Çocuk Kulübü
 • Plates
 • Çocuk Eğlenceleri
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Bisiklet Kiralama
 • Gece Klübü
 • Ücretsiz Bisiklet Kiralama
 • Yoga
 • Etkinlikler için Uygun
 • Solaryum
 • Çocuk Parkı
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Balık Restaurantı
 • Et Restaurantı
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Havuz Barı
 • Kahvaltı
 • Kahve Makinesi
 • Diyet Menü
 • Büfe Kahvaltısı
Müşteri Deneyimleri (2)
Swissotel Büyük Efes İzmir tesisinde konaklamış misafirlerin yaptıkları yorumlar incelemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz.
 • 9.7
  MUHAMMET B.
  Olumlu Yorum
  Personeller ilgiliydi. Konumu çok güzeldi. Otel konforluydu. Odamızdan memnun kaldım.
  Olumsuz Yorum
  Herhangi bir sorun yaşamadık memnun kaldık.
 • 9.8
  HANDE N.
  Olumlu Yorum
  Pandemi sürecinde ki bir tesis için hizmet çok başarılıydı. Oda temizliğinden ve personellerin hizmetinden oldukça memnun kaldık.
  Olumsuz Yorum
  Fiyatları daha makul olabilir.
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.