İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

The Erzurum Hotel

Yunus Emre MahIbrahim Polat CadNo:53 Palandoken Kayak Merkezi
Rezervasyon : 0
2 Yetişkin
0 Çocuk
Comfort Room
Comfort Room yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Dağ Manzarası, Şehir Manzarası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.
Superior Aile Odası
Superior Aile Odası yaklaşık olarak 38 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Dağ Manzarası, Şehir Manzarası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.
Twin Oda
Twin Oda yaklaşık olarak 35 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Bağlantılı odalar mevcuttur, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Dağ Manzarası, Şehir Manzarası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.
Superior Room
Superior Room yaklaşık olarak 40 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Bağlantılı odalar mevcuttur, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Dağ Manzarası, Şehir Manzarası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.
Superior Room
Superior Room yaklaşık olarak 40 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Bağlantılı odalar mevcuttur, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Dağ Manzarası, Şehir Manzarası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar, şeklindedir.

The Erzurum Hotel Hakkında Genel Bilgiler

The Erzurum Hotel Türkiye’nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Palandöken’de 12 ay boyunca eğlence ve adrenalin tutkunu misafirlerini ağırlıyor. Her ihtiyaca uygun dizayn edilmiş birbirinden farklı 72 odası ile hizmet vermektedir. Tamamen müşteri konforu, huzuru ve rahatlığı düşünülerek her ihtiyaca uygun dizayn edilmiş, sade ve modern bir dekorasyona sahip olan otel, her misafir ihtiyacına cevap verebilecek, çağdaş tasarlanmış ve özenle dekore edilmiş, zarafet ve konforun harmanlandığı odalarında Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar bulunmaktadır. The Erzurum Hotel misafirlerine oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü kahvaltı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü kahvaltı ile son bulur. Kış döneminde oda kahvaltı ve yarım pansiyon, yaz döneminde alkolsüz konseptleri ile hizmet veren otel de A La Carte restoran da hizmet vermektedir. The Erzurum Hotel kendine ait olan telesiyej sistemi sayesinde Palandöken Dağ'ı üzerinde kurulmuş olan pistlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Uluslaraarası kayak müsabakalarına da evsahipliği yapan Palandöken'de 4 ay boyunca kayak yapılabilmektedir. 7,5 km uzunluğundaki pistlerinde suni karlama ve 400 metre uzunluğundaki pistilerinde gece ışıklandırması olan tesis gece aktivitelerini de sizlere sunmaktadır. İş toplantılarınız için ihtiyacınız olan her türlü imkan ve teknolojiyi en ince detayına kadar düşünen otel, profesyonel bir ekip, en son teknolojiye sahip ekipman, artırılmış konfor ve seçkin lezzetlerle sizlere ev sahipliği yapmaktadır. The Erzurum Hotel Erzurum Palandöken'de konumlanmaktadır. Erzurum Havaalanı'na 15 km ve Erzurum Şehir Merkezi'ne 2 km mesafededir.

The Erzurum Hotel Konaklama Bilgileri

The Erzurum Hotel her ihtiyaca uygun dizayn edilmiş birbirinden farklı 72 odası ile hizmet vermektedir. Tamamen müşteri konforu, huzuru ve rahatlığı düşünülerek her ihtiyaca uygun dizayn edilmiş, sade ve modern bir dekorasyona sahip olan otel, her misafir ihtiyacına cevap verebilecek, çağdaş tasarlanmış ve özenle dekore edilmiş, zarafet ve konforun harmanlandığı odalarında Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Banyoda Telefon, Ahşap/Parke Zemin, Anti-Alerjik, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Telefon, Uydu Kanalları, Led TV, Kablosuz İnternet, Ekmek Kızartma Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Kahve Makinesi, Minibar bulunmaktadır. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

The Erzurum Hotel Yeme İçme Konsepti

The Erzurum Hotel misafirlerine oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü kahvaltı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü kahvaltı ile son bulur. Kış döneminde oda kahvaltı ve yarım pansiyon, yaz döneminde alkolsüz konseptleri ile hizmet veren otel de A La Carte restoran da hizmet vermektedir.  

The Erzurum Hotel Yapılacak Aktiviteler

The Erzurum Hotel kendine ait olan telesiyej sistemi sayesinde Palandöken Dağ'ı üzerinde kurulmuş olan pistlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Uluslaraarası kayak müsabakalarına da evsahipliği yapan Palandöken'de 4 ay boyunca kayak yapılabilmektedir. 7,5 km uzunluğundaki pistlerinde suni karlama ve 400 metre uzunluğundaki pistilerinde gece ışıklandırması olan tesis gece aktivitelerini de sizlere sunmaktadır. İş toplantılarınız için ihtiyacınız olan her türlü imkan ve teknolojiyi en ince detayına kadar düşünen otel, profesyonel bir ekip, en son teknolojiye sahip ekipman, artırılmış konfor ve seçkin lezzetlerle sizlere ev sahipliği yapmaktadır.

The Erzurum Hotel Ulaşım ve Konumu

The Erzurum Hotel Erzurum Palandöken'de konumlanmaktadır. Erzurum Havaalanı'na 15 km ve Erzurum Şehir Merkezi'ne 2 km mesafededir.

The Erzurum Hotel Spa ve Wellness İmkanı

The Erzurum Hotel'de SPA / Wellness hizmetleri bulunmamaktadır.

The Erzurum Hotel Plaj ve Havuz Bilgisi

The Erzurum Hotel'de havuz ve plaj hizmetleri bulunmamaktadır.

The Erzurum Hotel Balayı Çiftlerine Özel

The Erzurum Hotel balayı misafirlerinin konaklaması için uygundur. Talep eden misafirlere özel olarak oda süsleme ve odaya kahvaltı servisi yapılmaktadır.

The Erzurum Hotel Çocuklara Özel

The Erzurum Hotel minik misafirlerin konaklaması için uygundur. Tesiste 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir. Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir.

Otel Koşulları
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Ulaşım - Transfer
- Havaalanı Transferi
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Check/in
- Hızlı Check-in
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Check/out
- Hızlı Check-out
Tek Bay Konaklama
- Tesis tek bay konaklama kabul ediyor.
The Erzurum Hotel içinde asansör mevcut mu?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
The Erzurum Hotel içinde engelli odası mevcut mu?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde engelli odaları mevcuttur. Misafirlerimizin konforu ve erişilebilirliği için engelli dostu olanaklar sağlanmıştır.
The Erzurum Hotel otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
The Erzurum Hotel içinde teras var mı?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
The Erzurum Hotel kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
The Erzurum Hotel 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
The Erzurum Hotel otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.
The Erzurum Hotel sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde sigara içme alanı sunulmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için belirlenmiş özel bölgelerdir.
The Erzurum Hotel rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, The Erzurum Hotel tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, kiralık araç hizmeti ile çevreyi keşfetme ve istedikleri yere kolayca ulaşma imkanına sahiptir.
The Erzurum Hotel tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
The Erzurum Hotel, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
The Erzurum Hotel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Doktor Hizmeti
 • Toplantı Odası
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Döviz Değişimi
 • Gazete
 • Tur Asistanı
 • Özel Check-in/Check-out
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Havaalanı Transferi
 • Taksi Çağırma
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Fax
 • Toplantı Salonu
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Bilet Yardımı
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Hızlı Check-in
 • Etkinlik Alanı
 • Radyo
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Transfer Hizmeti
 • Ücretsiz İnternet
 • Yangın Söndürücü
 • Restorana Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
 • Pantolon Ütüsü
 • İnternet
 • Yarım Pansiyon Fiyatları Mevcuttur
 • 24 Saat Açık Spor Salonu
 • Bara Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Tam Pansiyon Fiyatları Mevcuttur
 • Hızlı Check-out
 • Engelli Dostu Tuvalet
 • Mescit
 • Tek Bay Kabul Ediyor
 • Evlilik Cüzdanı Şartı
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Özel Banyo
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Şişe Su
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Engelli Dostu Oda
 • Halı
 • Parke
 • Ara Kapılı Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Ütü
 • Ütü Masası
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Ütü ve Ütü Masası
 • Odaya Kahvaltı
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Kurutucu
 • Alarm Saati
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Alerjisiz Odalar
 • Müzik Sistemi
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Oyun Salonu
 • Kütüphane
 • Kano
 • Kayak Odası
 • Kayak Sporları
 • Kayak Pisti
 • Etkinlikler için Uygun
 • Kayak Servisi
 • Kiralık Kayak Ekipmanları
 • Snowboard
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Şişelenmiş Su
 • Kahvaltı
 • Kahve Makinesi
 • Diyet Menü
 • Barbekü
 • Büfe Kahvaltısı
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.