Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Turkuaz Otel

Sultan Orhan MahIlyas Bey CadNo:3 Turkuaz Otel
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Turkuaz Otel Hakkında Genel Bilgiler

Turkuaz Otel İzmit’in Gebze Mevkii'nde yer almaktadır. Gebze Otogarı’na 2 km. mesafede, özellikle iş seyahatleri için ideal bir noktada yer alıyor. Turkuaz Otel toplam 34 oda ile hizmet vermektedir. Odalar sizlerin rahatı ve konforu için özenle dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Sağlık Havuzu, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Makyaj Masası, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti gibi olanaklar bulunmaktadır. Otele en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 12.00 olarak belirlenmiştir. Turkuaz Otel oda - kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı 07.00 - 10.00 saatleri arasında açık büfe olarak servis edilmektedir. Kahvaltı harici alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. 

Turkuaz Otel Konaklama Bilgileri

Turkuaz Otel toplam 34 oda ile hizmet vermektedir. Odalar sizlerin rahatı ve konforu için özenle dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Sağlık Havuzu, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Makyaj Masası, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti gibi olanaklar bulunmaktadır. Otele en erken giriş saati 14.00 en geç çıkış saati 12.00 olarak belirlenmiştir. 

Turkuaz Otel Yeme İçme Konsepti

Turkuaz Otel oda - kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı 07.00 - 10.00 saatleri arasında açık büfe olarak servis edilmektedir. Kahvaltı harici alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. 

Turkuaz Otel Yapılacak Aktiviteler

Turkuaz Otel

Turkuaz Otel Ulaşım ve Konumu

Turkuaz Otel

Turkuaz Otel Spa ve Wellness İmkanı

Turkuaz Otel

Turkuaz Otel Plaj ve Havuz Bilgisi

Turkuaz Otel

Turkuaz Otel Balayı Çiftlerine Özel

Turkuaz Otel

Turkuaz Otel Çocuklara Özel

Turkuaz Otel

Otel Koşulları
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
Standart İki Yataklı Oda
Standart iki yataklı oda yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Sağlık Havuzu, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Manzara, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, Minibar, şeklindedir.
Aile Odası
Aile Odası yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Sağlık Havuzu, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Manzara, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, Minibar, şeklindedir.
TEK KİŞİLİK
Tek Kişilik yaklaşık olarak 12 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Gardırop/Dolap, Sağlık Havuzu, Isıtma, Klima, Kurutucu, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Makyaj Masası, Manzara, TV, Uydu Kanalları, Lcd TV, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, Minibar, şeklindedir.
Turkuaz Otel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Otopark
 • Resepsiyon
 • Fotokopi Makinesi
 • Radyo
Oda Özellikleri
 • Minibar
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Klima
 • TV
 • Terlik
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Alarm Saati
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Oda Servisi
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.