İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
  • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü

Yenice, 48150 Menteşe/Muğla
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü Hakkında Genel Bilgiler

Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü; Geleneksel köy yaşam tarzına yakın olabilmek adına ağaçlarla kaplı, dağlarla çevrili, çevresindeki kırlarla mükemmel bir uyum içerisinde günümüz çağına uygun tüm teknolojik imkanlara sahip ve konforlu olarak dizayn edilmiş; Ağaç Ev, Taş Ev, bir kütükten yapılmış olan Kulübe ve Taş anabinasındaki odaları ile hizmet vermektedir. Çiftlik hayatını deneyimlebileceğiniz otelimiz yürüyüş yolları ve doğal tatlı su gölü manzarası ile misafirlerine farklı bir tatil deneyimi sunmaktadır. 

Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü Konaklama Bilgileri

Otelimizde; Taş ana binamızda olmak üzere Standart French Oda, Standart Twin Oda, Deluxe Teraslı Oda ve Deluxe Jakuzili ve Şömineli Odalar mevcuttur. Ayrıca köy yaşantısını her anlamda deneyimlemenizi sağlayan ana bina dışında bulunan Taş Ev ve Zeytin Kır Evi ile hizmet vermektedir. Standart French Oda; İçerisinde bir çift kişilik yatak mevcuttur ve 2 kişi konaklama kapasitelidir. Standart Twin Oda; İçerisinde iki ayrı tek kişilik yatak mevcuttur ve 2 kişi konaklama kapasitelidir. Balayı çiftleri ile romantik bir tatil planı yapan misafirlerimizin tercih ettiği Deluxe Jakuzili ve Şömineli Oda; İçerisinde bir çift kişilik yatak, şömine ve jakuzi bulunmakta olup 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Doğa ile iç içe her sabah kuş sesleri ile beraber yemyeşil bir manzaraya uyanmak isteyen misafirlerimizin tercih ettiği Deluxe Teraslı Oda; İçerisinde bir çift kişilik yatak çam ormanı manzaralı bir teras bulunmaktadır. 

Otel Koşulları
Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü Özellikleri
Bölgedeki Alternatif Oteller
Fortuna Beach Hotel Muğla - Bodrum
Fortuna Beach Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Portakal Butik Otel Muğla - Marmaris
Portakal Butik Otel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Likya Road Resort Hotel Muğla - Fethiye
Likya Road Resort Hotel
Balayı Oteli
İslami Otel
Sertil Deluxe Hotel +15 Muğla - Fethiye
Sertil Deluxe Hotel +15
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
The Oba Hotel Muğla - Bodrum
The Oba Hotel
Balayı Oteli
İslami Otel
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

  • Ad Soyad
  • Tc Kimlik Numarası
  • Telefon Numarası
  • İletişim Adresi
  • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.