İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Son Yorumlar
9.3 Puan
Havuzu, ve geniş olması çok güzel. Fakat temizlik personeli çok ses yapmaktadır.
Aforia Termal otelde konaklamamızı tamamladık. Termal havuzun oda içinde olması ve oda temizliği güzeldi. Tekrar görüşmek üzere.
Temiz, eksiksiz ve kaliteli mutfak gereçleri, odalarda büyük, çok sıcak termal suya sahip havuzlar, uygun fiyatlı market ve kafeterya. Tavsiye ederim.
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Aforia Termal Afyon

Kütahya Karayolu 13. Km. Demirçevre Köyü Girişi AFYONKARAHİSAR, 03100 Merkez/Afyon
Rezervasyon : 0 (272) 205-0362
2 Yetişkin
0 Çocuk
Junior Süit
Junior Suit yaklaşık olarak 60 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Bağlantılı odalar mevcuttur, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sağlık Havuzu, Isıtma, Kanepe, Karo/Mermer Zemin, Kurutucu, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Özel Havuz, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Balkon, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Ödemeli Kanallar, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Açık havada yemek masası, Bebek Sandalyesi, şeklindedir.
Aile Odası - Dağ Manzaralı
Aile Odası - Dağ Manzaralı yaklaşık olarak 75 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 6 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, İlave Tuvalet, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Bağlantılı odalar mevcuttur, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sağlık Havuzu, Isıtma, Kanepe, Karo/Mermer Zemin, Kurutucu, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Özel Havuz, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Balkon, Dağ Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Ödemeli Kanallar, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Açık havada yemek masası, Bebek Sandalyesi, şeklindedir.
Aile Odası - Bahçe Manzaralı
Aile Odası - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 75 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 6 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, İlave Tuvalet, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Bağlantılı odalar mevcuttur, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sağlık Havuzu, Isıtma, Kanepe, Karo/Mermer Zemin, Kurutucu, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Özel Havuz, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Ödemeli Kanallar, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Açık havada yemek masası, Bebek Sandalyesi, şeklindedir.
Stüdyo Standart
Stüdyo Standart yaklaşık olarak 50 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Bağlantılı odalar mevcuttur, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sağlık Havuzu, Isıtma, Kanepe, Karo/Mermer Zemin, Kurutucu, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Özel Havuz, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Ödemeli Kanallar, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Açık havada yemek masası, Bebek Sandalyesi, şeklindedir.
Deluxe Suit
Deluxe Suit yaklaşık olarak 55 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Bağlantılı odalar mevcuttur, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sağlık Havuzu, Isıtma, Kanepe, Karo/Mermer Zemin, Kurutucu, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Özel Havuz, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Bahçe Manzarası, Balkon, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Ödemeli Kanallar, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Açık havada yemek masası, Bebek Sandalyesi, şeklindedir.
Grand Süit
Grand Suit yaklaşık olarak 75 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, İlave Tuvalet, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Bağlantılı odalar mevcuttur, Gardırop/Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sağlık Havuzu, Isıtma, Kanepe, Karo/Mermer Zemin, Kurutucu, Oturma Gurubu, Sivrisinek Teli, Soyunma Odası, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Özel Havuz, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Çamaşırlık, Balkon, Dağ Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, Ödemeli Kanallar, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Su Isıtıcısı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Ocak, Yemek Alanı, Çay/Kahve Makinesi, Yemek Takımı, Yemek Masası, Açık havada yemek masası, Bebek Sandalyesi, şeklindedir.

Aforia Termal Afyon Hakkında Genel Bilgiler

Aforia Termal Afyon 2018 yılında Afyonkarahisar Merkez Bölgesinde inşa edilmiştir. Otel her yıl sizlerin rahatı ve konforu için yeniden düzenlenip dizayn edilmektedir. Modern ve şık bir şekilde dizayn edilmiş 125 odası ile sizlere hizmet vermektedir. Otel odalarına en erken giriş saati 14:00 en geç çıkış saati 12:00'dir.  Konaklamalarınız sırasında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market bulunmaktadır. Aforia Termal'de konaklamanız boyunca kendinizi evinizde hissedebileceğiniz Kişiye özel türk hamamı ve Termal havuz keyfi bulunmaktadır. Aforia Termal Afyon Afium Outlet ve Eğlence Merkezine 40 dakika, İkbal Camisine 10 km, Kütahya Havalimanına 50 dakika ve Afyon İstasyonuna 15 dakika mesafededir. Tesis, konaklamalarında evlilik cüzdanı şartı bulunmaktadır. Aforia Termal Afyon'da genel kullanım alanında ortak havuz bulunmaktadır. Odaların tamamında 2metrekare genişliğinde de suyun sıcaklığı 58 derece olan havuz ve hamam kurnası bulunmaktadır.  

Aforia Termal Afyon Konaklama Bilgileri

Aforia Termal Afyon Modern ve şık bir şekilde dizayn edilmiş 5 katlı ve 125 odası ile sizlere hizmet vermektedir. Otel odalarına en erken giriş saati 14:00 en geç çıkış saati 12:00'dir.  Aforia Termal'de konaklamanız boyunca kendinizi evinizde hissedebileceğiniz Kişiye özel türk hamamı ve Termal havuz keyfi bulunmaktadır. 1+1 dairelerde Spa Boyu 1.75 ve 2+1 dairelerde spa boyu2.20'dir. Tesis konaklamalarında evcil hayvan konaklaması yapılmamaktadır. 

Aforia Termal Afyon Yeme İçme Konsepti

Aforia Termal Afyon Yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Belirtilen konseptin dışında alınan içecekler ve yiyecekler ekstra ücretli olup, otel içerisinde bulunan restaurant bölümlerinde farklı lezzetlerinde tadına bakabilirsiniz. 

Aforia Termal Afyon Yapılacak Aktiviteler

Aforia Termal Afyon merkezi konumda olması sebebi ile gün içerisinde bölgede araçlarınız ile tarihi yerleri gezebilir veya otel içerisinde ki bir çok aktiviteden faydalanabilirsiniz. 

Aforia Termal Afyon Ulaşım ve Konumu

Aforia Termal Afyon Afium Outlet ve Eğlence Merkezine 40 dakika, İkbal Camisine 10 km, Kütahya Havalimanına 50 dakika ve Afyon İstasyonuna 15 dakika mesafededir. 

Aforia Termal Afyon Spa ve Wellness İmkanı

Aforia Termal Afyon'da bulunan Türk Hamamı ve Spa bölümünde keyifli vakit geçirebilir ve haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. 

Aforia Termal Afyon Plaj ve Havuz Bilgisi

Aforia Termal Afyon'da genel kullanım alanında ortak havuz bulunmaktadır. Odaların tamamında 2metrekare genişliğinde de suyun sıcaklığı 58 derece olan havuz ve hamam kurnası bulunmaktadır. 

Aforia Termal Afyon Balayı Çiftlerine Özel

Aforia Termal Afyon'da Balayı misafirleri konaklama yapabilir, çiftin istekleri doğrultusunda oda süsleme hizmeti verilmektedir. 

Aforia Termal Afyon Çocuklara Özel

Aforia Termal Afyon'da minik misafirler konaklama yapabilir ve çocuklar için oyun parkı bulunmaktadır. 

Otel Koşulları
Tesis Konsepti
- Termal Otel
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Otele Ait Kategoriler

En uygun fiyatlarla Aforia Termal Afyon Rezervasyon Yapın


Afyon'un merkezinde 2018 yılında hizmete giren Aforia Termal Afyon, 125 odasıyla konuklarına unutulmaz bir gezi deneyimi sunmaktadır. Afyon termal otelleri arasında önemli bir yere sahip olan otelimiz, konforlu konaklama ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekmektedir.

Aforia Termal Afyon, misafirlerine kaliteli hizmet sunarak konuklarının memnuniyetini sağlar. Merkezdeki diğer oteller arasında öne çıkan otelimiz, konforlu konaklama ve dostane hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Konuklarımız, otelimizde geçirdikleri zaman boyunca ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt alırlar.

Aforia Termal Afyon, konuklarına ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunar. Otelimiz, konforlu odaları, özenle hazırlanmış yemekleri ve şık ortamıyla konuklarını ağırlar. Misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için her türlü detay düşünülerek tasarlanmıştır.

Aforia Termal Afyon, hem tatil hem de iş seyahati amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenektir. Modern otel dekorasyonu ve esnek otel personeliyle otelimiz, konuklarının her türlü ihtiyacını karşılamayı amaçlar. Misafirlerimizin tatil veya iş seyahati deneyimini en üst düzeye çıkarmak için her türlü çabayı gösteririz.

Aforia Termal Afyon, konuklarına geniş olanaklar sunarak konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmayı hedefler. Bahçe, otopark, kablosuz internet, 7/24 oda servisi, ütü hizmeti, sigara içme alanı, aile/çocuk dostu hizmetler, konferans salonu ve toplantı odası gibi imkanlar otelimizde bulunmaktadır.

Aforia Termal Afyon'da bulunan 125 odanın her biri farklı büyüklükte olup, doğa manzaralıdır. Odalar, konukların konforu ve rahatı göz önünde bulundurularak fonksiyonel ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir. Odalarda kablo/uydu yayın, minibar, odada kablosuz internet, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, telefon, odada kasa, LCD/plazma TV ve klima gibi imkanlar bulunmaktadır.

Aforia Termal Afyon, yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermenin yanı sıra bar, a la carte restaurant, restaurant, snack bar, Türk restaurantı ve açık büfe restaurant gibi hizmetleri de sunmaktadır. Konuklarımız, otelimizdeki çeşitli yeme-içme seçeneklerinden keyif alabilirler.

Aforia Termal Afyon, konuklarına türk hamamı ve spa gibi imkanlar sunarak tam bir dinlenme ve yenilenme deneyimi yaşatmayı hedefler. Misafirlerimiz, otelimizin sağlık ve dinlenme olanaklarından faydalanarak streslerinden uzaklaşabilir ve huzurlu bir tatil geçirebilirler.

Aforia Termal Afyon'da konaklamak için en uygun Afyon otelleri ve avantajları sitemizden rezervasyon yaparak kolayca elde edebilirsiniz. Afyon'da unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için en uygun seçeneklerden biri olan otelimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Aforia Termal Afyon içinde asansör mevcut mu?
Evet, Aforia Termal Afyon içinde asansör bulunmaktadır. Bu, misafirlerimizin kolay ve rahat bir şekilde katlar arasında geçiş yapmasını sağlar.
Aforia Termal Afyon otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Aforia Termal Afyon tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.
Aforia Termal Afyon kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Aforia Termal Afyon tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kolayca internete bağlanabilirler.
Aforia Termal Afyon 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Otelde 7/24 oda servisi hizmeti bulunmaktadır.
Aforia Termal Afyon sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Aforia Termal Afyon tesisinde sigara içme alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için uygun bir ortam sağlar.
Aforia Termal Afyon tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Aforia Termal Afyon, çocuklara özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Aforia Termal Afyon içinde konferans salonu imkanı var mı?
Evet, Aforia Termal Afyon tesisinde konferans salonu bulunmaktadır. Bu modern ve donanımlı salon, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer etkinlikler için ideal bir mekandır. Konuklar, ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen geniş ve konforlu bir alanda profesyonel bir ortamda etkinliklerini gerçekleştirebilirler.
Aforia Termal Afyon içinde toplantı odası var mı?
Evet, Aforia Termal Afyon tesisinde toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar, iş toplantıları veya etkinlikleri düzenlemek isteyen misafirler için uygundur.
Aforia Termal Afyon tüm alanlarda sigara içmek yasak mı?
Evet, Aforia Termal Afyon tesisinde sigara içmek tüm alanlarda yasaktır. Bu kural, tesisin sigara içmeyen misafirler için daha temiz bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.
Aforia Termal Afyon Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Toplantı Odası
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Tüm Alanda Sigara İçilmiyor
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Resepsiyon
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Toplantı Salonu
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Bahçe Mobilyaları
 • Fotokopi Makinesi
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Ücretsiz İnternet
 • İnternet
 • Evlilik Cüzdanı Şartı
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Klima
 • Mutfak
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Halı
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Kilitli Dolap
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Elbise Askısı
Aktiviteler
 • Bisiklet Kiralama
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Snack Bar
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Kahvaltı
Müşteri Deneyimleri (10)
Aforia Termal Afyon tesisinde konaklamış misafirlerin yaptıkları yorumlar incelemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz.
 • 9.7
  TARKAN R.
  Olumlu Yorum
  Havuzu, ve geniş olması çok güzel. Fakat temizlik personeli çok ses yapmaktadır.
  Olumsuz Yorum
  Sorunsuz bir tatil yaptık, sağolun.
 • 7.6
  AHMET Ü.
  Olumlu Yorum
  Aforia Termal otelde konaklamamızı tamamladık. Termal havuzun oda içinde olması ve oda temizliği güzeldi. Tekrar görüşmek üzere.
  Olumsuz Yorum
  Restorant kısmında masalar daha düzenli olabilirdi.
 • 9.4
  SEÇKİN C.
  Olumlu Yorum
  Temiz, eksiksiz ve kaliteli mutfak gereçleri, odalarda büyük, çok sıcak termal suya sahip havuzlar, uygun fiyatlı market ve kafeterya. Tavsiye ederim.
  Olumsuz Yorum
  Restoran fiyatları uygun ancak çeşitlilik artırılmalı.
 • 9.4
  SULTAN A.
  Olumlu Yorum
  Havuzlu oda özelliği olması konaklamamızı daha da iyi hale getirdi
  Olumsuz Yorum
  Islak alanların kullanımı iyi, sadece saatlerde düzenleme lazım
 • 8.7
  ERSEGUN O.
  Olumlu Yorum
  temiz ve yeni , teşrifat yeni,herşey mükemmeldi. Memnun kaldık
  Olumsuz Yorum
  daha iyi restorant olabilir. Yemekler iyi ama sadece dizayn
 • 9.6
  GONCA L.
  Olumlu Yorum
  Balkonlu oluşu , yatak rahatlığı çok iyiydi.
  Olumsuz Yorum
  Duş alanı genişletilse daha iyi olabilir
 • 9.2
  TAYFUR K.
  Olumlu Yorum
  Hizmetin hızlı olması ve çalışanların Güler yüzlü cana yakın insanlar olmaları otelde geçirdiğimiz süreyi mutlu geçirmemizi sağladı.
  Olumsuz Yorum
  Spor salonu olsa daha iyi
 • 9.6
  HANDE F.
  Olumlu Yorum
  Taleplerimizin beklentilerimizin tam olarak karşılanması sunulan hizmetlerin imkanların kaliteli ve insana hitap etmesi basarili bir yer tek kelime ile bir daha gelmeyi düşünüyoruz
  Olumsuz Yorum
  İmkanlar yeterli talepler karşılanıyor daha fazla etkinlik gerekli olmadığını düşünüyorum
 • 9.5
  SİBEL Ü.
  Olumlu Yorum
  Çok temiz ve düzenli daima tercih edebileceğim bir kalitede otel memnun ayrıldık teşekkür ederiz.
  Olumsuz Yorum
  Odada mini elektrik süpürgesi tost makinası olsa hiç fena olmaz. Birde televizyon kanalları yetersiz.
 • 10.0
  MEDİHA K.
  Olumlu Yorum
  Odalarda sıcak termal havuzların oluşu bizim için bir artı oldu.Aynı zmanda çok temiz ,insana evindeymiş hissi veriyor.Tüm çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye edecek olup,senede kesin bir kaç kez ailecek gelebileceğimiz bir termal tesis olmasının mutluluğu içersindeyiz.
  Olumsuz Yorum
  Bence herşey olması gerektiği gibi ne eksik ne fazla.
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.