Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Alina Otel Kaş

Andifli, Gökseki Sk 4/1, 07580 Kaş/Antalya
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Alina Otel Kaş Hakkında Genel Bilgiler

Alina Otel Kaş 2020 yılında hizmete başlamş 12 odalı bir tesistir. Kahvaltı dahil konseptiyle hizmet veren otelde ayrıca A la Carte restauranttanda yararlanabilirsiniz. Otelimiz Akçagerme Plajı'na 150 m uzaklıkta bulunması sebebiyle Kaş'ın mükemmel denizde gününüzü geçirme imkanı sunmaktadır. Akdeniz'in incisi Kaş'ta doğa ve deniz manzaralı odalarımızda siz misafirlerimizi otelimizde ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.

Alina Otel Kaş Konaklama Bilgileri

Alina Otel Kaş, doğa ve deniz manzaralı muhteşem 12 odasıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi fırsatı sunmaktadır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış odalarada; klima, gardırop, kablosuz internet, banyo, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Alina Otel Kaş Yeme İçme Konsepti

Alina Otel Kaş kahvaltı dahil konseptiyle hizmet vermektedir. Sabah 08:00-10:00 saatleri arasında serpme kahvaltı verilmektedir. Ayrıca A la Carte restaurantta farklı lezzetlerden oluşan menümüzden faydalanabilirsiniz.

Alina Otel Kaş Yapılacak Aktiviteler

Denize çok yakın olan otelimizden denize ulaşabilir, masmavi sulara kendinizi bırakabilirsiniz.

Alina Otel Kaş Ulaşım ve Konumu

Alina Otel Kaş, Akçagerme Plajına 150 m, Kaş merkeze 2 km, Kalkan'a 27 km, Dalaman Havalimanına 150 km mesafededir.

Alina Otel Kaş Spa ve Wellness İmkanı

Otel içerisinde Spa/Wellness hizmeti bulunmamaktadır.

Alina Otel Kaş Plaj ve Havuz Bilgisi

Tesis plaja çok yakın bir konumdadır.

Alina Otel Kaş Balayı Çiftlerine Özel

Alina Otel Kaş oda süslemesi ve ikramlarıyla balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Alina Otel Kaş Çocuklara Özel

Alina Otel Kaş çocuk misafir kabul etmektedir. Çocukalrın yararlanabileceği çocuk kulübü bulunmaktadır.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
İnternet
- Kablosuz internet
Standart Deniz Manzaralı Oda
Alina Otel Kaş Özellikleri
Genel Özelikler
 • Bahçe
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
Oda Özellikleri
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Banyo
 • Banyo Malzemeleri
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • TV
Yiyecek & İçecek
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
Bölgedeki Alternatif Oteller
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.