İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Best Hotel Pendik

Şeyhli, Ankara Cd. No:261, 34906 Pendik/İstanbul
Rezervasyon : 0
2 Yetişkin
0 Çocuk

Best Hotel Pendik Hakkında Genel Bilgiler

Best Hotel 7/24 resepsiyon hizmeti,güler yüzlü personeli ile sizlere geniş konforlu odalar sunmaktadır.Evinizdeki konforu aratmayacak olan odalarımız sizler için özenle temizlenip hazırlanmıştır.

Best Hotel Pendik Konaklama Bilgileri

Odalarımızda LCD Tv,su ısıtıcısı,ücretsiz Wifi,çay ve kahve ikramı bulunmaktadır.30 metrekare Standar ferah ve konforlu ve 40 metrekare Deluxe odalarıyla sizlere hizmet vermektedir. 

Best Hotel Pendik Yeme İçme Konsepti

Paket servis olanağı sunar.

Best Hotel Pendik Yapılacak Aktiviteler

İstanbul'un popüler Avm'lerinden biri olan Viaport Avm uzaklığı 2 km olup gün içerisinde bu noktalarda vakit geçirebilirsiniz.

Best Hotel Pendik Ulaşım ve Konumu

Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km,Kurtköy merkez çarşıya 500 metre ve Viaport Avm'ye 2 km mesafede konumlanıyor.

Best Hotel Pendik Balayı Çiftlerine Özel

Balayı iftlerimize hizmet vermekteyiz. 

Otel Koşulları
İnternet
- Kablosuz internet
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Best Hotel Pendik içinde asansör mevcut mu?
Evet, Best Hotel Pendik tesisinde asansör mevcuttur. Konuklarımızın daha rahat bir konaklama deneyimi yaşaması için her türlü kolaylığı sağlamak bizim için önemlidir.
Best Hotel Pendik kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Best Hotel Pendik tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
Best Hotel Pendik ücretsiz internet hizmeti veriyor mu?
Evet, Best Hotel Pendik tesisinde ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, tesis genelinde kablosuz internete ücretsiz olarak erişebilirler.
Best Hotel Pendik Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Kablosuz İnternet
 • Ücretsiz İnternet
Oda Özellikleri
 • Bornoz
 • Banyo
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Lcd / Plazma TV
 • Klima
 • Su Isıtıcı
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.