İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
  • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Edirne Işık Hotel

Cavusbey MahTalatpasa Cad No:234
Edirne Işık Hotel Resim 1Edirne Işık Hotel Resim 2Edirne Işık Hotel Resim 3Edirne Işık Hotel Resim 4Edirne Işık Hotel Resim 5Edirne Işık Hotel Resim 6Edirne Işık Hotel Resim 7Edirne Işık Hotel Resim 8Edirne Işık Hotel Resim 9Edirne Işık Hotel Resim 10
Tüm Fotograflar 10
Rezervasyon : 0
2 Yetişkin
0 Çocuk

Edirne Işık Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Otel Koşulları
Standart Oda - Üç Kişilik
Standart Oda - Üç Kisilik yaklaşık olarak 20 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Kanepe, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Şehir Manzarası, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, şeklindedir.
Aile Odasi -Bes Kisilik
Aile Odasi -Bes Kisilik yaklaşık olarak 30 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 5 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Kanepe, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Şehir Manzarası, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, şeklindedir.
Ekonomik - Tek Kişilik
Ekonomik - Tek Kisilik yaklaşık olarak 8 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 1 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Şehir Manzarası, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, şeklindedir.
Standart Oda - Dört Kişilik
Standart Oda - Dört Kisilik yaklaşık olarak 24 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Kanepe, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Şehir Manzarası, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, şeklindedir.
Ekonomik - Çift Kişilik
Ekonomik - Çift Kisilik yaklaşık olarak 15 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Havlu Seti, Anti-Alerjik, Kanepe, Klima, Ses Yalıtımı, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Şehir Manzarası, Uydu Kanalları, Lcd TV, Led TV, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Buzdolabı, şeklindedir.
Edirne Işık Hotel Özellikleri
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

  • Ad Soyad
  • Tc Kimlik Numarası
  • Telefon Numarası
  • İletişim Adresi
  • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.