Whatsapp
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Kredi Kartı Gerekmiyor.
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti
Rezervasyonunu şimdi yap ödemesini otel geldiğinde resepsiyonda yap

Ertem Apart

Datça, Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, 48900 Datça/Muğla
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk
Tesis Hakkında Genel Bilgiler

Datça'nın merkezinde bulunan tesis çeşitli eğlence merkezlerine yürüme mesafesi olarak çok avantajlı bir konumdadır. Bir aile işletmesi olan tesiste odaları tamamı 2 + 1 olarak tasarlanmıştır.  İşletme misafirlerini müşteri olarak değil komşu olarak görmektedir ve aynı samimiyet ve yakınlığını tüm misafirlerinden beklemektedir.

Ertem Apart Konaklama Bilgileri

En erken giriş saatini 16:00 ve sonrası, en geç çıkış saatini de 10:00 öncesi olarak ayarlamış tesiste iki adetle sınırlı olmak üzere evcil hayvan barınabilmektedir. Otelde sigara içilen alanlar bulunmaktadır. İki yaşına kadar olan minik misafirler ücretsiz olarak olarak konaklayabilirler, ayrıca her bir oda için 12 yaşına kadar iki çocuk da ücretsiz olarak konaklayabileceklerdir. Tesise ancak 08:00 ve 23:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Geri kalan saatlerde giriş kapısı kapalı olacaktır. Tesiste resepsiyon bulunmamaktadır. Tesise gelmeden 45 dakika öncesinde tesis sahibini arayarak giriş saatinizde sizi tesiste karşılaması için haber vermelisiniz. Apartlar da evcil hayvan ile birlikte konaklama yalnızca yedi ve beş nolu bahçeli dairelerde ek şartlara bağlı olarak yapılabilmektedir. 

Ertem Apart Yeme İçme Konsepti

Tesis içerisindeki odaların tümünde normal bir evde mutfakla ilgili ne kadar mutfak eşyası ve elektronik cihaz varsa hepsi bulunmaktadır. Alışveriş yapıp kendi yemeğinizi pişirebilceğiniz pek çok market tesis çevresinde bulunmaktadır.

Ertem Apart Ulaşım ve Konumu

Datça merkeze yürüyerek yedi 8 dakikada ulaşabildiğiniz ve çarşı kalabalığından uzak rahat yürüyebileceğimiz bir konumda olan otel sen cadde Datça’nın merkezi ndedir ancak çarşı içersinde değildir

Ertem Apart Plaj ve Havuz Bilgisi

Tesise en yakın olan sahil, mavi bayraklı olan ve Hastanealtı olarak bilinen halk plajıdır. 1 km uzunluğunda olan bu plaj hem kum hem de taşlık olarak belirtilmiştir.

Ertem Apart Balayı Çiftlerine Özel

Ertem Apart, balayı çiftlerini misafir etmekten mutluluk duyacaktır.

Ertem Apart Çocuklara Özel

İki yaşına kadar olan minik misafirler ücretsiz olarak olarak konaklayabilirler, ayrıca her bir oda için 12 yaşına kadar iki çocuk da ücretsiz olarak konaklayabileceklerdir.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Evcil Hayvan
- Tesis evcil hayvan kabul etmektedir.
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Ertem Apart Özellikleri
Genel Özelikler
 • Evcil Hayvan Kabul Ediyor
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Market
 • Veranda
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • ATM
 • Ücretsiz İnternet
 • Mini Mutfak
 • İnternet
 • Otopark Yok
Oda Özellikleri
 • Klima
Bölgedeki Alternatif Oteller
İncele
Heaven Resort Faralya Muğla - Fethiye
Heaven Resort Faralya
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
İncele
Ölüdeniz Turquoise Hotel Muğla - Fethiye
Ölüdeniz Turquoise Hotel
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
İncele
The Beachfront Hotel (+16) Muğla - Marmaris
The Beachfront Hotel (+16)
Balayı Oteli
Erken Rezervasyon Oteli
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.