İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Gazelle Resort & Spa Hotel

Merkez, Fatih Mah. Kökez Sokak No:23 Karacasu Mevkii, 14020 Merkez/Bolu
Rezervasyon : 0 (232) 418-0628
2 Yetişkin
0 Çocuk
Superior Oda
Superior oda tipi 30 metrekare olarak bir adet tek kişilik ve bir adet çift kişilik yatak olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.
Balkonlu Superior Oda
Superior oda tipi 30 metrekare olarak bir adet tek kişilik ve bir adet çift kişilik yatak olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.
Roof Junior Suite
Roof Junior Suite oda tipi 60 metrekare olarak bir adet tek kişilik kanepe ve bir adet çift kişilik yatak olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.
Vip Suite
VIP Suite oda tipi 40 metrekare olarak bir adet çift kişilik yatak ve JAKUZİLİ olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.
Honeymoon Suite
HoneyMoon Suite oda tipi 40 metrekare olarak bir adet çift kişilik yatak ve JAKUZİLİ olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.
Corner Suite
Corner Suite oda tipi 100 metrekare ve iki adet yatak odası, bir adet salon olarak ve ayrıca her yatak odasında bir adet çift kişilik ve iki adet tek kişilik yatak ve JAKUZİLİ olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.
Roof Suite
Roof Suite oda tipi 80 metrekare ve iki adet yatak odası, bir adet salon olarak ve ayrıca her yatak odasında bir adet çift kişilik ve iki adet tek kişilik yatak ve JAKUZİLİ olacak şekilde tasarlanmışıtr., Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş; telefon, koltuklar, banyo kozmetikleri, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, LCD TV, klima, wi-fi ve minibar bulunmaktadır.

Gazelle Resort & Spa Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Gazelle Resort Spa Otel doğanın yemyeşil huzurunu sizlere sunan tesis 5 yıldızlı yarım pansiyon konsepti ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktan gurur duymaktadır. İş ve seyahat yorgunluğunuzu atmak, iş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak, sağlığınıza ve güzelliğinize hak ettiği önemi gösterirken doğanın içinde rahatlamak artık çok zor değil. Gazelle Resort Spa Otel yarım pansiyon konsepti ile hizmet veren tesis siz değerli misafirler için en güzel ve ihtişamlı şekilde yemeklerinizi hazırlanmaktadır. Wood resturantta birbirinden lezzetli çeşitlerin bulunduğu açık büfede soğuk, sıcak, salata ve tatlı bölümlerinin her çeşidini bulabileceksiniz. Ayrıca minik misafirler için bebek büfesi yer almaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Ücretsiz çay saati bulunuyor. Alacarte restoran rezervasyonlu ve ücretli. Han A la Carte restoran Destan Park içinde yer alıyor. Otele 7 km masefede bulunan göl kenarı restoran ücretlidir. Minibar günlük olarak ücretli yenileniyor, sadece su ücretsiz. Birbirinden leziz çeşitlerin bulunduğu açık büfe restoran. Soğuk, sıcak, salata ve tatlı büfelerinin yanısıra bebek büfesi, wellness büfesi de bulunuyor. Tesis 2 adet kapalı resturant ile misafirlerine doğa ve huzur içerisinde hizmet sunmaktadır. En kapsamlı spa wellness hizmetine sahip olan tesis klasik İsveç masajından, Türk hamamına, kum terapisinden macera duşuna, Thai masajından bio saunaya, Bali masajından saman terapisine, misafirlerin aklına gelebilecek her çeşit terapi 5000m2’lik spa bölümünde mevcuttur. Spa wellness hizmeti yanısıra  fitness, yoga, pilates, meditasyon gibi aktiviteler de sunuluyor. İster ormanda kuş sesleriyle temiz havada, ister doğa manzaralı fitness salonunda formunuzu koruyup kendinizi zinde hissedebileceksiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzları sayesinde eğlenme imkanı bulabilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste canlı muzik, disco, bar bulunmaktadır. Gazelle Resort Spa Otel Bolu Yıldırım Beyazıt Camii - 3,9 mil / 6,3 km, Saraçhane Müzesi - 3,9 mil / 6,3 km, İmaret Camii - 3,9 mil / 6,4 km, Kadı Camii - 4 mil / 6,4 km, Tabaklar Hamamı - 4 mil / 6,4 km, Becikoğlu AVM - 4,3 mil / 6,9 km, Gölcük Milli Parkı - 4,4 mil / 7,1 km, Orta Hamam - 4,6 mil / 7,4 km ve Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yuceturk Sanat Merkezi - 4,8 mil / 7,8 km. mesafede yer almaktadır.

Gazelle Resort & Spa Hotel Konaklama Bilgileri

Gazelle Resort Spa Otel'de superior oda 30 metrekare genişlikte olup oda içerisinde saç kurutma makinesi, banyo , kablosuz internet, oda kasası, minibar, duş, tv yer almaktadır. Teras oda 20-30 metrekare arasında genişlikte olup oda içerisinde  saç kurutma makinesi, banyo , kablosuz internet, oda kasası, minibar, duş, tv yer almaktadır.Balkonlu superior oda 30 metrekare genişlikte olup oda içerisinde  saç kurutma makinesi, banyo , kablosuz internet, oda kasası, minibar, duş, tv yer almaktadır. Vip Suite 60 metrekare genişlikte olup oda içerisinde  Saç Kurutma Makinesi, Balkon, Merkezi Klima,  Banyo, Mini Bar, Telefon, Duş, Kablosuz İnternet, TV, Bebek Kabul, Jakuzi ve  Oda Kasası yer almaktadır.Family Suite oda 75 metrekare genişlikte olup oda içerisinde Saç Kurutma Makinesi, Balkon, Merkezi Klima, Banyo, Mini Bar, Telefon, Duş, Kablosuz İnternet, TV, Bebek Kabul, Jakuzi, Oda Kasası yer almaktadır. Corner Suit 100 metrekare genişlikte olup oda içerisinde Ara Kapı, Saç Kurutma Makinesi, Merkezi Klima, Banyo, Mini Bar, Telefon, Duş, Kablosuz İnternet, TV, Jakuzi ve  Oda Kasası yer almaktadır.Roof Suite Oda 80 metrekare genişlikte olup oda içerisinde saç kurutma makinesi, banyo , kablosuz internet, oda kasası, minibar, duş, tv yer almaktadır. King Suite şehir manzaralı 120 metrekare genişlikte olup şehir manzaralı odalardır. Oda içerisinde Ara Kapı, Saç Kurutma Makinesi, Merkezi Klima, Banyo, Mini Bar, Telefon, Duş, Kablosuz İnternet, TV, Jakuzi ve  Oda Kasası yer almaktadır. King Suit Orman manzaralı oda 120 metrekare genişlikte olup oda içerisinde Ara Kapı, Saç Kurutma Makinesi, Merkezi Klima, Banyo, Mini Bar, Telefon, Duş, Kablosuz İnternet, TV, Jakuzi ve  Oda Kasası yer almaktadır. Roof Junıor Suit 60 metrekare genişlikte olup Ara Kapı, Saç Kurutma Makinesi, Balkon, Merkezi Klima, Banyo,  Mini Bar, Telefon, Duş, Kablosuz İnternet, TV, Oda Kasası yer almaktadır. Honeymoon suit 60 metrekare genişlikte olup oda içerisinde yuvarlak yatak, saç kurutma , minibar, duş, banyo, balkon, tv, oda kasası, jakuzi, wifi  bulunmaktadır.

Gazelle Resort & Spa Hotel Yeme İçme Konsepti

Gazelle Resort Spa Otel yarım pansiyon konsepti ile hizmet veren tesis siz değerli misafirler için en güzel ve ihtişamlı şekilde yemeklerinizi hazırlanmaktadır. Wood resturantta birbirinden lezzetli çeşitlerin bulunduğu açık büfede soğuk, sıcak, salata ve tatlı bölümlerinin her çeşidini bulabileceksiniz. Ayrıca minik misafirler için bebek büfesi yer almaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Ücretsiz çay saati bulunuyor. Alacarte restoran rezervasyonlu ve ücretli. Han A la Carte restoran Destan Park içinde yer alıyor. Otele 7 km masefede bulunan göl kenarı restoran ücretlidir. Minibar günlük olarak ücretli yenileniyor, sadece su ücretsiz. 

Gazelle Resort & Spa Hotel Yapılacak Aktiviteler

Gazelle Resort Spa Otel'de en kapsamlı spa wellness hizmetine sahip olan tesis klasik İsveç masajından, Türk hamamına, kum terapisinden macera duşuna, Thai masajından bio saunaya, Bali masajından saman terapisine, misafirlerin aklına gelebilecek her çeşit terapi 5000m2’lik spa bölümünde mevcuttur.Spa wellness hizmeti yanısıra  fitness, yoga, pilates, meditasyon gibi aktiviteler de sunuluyor. İster ormanda kuş sesleriyle temiz havada, ister doğa manzaralı fitness salonunda formunuzu koruyup kendinizi zinde hissedebileceksiniz. Tesis uluslararası standartlardaki toplantı salonları, fuaye ve aktivite alanları, restoranları, deneyimli ekibi ve teknolojik altyapısı ile etkinliklerinizde amaçladığınız hedefe ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca bunun dışında gala yemekleri / kokteyl eğlenceler, Paintball, Macera ParkıDev Salıncak, Zipline, Geniş yeşil alan kullanımları, Barbekü, Disco, Karoke yer almaktadır. Macera Parkı, Dev Salıncak ve Zipline kış sezonu boyunca kapalıdır.

Gazelle Resort & Spa Hotel Ulaşım ve Konumu

Gazelle Resort Spa Otel Bolu Yıldırım Beyazıt Camii - 3,9 mil / 6,3 km, Saraçhane Müzesi - 3,9 mil / 6,3 km, İmaret Camii - 3,9 mil / 6,4 km, Kadı Camii - 4 mil / 6,4 km, Tabaklar Hamamı - 4 mil / 6,4 km, Becikoğlu AVM - 4,3 mil / 6,9 km, Gölcük Milli Parkı - 4,4 mil / 7,1 km, Orta Hamam - 4,6 mil / 7,4 km ve Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yuceturk Sanat Merkezi - 4,8 mil / 7,8 km. mesafede yer almaktadır.

Gazelle Resort & Spa Hotel Spa ve Wellness İmkanı

Gazelle Resort Spa Otel'de en kapsamlı spa wellness hizmetine sahip olan tesis klasik İsveç masajından, Türk hamamına, kum terapisinden macera duşuna, Thai masajından bio saunaya, Bali masajından saman terapisine, misafirlerin aklına gelebilecek her çeşit terapi 5000m2’lik spa bölümünde mevcuttur.Spa wellness hizmeti yanısıra  fitness, yoga, pilates, meditasyon gibi aktiviteler de sunuluyor. İster ormanda kuş sesleriyle temiz havada, ister doğa manzaralı fitness salonunda formunuzu koruyup kendinizi zinde hissedebileceksiniz. Saat 08:00 - 23:00 arasında kullanabilirsiniz.

Gazelle Resort & Spa Hotel Plaj ve Havuz Bilgisi

Gazelle Resort Spa Otel'de Açık Havuzu, Kapalı Havuzu, Kapalı Jakuzi Havuzu, Kapalı Sıcak Havuzu, Kapalı Kadın Havuzu ve Kapalı Çocuk Havuzu bulunmaktadır. Saat 08:00 - 23:00 arasında kullanabilirsiniz.

Gazelle Resort & Spa Hotel Balayı Çiftlerine Özel

Gazelle Resort Spa Otel balayı çiftlerinin konaklaması için uygundur. Otelde yatak süsleme, meyve, tatlı ikramı siz değerli misafirlerin özel günlerinde bile dikkatlice düşünülerek hazırlanmıştır. Göl kenarında Gazelle Gölcük Restoran'da bir sabah kahvaltını yapıp doğa ve şehrin manzarasında tüm enerjisini atma imkanı bulacaksınız. Ayrıca tesis içerisinde yer alan spa ve wellness hizmeti ile kendinizi yenilik katacaksınız.

 

Gazelle Resort & Spa Hotel Çocuklara Özel

Gazelle Resort Spa Otel'de aileler için rahatlıkla konaklama yapabileceği bir tesistir. Bebekler ve çoçuklar için hazırlanmış yemeklerde hem kendiniz hemde çoçuklarınızı mutlu etme imkanı yakalayacaksınız. Kapalı Kadın Havuzu ve Kapalı Çocuk Havuzu bulunmaktadır. Saat 08:00 - 23:00 arasında kullanabilirsiniz.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Engelli Misafirler İçin
- Tesisde engelli misafirler için özel oda bulunmaktadır.
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Check/in
- Hızlı Check-in
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Check/out
- Hızlı Check-out
Tek Bay Konaklama
- Tesis tek bay konaklama kabul ediyor.
Otele Ait Kategoriler
Gazelle Resort & Spa Hotel içinde asansör mevcut mu?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel içinde asansör bulunmaktadır. Bu, misafirlerimizin kolay ve rahat bir şekilde katlar arasında geçiş yapmasını sağlar.
Gazelle Resort & Spa Hotel içinde engelli odası mevcut mu?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel tesisinde engelli odaları bulunmaktadır. Bu odalar, engelli misafirlerin konforu ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır.
Gazelle Resort & Spa Hotel otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.
Gazelle Resort & Spa Hotel içinde teras var mı?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, terasta dinlenip manzaranın tadını çıkarabilirler.
Gazelle Resort & Spa Hotel kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kolayca internete bağlanabilirler.
Gazelle Resort & Spa Hotel 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Otelde 7/24 oda servisi hizmeti bulunmaktadır.
Gazelle Resort & Spa Hotel sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel tesisinde sigara içme alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için uygun bir ortam sağlar.
Gazelle Resort & Spa Hotel rent a car hizmeti sunuyor mu?
Evet, Gazelle Resort & Spa Hotel tesisinde rent a car hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, tesis içinde veya yakın çevrede dolaşmak için araç kiralama seçeneğinden faydalanabilirler.
Gazelle Resort & Spa Hotel tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Gazelle Resort & Spa Hotel, çocuklara özel alanlar, yiyecekler, aile odaları ve aktiviteler sunarak aile ve çocuk dostu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Gazelle Resort & Spa Hotel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Engelli Odası
 • Bahçe
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Konferans Salonu
 • Kuaför
 • Toplantı Odası
 • Güzellik Merkezi
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Tüm Alanda Sigara İçilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Yabancı Dil Bilen Çalışan
 • Döviz Değişimi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Gazete
 • Tur Asistanı
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Taksi Çağırma
 • İngilizce Bilen Çalışan
 • Türkçe Bilen Çalışan
 • Fax
 • Toplantı Salonu
 • Personel Ateş Ölçümü
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • Misafir Ateş Ölçümü
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Bahçe Mobilyaları
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Bilet Yardımı
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • Hızlı Check-in
 • Etkinlik Alanı
 • Radyo
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Transfer Hizmeti
 • Personel İçin Kişisel Koruyucu Ekipman
 • Ücretsiz İnternet
 • Misafir İçin Kişisel Koruyucu Ekipman
 • Yangın Söndürücü
 • Restorana Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
 • Eğlence
 • Pantolon Ütüsü
 • İnternet
 • Bara Tekerlekli Sandalye Erişimi
 • Hızlı Check-out
 • Tek Bay Kabul Ediyor
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Şişe Su
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Engelli Dostu Oda
 • Halı
 • Parke
 • Jakuzi
 • Ara Kapılı Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Ütü
 • Ütü Masası
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Kilitli Dolap
 • Ütü ve Ütü Masası
 • Odaya Kahvaltı
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Kurutucu
 • Alarm Saati
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Alerjisiz Odalar
 • Mini Buzdolabı
 • Müzik Sistemi
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Aktiviteler
 • Tenis Kortu
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Disko
 • Oyun Salonu
 • Kütüphane
 • Çocuk Kulübü
 • Canlı Müzik
 • Masaj
 • Spor Salonu
 • Bisiklet Kiralama
 • Gece Klübü
 • Bisiklet Parkuru
 • Sağlık Klübü
 • Yoga
 • Squash
 • Çocuk Parkı
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • A La Carte Restaurant
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Snack Bar
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Havuz Barı
 • Şişelenmiş Su
 • Kahvaltı
 • Kahve Makinesi
 • Diyet Menü
 • Barbekü
 • Büfe Kahvaltısı
Bölgedeki Alternatif Oteller
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.