Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
  • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Komageneiz Hotel Adıyaman

Yavuz Selim, Mustafa Kemal Cd. No:3, 02400 Kâhta/Adıyaman
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Komageneiz Hotel Adıyaman Hakkında Genel Bilgiler

Komageneiz Hotel Adıyaman

Komageneiz Hotel Adıyaman Konaklama Bilgileri

Komageneiz Hotel Adıyaman

Komageneiz Hotel Adıyaman Yeme İçme Konsepti

Komageneiz Hotel Adıyaman oda-kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır. Kahvaltı harici öğünleriniz için restoranı ekstra ücretli olarak kullanabilirsiniz.

Komageneiz Hotel Adıyaman Yapılacak Aktiviteler

Komageneiz Hotel Adıyaman merkezi konumda olması sebebi ile gün içerisinde bölgede dolaşabilir ve otel içerisinde sessiz sakin vakit geçirebilirsiniz. 

Komageneiz Hotel Adıyaman Ulaşım ve Konumu

Komageneiz Hotel Adıyaman

Komageneiz Hotel Adıyaman Balayı Çiftlerine Özel

Komageneiz Hotel Adıyaman'da Balayı misafirleri konaklama yapabilir, çiftin istekleri doğrultusunda oda süsleme hizmeti vermektedir. 

Komageneiz Hotel Adıyaman Çocuklara Özel

Komageneiz Hotel Adıyaman'da minik misafirler konaklama yapabilir. 

Otel Koşulları
Standart Oda
Standart Odalar 20 metrekare tasarlanmıştır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özenle dekore edilmiş odalarda; 1 adet çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak, ahşap kaplı zemin, televizyon, ısıtma sistemi, elektrikli su ısıtıcısı, çay/kahve makinesi, banyo, saç kurutma makinesi, telefon, terlik ve ücretsiz banyo buklet malzemeler bulunmaktadır.
Komageneiz Hotel Adıyaman Özellikleri
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

  • Ad Soyad
  • Tc Kimlik Numarası
  • Telefon Numarası
  • İletişim Adresi
  • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.