İletişim : 0232 418 06 22
Tatildenince Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13172 KAYIT OL
Mobil Menu
Whatsapp Destek Hattı
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Peerless Villas Hotel Trabzon

Akyazı, 61000 Ortahisar/Trabzon
Rezervasyon : 0 (462) 248-4120
2 Yetişkin
0 Çocuk
Premium Suite - Teraslı
Premium Suite - Teraslı yaklaşık olarak 45 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Uyandırma Servisi/Çalar Saat, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Çatı Katı Jakuzili Deniz Manzaralı Oda
Çatı Katı Jakuzili Deniz Manzaralı Oda yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Köşe Çift Kişilik Oda - Deniz Manzaralı
Köşe Çift Kişilik Oda - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 27 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Deluxe İki Ayrı Yataklı Oda - Bahçe Manzaralı
Deluxe İki Ayrı Yataklı Oda - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Superior Çift Kişilik Oda - Deniz Manzaralı
Superior Çift Kişilik Oda - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 23 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Elite Suit - Balkonlu ve Deniz Manzaralı Oda
Elite Suit - Balkonlu ve Deniz Manzaralı Oda yaklaşık olarak 49 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Executive Suite Balkonlu Deniz Manzaralı
Executive Suite Balkonlu Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 45 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Uyandırma Servisi/Çalar Saat, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Deluxe Suite Oda - Balkonlu Deniz Manzaralı
Deluxe Suite Oda - Balkonlu Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, Uyandırma Servisi, Uyandırma Servisi/Çalar Saat, Minibar, Çay/Kahve Makinesi, şeklindedir.
Superior İki Ayı Yataklı Oda - Deniz Manzaralı
Superior İki Ayı Yataklı Oda - Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 23 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Trapezus Suite Jakuzili Şömineli Deniz Manzaralı Oda
Trapezus Suite Jakuzili Şömineli Deniz Manzaralı Oda yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Şömine, Makyaj Masası, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Deluxe Çift Kişilik Oda - Bahçe Manzaralı
Deluxe Çift Kişilik Oda - Bahçe Manzaralı yaklaşık olarak 25 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Veranda/Avlu, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.
Suvva Suite - Jakuzili ve Balkonlu Oda
Suvva Suite - Jakuzili ve Balkonlu Oda yaklaşık olarak 49 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 2 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; şeklindedir.
Black Sea Suit - Jakuzili Deniz Manzaralı
Black Sea Suit - Jakuzili Deniz Manzaralı yaklaşık olarak 65 metrekare büyüklüğündedir ve maksimum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. Oda Özellikleri; Banyo, Bornoz, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Terlik, Tuvalet, Ücretsiz Banyo Malzemesi, Jakuzi, Havlu Seti, Ahşap/Parke Zemin, Extra Uzun Yatak (>2 mt), Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Isıtma, Klima, Oturma Gurubu, Ses Yalıtımı, Sivrisinek Teli, Temizlik ürünleri, Çalışma Masası, Özel Giriş, Ütü, Ütü Olanakları, Makyaj Masası, Balkon, Dağ Manzarası, Deniz Manzarası, Manzara, Şehir Manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, TV, Uydu Kanalları, İnternet, Kablosuz İnternet, şeklindedir.

Peerless Villas Hotel Trabzon Hakkında Genel Bilgiler

Peerless Villas Hotel eşsiz deniz manzarası ve kendine özgü mimarisiyle hem şık hem de konforlu bir konaklama vaadediyor. Denize karşı çayınızı yudumlayabileceğiniz balkonda gün doğumunu veya batımını da izlemeyebilirsiniz. Konaklamadan çok daha fazlasını bulabileceğiniz otelde keyifli tarzı ile uluslarası dokunuşları görebilirsiniz. Odalarda bulunan su ısıtıcısı sayesinde çayınızı, kahvenizi yapabilirsiniz. Klimalı odaların tamamı özel banyo ile donatılmıştır ve banyolarda kullanabileceğiniz havlular ve bornoz yer alır. Düzenli olarak temizlenen bu odalarda standart olarak oturma grubu, ses yalıtımı, çalışma masası, ütü olanakları, kasa, mini bar, telefon ve televizyon da bulunur. Kahvaltı dahil hizmet veren otel bünyesinde restorant mutfak duyularınızı şaşırtacak ve baştan çıkaracak inanılmaz lezzetlerle dolu geleneksel lezzetleri tatma olanağı sağlar. Peerless Villas Hotel Şenol Güneş Kompleksi Medical Park Stadyumu’na yürüme mesafesinde olup Trabzon’un eşsiz doğa ve tarihi güzellikleri görebilmenizde ulaşım sorunu çekmeyeceğiniz bir konumda yer alır.

 

 

 

Peerless Villas Hotel Trabzon Konaklama Bilgileri

Peerless Villas Hotel eşsiz deniz manzarası ve kendine özgü mimarisiyle hem şık hem de konforlu bir konaklama vaadediyor. Konaklamadan çok daha fazlasını bulabileceğiniz otelde keyifli tarzı ile uluslarası dokunuşları görebilirsiniz. Odalarda bulunan su ısıtıcısı sayesinde çayınızı, kahvenizi yapabilirsiniz. Klimalı odaların tamamı özel banyo ile donatılmıştır ve banyolarda kullanabileceğiniz havlular ve bornoz yer alır. Düzenli olarak temizlenen bu odalarda standart olarak oturma grubu, ses yalıtımı, çalışma masası, ütü olanakları, kasa, mini bar, telefon ve televizyon da bulunur.

Peerless Villas Hotel Trabzon Yeme İçme Konsepti

Peerless Villas Hotel misafirlere kahvaltı dahil hizmet vermektedir. Otelde kahvaltı dışında alınan yiyecek ve içecekler ekstra ücretlidir.  Kahvaltı dahil hizmet veren otel bünyesinde restorant mutfak duyularınızı şaşırtacak ve baştan çıkaracak inanılmaz lezzetlerle dolu geleneksel lezzetleri tatma olanağı sağlar.

Peerless Villas Hotel Trabzon Yapılacak Aktiviteler

Peerless Villas Hotel konumu itibariyle hem bir tarafı eşsiz bir deniz manzarası diğer tarafı doğa manzarasına sahip hem de merkezi yerlere oldukça yakın mesafededir. Sessiz ve huzurlu tatil isteyen misafirler için uygun olan tesiste sahil yürüyüşleri yapabilir, aynı zamanda Trabzon'un doğal ve tarihi güzelliklerini ziyaret edebilirsiniz.

Peerless Villas Hotel Trabzon Ulaşım ve Konumu

Peerless Villas Hotel Şenol Güneş Kompleksi Medical Park Stadyumu’na yürüme mesafesinde olup Trabzon’un eşsiz doğa ve tarihi güzellikleri görebilmenizde ulaşım sorunu çekmeyeceğiniz bir konumda yer alır. Otel Trabzon Havalanı'na 12.8 km, Akçaabat Otogarı'na 6.2 km, Ayasofya Müzesi'ne 5.1 km, Sera Gölü Milli Parkı'na 2.3 km mesafede bulunmaktadır. 

Peerless Villas Hotel Trabzon Spa ve Wellness İmkanı

Peerless Villas Hotel'de SPA / Wellness hizmeti bulunmamaktadır.

Peerless Villas Hotel Trabzon Plaj ve Havuz Bilgisi

Peerless Villas Hotel'de plaj ve havuz hizmeti bulunmamaktadır.

Peerless Villas Hotel Trabzon Balayı Çiftlerine Özel

Peerless Villas Hotel balayı çiftlerinin konaklaması için uygundur. Talep eden misafirler için özel olarak oda süslemesi ve odaya kahvaltı servisi yapılmaktadır.

Peerless Villas Hotel Trabzon Çocuklara Özel

Peerless Villas Hotel minik misafirlerin konaklaması için uygundur. Otelde 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir. Her bir oda için 5 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir.

Otel Koşulları
Otopark
- Tesisde otopark mevcuttur.
İnternet
- Kablosuz internet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Ulaşım - Transfer
- Havaalanı Transferi
Covid-19 Önlemleri
- Düzenli Dezenfeksiyon
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Ulaşım - Transfer
- Transfer Hizmeti
İnternet
- Ücretsiz İnternet
Tek Bay Konaklama
- Tesis tek bay konaklama kabul ediyor.
Peerless Villas Hotel Trabzon otopark hizmeti sunuyor mu?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde otopark hizmeti sunulmaktadır. Misafirler, araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler ve konaklama süreleri boyunca bu olanaktan yararlanabilirler.
Peerless Villas Hotel Trabzon içinde teras var mı?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde teras bulunmaktadır. Misafirler, tesisin terasında oturarak manzaranın keyfini çıkarabilir ve dinlenebilirler.
Peerless Villas Hotel Trabzon kablosuz Internet imkanı sunuyor mu?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Misafirlerimiz, tesis genelinde kablosuz internet erişiminden faydalanabilirler.
Peerless Villas Hotel Trabzon 7/24 oda servisi hizmeti sunuyor mu?
Peerless Villas Hotel Trabzon otelde Oda servisi hizmeti, günün 24 saati mevcuttur.
Peerless Villas Hotel Trabzon sigara içme alanı sunuyor mu?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde sigara içme alanı sunulmaktadır. Bu alanlar, sigara içmek isteyen misafirler için belirlenmiş özel bölgelerdir.
Peerless Villas Hotel Trabzon tesis olanakları aileler ve çocuklar için yeterli mi?
Peerless Villas Hotel Trabzon, çocuklara özel alanları, yiyecek menüsü, aile odaları ve aktiviteleri ile aile ve çocuk dostu bir oteldir.
Peerless Villas Hotel Trabzon içinde toplantı odası var mı?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar, iş toplantıları, seminerler veya diğer etkinlikler için kullanılabilir.
Peerless Villas Hotel Trabzon ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlıyor mu?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu, misafirlerin internete kolayca erişim sağlamalarını ve bağlantılarını sürdürmelerini sağlar.
Peerless Villas Hotel Trabzon havaalanı transferi hizmeti sunuyor mu?
Evet, Peerless Villas Hotel Trabzon tesisinde havaalanı transferi hizmeti sunulmaktadır. Misafirlerimiz, konforlu ve güvenli bir şekilde havaalanından tesise veya tesisten havaalanına transferlerini sağlayabilirler.
Peerless Villas Hotel Trabzon Özellikleri
Genel Özelikler
 • Otopark
 • Teras
 • Kablosuz İnternet
 • 7/24 Oda Servisi
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Aile/Çocuk Dostu
 • Toplantı Odası
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Bavul Depolama
 • Gazete
 • Veranda
 • Resepsiyon
 • Kasa
 • Konsiyerj Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi
 • Cafe
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Havaalanı Transferi
 • Taksi Çağırma
 • Fax
 • Dezenfeksiyon Önlemleri
 • COVID-19 Ek Önlemler
 • Lobide Televizyon
 • Gelin Suiti
 • Fotokopi Makinesi
 • Bilet Yardımı
 • Hızlı Check-in/Check-out
 • İnternet Erişimi
 • Sigara İçilmeyen Alan
 • Kapalı Şömine
 • Transfer Hizmeti
 • Garaj
 • Ücretsiz İnternet
 • Tasarım Oteli
 • Yangın Söndürücü
 • İnternet
 • Tek Bay Kabul Ediyor
Oda Özellikleri
 • Kablo / Uydu Yayın
 • Merkezi Isıtma
 • Minibar
 • Odada Kablosuz İnternet
 • Bornoz
 • Banyo
 • Küvet
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Kasa
 • Lcd / Plazma TV
 • Balkon / Teras
 • Klima
 • Çalışma Masası
 • Şişe Su
 • Bebek Yatağı / Beşik
 • Ebeveyn Banyosu
 • Sigara İçilen Oda
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Halı
 • Parke
 • Jakuzi
 • Ara Kapılı Oda
 • Duşakabin
 • Çay / Kahve
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Nevresim
 • Terlik
 • Aile Odası
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
 • Ses Geçirmez Odalar
 • Sineklik
 • Ütü
 • Ütü Masası
 • Vip Oda Hizmetleri
 • Ütü ve Ütü Masası
 • Odaya Kahvaltı
 • Ayakkabı Parlatıcı
 • Kurutucu
 • Ara Bağlantılı Odalar
 • Alerjisiz Odalar
 • Elbise Askısı
 • Duman Dedektörü
Yiyecek & İçecek
 • Bar
 • Lobide Kahve / Çay Servisi
 • Restaurant
 • Oda Servisi
 • Türk Restaurantı
 • Açık Büfe Restaurant
 • Kahvaltı
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.