Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

The Grand Tower Hotel

Saraç İshak, Tiyatro Cd. No:44, 34130 Fatih/İstanbul
Rezervasyon : 0 (216) 253-0383
2 Yetişkin
0 Çocuk

The Grand Tower Hotel Hakkında Genel Bilgiler

The Grand Tower Hotel 2021 yılında İstanbul Fatih bölgesinde tarihi Beyazıt semtinde hizmet vermeye başlamştır. Otel sade ve şık tasarımıyla 19 odadan oluşmaktadır. Konsept olarak sadece oda ve kahvaltı dahil hizmet verilmektedir. Restoran otelin en üst katında bulunmaktadır. Açık büfe şeklinde verilen kahvaltınızı bu restoranda yiyebilirsiniz. Otelde alkol satışı bulunmamaktadır. Otelde 16 yaş altı çocuklar konaklayamamaktadır. Otel konum açısından Beyazıt Camii ve Beyazıt Meydanı 200 m., Süleymaniye Camii 1 km., Sultanahmet Camii ve Yerebatan Sarnıcı 800 m., Kumkapı 100 m., ulaşım olarak tramvay istasyonuna 200 m. uzaklıktadır.

The Grand Tower Hotel Konaklama Bilgileri

The Grand Tower Hotel içerisinde misafirlerin rahatlığı ve konforu düşünülmüş 19 oda bulunmaktadır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış odalarda: Klima, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Duş, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Uydu kanalları, Telefon, Minibar, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf gibi birçok imkan bulunmaktadır.

The Grand Tower Hotel Yeme İçme Konsepti

The Grand Tower Hotel sadece oda ve kahvaltı dahil hizmet vermektedir. Restoran otelin en üst katında bulunmaktadır. Açık büfe şeklinde verilen kahvaltınızı bu restoranda yiyebilirsiniz. Otelde alkol satışı bulunmamaktadır.

The Grand Tower Hotel Yapılacak Aktiviteler

The Grand Tower Hotel konaklamanız boyunca İstanbul'un tarihi ve turistik mekanlarına çok yakın bir konumda olacaksınız.

The Grand Tower Hotel Ulaşım ve Konumu

The Grand Tower Hotel konum açısından Beyazıt Camii ve Beyazıt Meydanı 200 m., Süleymaniye Camii 1 km., Sultanahmet Camii ve Yerebatan Sarnıcı 800 m., Kumkapı 100 m., ulaşım olarak tramvay istasyonuna 200 m. uzaklıktadır. İstanbul havalimanına 43 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 46 km mesafededir.

The Grand Tower Hotel Spa ve Wellness İmkanı

The Grand Tower Hotel içerisinde Spa/Wellness hizmeti bulunmamaktadır.

The Grand Tower Hotel Plaj ve Havuz Bilgisi

The Grand Tower Hotel içerisinde Plaj/Havuz hzmeti bulunmamaktadır.

The Grand Tower Hotel Balayı Çiftlerine Özel

The Grand Tower Hotel balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

The Grand Tower Hotel Çocuklara Özel

The Grand Tower Hotel içerisinde 16 yaş altı çocuklar konaklayamaz.

Otel Koşulları
Lütfen Dikkat
- Tesisde Alkol Servisi Yoktur
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Check-in / Check-out
- Hızlı Check-in/Check-out
Süit
Oda yaklaşık 40 m² büyüklüğündedir. Oda içerisinde maksimum 4 yetişkin, 1 büyük çocuk (<12y) konaklama yapabilir. Ayrıca oda içerisinde Şehir manzarası, Klima, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Duş, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Uydu kanalları, Telefon, Minibar, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf imkanları sunulmaktadır.
Standart Çift Kişilik Oda
Oda yaklaşık 20 m² büyüklüğündedir. Oda içerisinde maksimum 2 yetişkin, 1 büyük çocuk (<12y) konaklama yapabilir. Ayrıca oda içerisinde Şehir manzarası, Klima, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Duş, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Uydu kanalları, Telefon, Minibar, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf imkanları sunulmaktadır.
The Grand Tower Hotel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Bavul Depolama
 • Özel Check-in/Check-out
 • Resepsiyon
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
 • Hızlı Check-in/Check-out
Oda Özellikleri
 • Minibar
 • Banyo
 • Banyo Malzemeleri
 • TV
 • Nevresim
 • Gardırop / Dolap
 • Tuvalet Malzemeleri
Yiyecek & İçecek
 • Restaurant
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.