Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

The Roomy Hotel Nişantaşı

Meşrutiyet, Şair Nigar Sk. no 36, 34363 Şişli/İstanbul
Rezervasyon : 0 (216) 253-0392
2 Yetişkin
0 Çocuk

The Roomy Hotel Nişantaşı Hakkında Genel Bilgiler

The Roomy Hotel Nişantaşı 2019 yılında Şişli Nişantaşı bölgesinde hizmet evrmeye başlamıştır. Otel modern ve şık tasarımıyla 33 odadan oluşmaktadır. Otel odalarında sigara içilmemektedir. Sadece oda ve kahvaltı dahil konseptiyle hizmet veren otelin restoranında yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Otelde alkol satışı bulunmamaktadır. Tesise girişler en erken 14:00 ve sonrası çıkışlar en geç 12:00 ve öncesinde yapılmaktadır. Otel konumu açısından City's AVM'ye 170 m, Maçka Parkı'na 2 km, Dolmabahçe Sarayı'na 3 km, Taksim Meydanı'na yaklaşık 3 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 43 km, İstanbul Havalimanına 45 km mesafededir.

The Roomy Hotel Nişantaşı Konaklama Bilgileri

The Roomy Hotel Nişantaşı içerisinde modern ve şık tasarımıyla 33 oda bulunmaktadır. Tüm kişisel ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış odalarda: Klima, Isıtma, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Gardırop/Dolap, Kıyafet askılığı, Ütü olanakları, Ahşap/Parke zemin, Halı zemin, Ortopedik yatak, Seccade, Duş, Saç kurutma makinesi, Terlik, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Tutunma kollu tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Kablolu yayın kanalları, Uydu kanalları, Minibar, Çay/Kahve seti, Elektrikli su ısıtıcı, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf, Havlular/Nevresimler (ücretli) gibi birçok imkan bulunmaktadır.

The Roomy Hotel Nişantaşı Yeme İçme Konsepti

The Roomy Hotel Nişantaşı sadece oda ve kahvaltı dahil konseptleriyle hizmet vermektedir. Otelde alkol satışı bulunmamaktadır.

The Roomy Hotel Nişantaşı Yapılacak Aktiviteler

The Roomy Hotel Nişantaşı konaklamanız boyunca Nişantaşı sokaklarında gezebilir, İstanbul'un en güzel AVM'lerinden biri olan City's AVM'de alışveriş, restoran ve eğlence imkanlarından yararlanabilirsiniz.

The Roomy Hotel Nişantaşı Ulaşım ve Konumu

The Roomy Hotel Nişantaşı konumu açısından City's AVM'ye 170 m, Maçka Parkı'na 2 km, Dolmabahçe Sarayı'na 3 km, Taksim Meydanı'na yaklaşık 3 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 43 km, İstanbul Havalimanına 45 km mesafededir.

The Roomy Hotel Nişantaşı Spa ve Wellness İmkanı

The Roomy Hotel Nişantaşı içerisinde Spa/Wellness hizmeti bulunmamaktadır.

The Roomy Hotel Nişantaşı Plaj ve Havuz Bilgisi

The Roomy Hotel Nişantaşı içerisindePlaj/Havuz hizmeti bulunmamaktadır.

The Roomy Hotel Nişantaşı Balayı Çiftlerine Özel

The Roomy Hotel Nişantaşı oda süslemesi, odaya meyve sepeti ve pasta ikramlarıyla balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

The Roomy Hotel Nişantaşı Çocuklara Özel

The Roomy Hotel Nişantaşı konaklamanızda 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir. Her bir oda için 5 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir.

Otel Koşulları
Balayı Çiftlerine Özel
- Balayi çiftleri için oda süsleme
Lütfen Dikkat
- Tesisde Alkol Servisi Yoktur
Rent A Car
- Tesisde araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Standart Oda
Oda yaklaşık 26 m² büyüklüğündedir. Oda içerisinde maksimum 2 yetişkin, 1 bebek ( konaklama yapabilir. Ayrıca oda içerisinde Şehir manzarası, Klima, Isıtma, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Gardırop/Dolap, Kıyafet askılığı, Ütü olanakları, Ahşap/Parke zemin, Halı zemin, Ortopedik yatak, Seccade, Duş, Saç kurutma makinesi, Terlik, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Tutunma kollu tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Kablolu yayın kanalları, Uydu kanalları, Minibar, Çay/Kahve seti, Elektrikli su ısıtıcı, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf, Havlular/Nevresimler (ücretli) imkanları sunulmaktadır.
Delüks Oda
Oda yaklaşık 38 m² büyüklüğündedir. Oda içerisinde maksimum 3 yetişkin, 1 bebek ( konaklama yapabilir. Ayrıca oda içerisinde Şehir manzarası, Klima, Isıtma, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Oturma alanı, Çalışma masası, Gardırop/Dolap, Kıyafet askılığı, Ütü olanakları, Ahşap/Parke zemin, Halı zemin, Ortopedik yatak, Seccade, Duş, Saç kurutma makinesi, Terlik, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Tutunma kollu tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Kablolu yayın kanalları, Uydu kanalları, Minibar, Çay/Kahve seti, Elektrikli su ısıtıcı, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf, Havlular/Nevresimler (ücretli) imkanları sunulmaktadır.
Ekonomik Oda
Oda yaklaşık 16 m² büyüklüğündedir. Oda içerisinde maksimum 2 yetişkin konaklama yapabilir. Ayrıca oda içerisinde Klima, Isıtma, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Gardırop/Dolap, Kıyafet askılığı, Ütü olanakları, Ahşap/Parke zemin, Halı zemin, Ortopedik yatak, Seccade, Duş, Saç kurutma makinesi, Terlik, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Tutunma kollu tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Kablolu yayın kanalları, Uydu kanalları, Minibar, Çay/Kahve seti, Elektrikli su ısıtıcı, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf, Havlular/Nevresimler (ücretli) imkanları sunulmaktadır.
Biznes Oda
Oda yaklaşık 38 m² büyüklüğündedir. Oda içerisinde maksimum 3 yetişkin, 1 bebek ( konaklama yapabilir. Ayrıca oda içerisinde Şehir manzarası, Klima, Isıtma, Ses yalıtımı, Elektronik anahtar, Emanet kasası, Oturma alanı, Çalışma masası, Gardırop/Dolap, Kıyafet askılığı, Ütü olanakları, Ahşap/Parke zemin, Halı zemin, Tavandan tabana pencereler, Ortopedik yatak, Seccade, Duş, Saç kurutma makinesi, Terlik, Ücretsiz banyo malzemeleri, Tuvalet kağıdı, Tuvalet, Tutunma kollu tuvalet, Wi-Fi, Düz ekran TV, Kablolu yayın kanalları, Uydu kanalları, Minibar, Çay/Kahve seti, Elektrikli su ısıtıcı, Uyandırma servisi, Havlular, Çarşaf, Havlular/Nevresimler (ücretli) imkanları sunulmaktadır.
The Roomy Hotel Nişantaşı Özellikleri
Genel Özelikler
 • Asansör
 • Çamaşırhane
 • Ütü Hizmeti
 • Sigara İçme Alanı
 • Rent A Car Hizmeti
 • Bavul Depolama
 • Resepsiyon
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
Oda Özellikleri
 • Minibar
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Klima
 • Su Isıtıcı
 • TV
 • Tuvalet Malzemeleri
Yiyecek & İçecek
 • Restaurant
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.