Whatsapp Destek Hattı
İletişim : 0232 450 02 20
Mobil Menu
Fırsatlar ve İndirimler
 • Online rezervasyona özel ekstra indirim.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Aren Life Hotel

Haraparası, İstiklal Cd. No:79, 31001 Antakya/Hatay
Aren Life Hotel Resim 1Aren Life Hotel Resim 2Aren Life Hotel Resim 3Aren Life Hotel Resim 4Aren Life Hotel Resim 5Aren Life Hotel Resim 6Aren Life Hotel Resim 7Aren Life Hotel Resim 8Aren Life Hotel Resim 9Aren Life Hotel Resim 10Aren Life Hotel Resim 11Aren Life Hotel Resim 12
Tüm Fotograflar 12
Rezervasyon : 0 (850) 446-0877
2 Yetişkin
0 Çocuk

Aren Life Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Otel Koşulları
İnternet
- Ücretsiz Kablosuz İnternet
Evcil Hayvan
- Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Tek Kişilik Oda
Tek Kişilik Oda: 1 kişilik 1 Çift Kişilik YatakOda İmkan ve Özellikleri: Ücretsiz Banyo/Kozmetik Ürünleri Saç Kurutma Makinesi Özel Banyo Şampuan Duş  Sabun Tuvalet Kağıdı Havlu     Klima Çarşaf Takımı  Beşik Portatif İlave Yatak Yoktur LCD TV Uydu Tv Elektrikli Su Isıtıcısı  Ücretsiz Şişe Su Minibar Ücretsiz Kablosuz İnternet Günlük Kat Hizmetleri
Standart Tek Büyük Yataklı Oda
Tek Büyük Yataklı Oda: 2 kişilik 1 çift kişilik yatak Oda İmkan ve Özellikleri Ücretsiz Banyo/Kozmetik Ürünleri Saç Kurutma Makinesi Özel Banyo  Şampuan  Duş Sabun Tuvalet Kağıdı Havlu Klima Çarşaf Takımı Beşik Yoktur Portatif İlave Yatak Yoktur Elektrikli Su Isıtıcısı Ücretsiz Şişe Su Minibar LCD TV Uydu TV Kablosuz İnternet Günlük Kat Hizmetleri  
Aren Life Hotel Özellikleri
Genel Özelikler
 • Teras
 • 7/24 Oda Servisi
 • Kasa
 • Ücretsiz Kablosuz İnternet
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
Genel Bilgilendirme

Tatildenince sunmuş olduğu konum, harita ve genel özellik bilgilerini, misafirleri mümkün olduğunca çok aydınlatmak için sunmaktadır. Sunmuş olduğu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir. Tesis ile ilgili tam, eksiksiz ve güncel bilgileri elde etmek için tesis ile iletişime geçmek tamamen konaklayacak olan kişinin sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi konaklamayı yapacak olan kişilerin tüm bilgilerini eksiksiz olarak girmek zorundadır. Girilen kişi ve iletişim bilgilerinin doğruluğu tamamen rezervasyonu yaptıran kişinin sorumluluğundadır.

Covid-19 salgını kapsamında çıkartımış olan genelgeler ile tesisin genel bilgiler içerisinde sunmuş olduğu hizmetler ya da kullanım alanları belirli kısıtlamalara maruz kalmış olabilir. Bazı hizmetler ise tamamen ya da kısmen kaldırılmış olabilir.

Tesise rezervasyon yaptıran tüm misafirler, Sağlık Bakanlığını, tesisin bağlı bulunduğu bölgeye ait il hıfsısaha müdürlüklerinin ve diğer ilgili kurumların koymuş oldukları ve tesis özelinde farklılık gösterebilen tüm sağlık kurallarına uymak zorundadırlar. Tesis girişlerinde kendilerinden talep edilen HES kodlarını vermek zorundadırlar. Bu kapsamda belirtilen önlemlere uymayan misafirlerin rezervasyonları tek tarafılı olarak iptal edilebileceği gibi ayrıca kendilerine sunulacak bazı hizmetleri de alamayabilirler. Misafirlerin belirtilen bu kurallara uymamaları durumunda karşılaşabilecekleri olumsuz durum ya da cezai yaptırımlardan tesis ya da tatildenince sorumlu değildir.
Konaklama yapmak için tesise gelen misafirler resepsiyonda doldurdukları check-in belgelerinde kendilerinen istenilen;

 • Ad Soyad
 • Tc Kimlik Numarası
 • Telefon Numarası
 • İletişim Adresi
 • Hes Kodu

ve buna benzer diğer bilgileri eksiksiz olarak vermek ile sorumludur. Bu bilgilerden bir veya birkaçının eksik olması durumunda tesis misafirin rezervasyonu olsa dahi var olan rezervasyonu iptal edebilir ya da izolasyon odası vb farklı bir çözüm üreterek rezervasyon değişikliği yapabilir.

Rezervasyon giriş tarihinde sağlık problemi olan ya da Covid-19 belirtileri olduğuna dair şüphesi bulunan misafirler, tesis girişi yapmadan önce sağlık kuruluşlarına başvuru yapmak zorundadır. Covid-19 nedeniyle konaklayan misafirlerin uğrayabilecekleri ya da sebep olacakları zararlardan tamamen konaklayan misafirler sorumludur. Bu durumdan dolayı Tatildenince hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.